Tańszy kredyt gotówkowy w eurobanku z kontem

Eurobank zgodnie z obecnym trendem panującym wśród banków „udogodnienia dla własnych klientów” kredyt gotówkowy z oprocentowaniem 9% dostępny jest dla każdego klienta, natomiast „klienci eurobanku” mają możliwość obniżenia oprocentowania kredytu aż o 3 punkty procentowe w stosunku do standardowej oferty.

Konto w tym banku = „Nasz Klient”

Podobnie jak polityka innych banków, odnośnie uproszczonych procedur oraz bonu sów w postaci obniżonego oprocentowania należy założyć konto w eurobanku i zadeklarować wpłaty swojego wynagrodzenia lub innego świadczenia na konto osobiste w eurobanku.

Oferta eurobanku – kredyt gotówkowy

Jest to bardzo interesująca oferta stała, skierowana do wszystkich Klientów otrzymujących dochód z umowy o pracę, emerytury lub renty, którzy zamierzają wziąć kredyt w eurobanku. Dotyczy kwot kredytu od 500 zł do 120 000 zł i okresu kredytowania od 3 do 72 miesięcy, – czyli wszystkich przedziałów kwotowych i okresów kredytowania dostępnych w eurobanku dla kredytów gotówkowych.

Korzyści dla Klienta

Oprócz oprocentowania obniżonego o 3 punkty procentowe w stosunku do standardowej oferty, bank przeważnie proponuje już „swojemu Klientowi” uzyskanie kredytu bez jakichkolwiek zabezpieczeń. Dlatego każdej osobie zainteresowanej kredytem gotówkowym w eurobanku zaleca się otwarcie wcześniej – „Eurobank - Konto Standard”.

Aby zamówić konto w eurobanku, wystarczy wypełnić formularz. Dopiero po tej operacji złożyć kolejny formularz o kredyt gotówkowy. Oprocentowanie kredytu gotówkowego w eurobanku wypadnie na zadowalającym niskim poziomie, co jest niezwykle konkurencyjną ofertą.

Obniżone oprocentowanie nie jest jedyną zaletą nowych kredytów eurobanku

Biorąc kredyt w eurobanku mamy możliwość zawieszenia jednej raty w roku, wybór dnia spłaty raty i możliwość odnowienia kredytu. Ponadto, przelewając wynagrodzenie do eurobanku, można korzystać z atrakcyjnego konta online. Konto online jest prowadzone bezpłatnie dla wszystkich Klientów ze stałymi wpływami w kwocie minimum 800 PLN miesięcznie. Aktywnym użytkownikom konto online pozwala również na korzystanie z bezpłatnej bankowości internetowej, która umożliwia dostęp przez Internet zarówno do konta, jak i karty kredytowej oraz kredytów gotówkowych, a także dokonywanie płatności bez wychodzenia z domu. W ramach konta online wszystkie przelewy i zlecenia stałe składane przez Internet są realizowane bezpłatnie.