Sposób na tańszy kredyt hipoteczny

Jest serwis, w którym szczególnie pomyślano o kredytobiorcach posiadających kredyty walutowe. Pomoc w zarządzaniu spłatą kredytu hipotecznego jest nie tylko bardzo skuteczna, ale i pozwala zaoszczędzić sporo grosza.

Metoda ta przewiduje, alternatywną możliwość zakupu walut po najkorzystniejszej cenie na rynku. To jest doskonały sposób, by spłacany kredyt hipoteczny był tańszy. Niższe raty kredytu hipotecznego w walucie - to nawet 2000 zł oszczędności rocznie. To znaczna ekonomizacja w comiesięcznych, domowych wydatkach.

Za korzystanie z platformy transakcyjnej klienci nie ponoszą opłat. By zacząć, wystarczy się zarejestrować oraz uzupełnić dane w panelu użytkownika. Jedyną niedogodnością jest konieczność posiadanie konta walutowego w banku.

Możliwa jest automatyczna spłata kredytu hipotecznego przy zleceniu stałym, zgodnie z podanym wcześniej harmonogramem na rachunek dowolnego banku . Firma nie przetrzymuje na swoich kontach "resztówek". W momencie wystąpienia nadpłaty, jest ona automatycznie i natychmiastowo zwracana na konto użytkownika. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje Dom Maklerski AFS.