Ruszyły przedświąteczne przeceny. Weź tani kredyt gotówkowy!

Przedświąteczne promocje kredytów gotówkowych oferuje większość banków. Porównując kredyty gotówkowe zauważyć można, że większość banków wprowadziła już zmiany, które są korzystne dla klientów. Przede wszystkim obniżono oprocentowanie kredytów i pożyczek gotówkowych, które zaczyna się już od poziomu 9,9%.

tani kredyt gotówkowy na święta

Promocja przedświąteczna w bankach obejmuje zarówno kredyty gotówkowe jak i szybkie pożyczki świąteczne. W placówkach bankowych trwa świąteczna promocja do 40% na przygotowane świąteczne kredyty gotówkowe. Akcja promocyjna potrwa do odwołania.

Przegląd promocyjnych pożyczek i kredytów gotówkowych

Część banków zrezygnowała z pobierania prowizji za udzielenie pożyczki, uprościła warunki i zminimalizowała formalności związane z przyznaniem pożyczki (kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o zarobkach).

W jakim banku najlepiej wziąć kredyt gotówkowy na święta?

Getin Bank zmniejszył minimalny wymagany dochód, który obecnie zaczyna się od 600 zł a pożyczka gotówkowa do 20 000 zł udzielana jest z poręczeniem, bez zaświadczenia o zarobkach na podstawie dowodu osobistego i oświadczenia o dochodach.

Pilna pożyczka w Banku Millennium w promocji „Gwarancja Najniższego Oprocentowania”. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł,a oprocentowanie jest ustalane indywidualnie dla każdego Klienta i może wynieść jedynie 7,90%.

W PKO BP Max Pożyczka oferowana jest na atrakcyjnych, uproszczonych warunki z niskim oprocentowaniem, bez zabezpieczeń.

BNP Paribas oferuje promocyjny kredyt gotówkowy z oprocentowaniem stałym już od 9,9% w skali roku oraz długim okres kredytowania - do 7 lat.

Pożyczka gotówkowa ING Bank Śląski to korzystne oprocentowanie: stałe do 36 miesięcznych rat, zmienne od 37 miesięcznych rat. Wysokość pożyczki gotówkowej od 1 000 zł do 60 000 zł bez zabezpieczeń w opcji standardowej lub od 20 000 zł do 100 000 zł bez zabezpieczeń dla MEGApożyczki.

Alior Sync zachęca do wzięcia pożyczki gotówkowej przez Internet. Rata wg. zapewnień Alior Sync to tylko 17 zł za każdy 1000 zł pożyczki. Szybko i wygodnie - nie musisz wychodzić z domu. Wstępną decyzję klient otrzymuje już w trakcie wypełniania wniosku, a środki nawet w tym samym dniu! 0% prowizji, do 150 tys. zł bez poręczycieli i zabezpieczeń a okres kredytowania do 10 lat.

Bank BPH proponuje kredyt gotówkowy z szybką wstępną decyzją kredytową, która wydawana jest od ręki. Każdy klient ma aż 21 dni na odstąpienie od umowy. Kredyt gotówkowy udzielany od 1 000 do 150 000 zł. Kredyt można spłacać od 6 do 96 miesięcy.

Bank Pocztowy przygotował jak co roku, atrakcyjną ofertę szybkiej pożyczki gotówkowej. Kredyt gotówkowy od 500 do 100 000 PLN z obniżonym oprocentowaniem, uproszczonymi warunkami, na dowolny cel. Decyzję otrzymuje się on-line podczas składania wniosku o kredyt gotówkowy. Okres kredytowania od 6 do 120 miesięcy. Do uzyskania tego kredytu gotówkowego wystarczą niewielkie dochody. Może to być wynagrodzenie za pracę, emerytura, renta lub inne źródło dochodu. Specjalna oferta kredytu gotówkowego dla Emerytów i Rencistów.

Kredyt gotówkowy - Prostoliczony w Crédit Agricole Bank Polska to nawet do 120 000 zł z atrakcyjnym oprocentowaniem, na realizację swoich marzeń i planów. Okres spłat nawet do 72 miesięcy. W tym banku dopasowuje się wysokość kwoty kredytu gotówkowego, czas spłaty do potrzeb i możliwości każdego z klientów.

Więcej informacji na temat promocyjnych pożyczek i kredytów gotówkowych można znaleźć na naszej stronie internetowej, w sekcji - porównywarka kredytów gotówkowych.