Rewolta w hipotekach. Kredyt hipoteczny, marża 0%

W swojej najnowszej ofercie kredytów hipotecznych Bank nie pobiera marży w pierwszym roku kredytowania. Takie warunki Expander proponuje wszystkim nowym klientom, niezależnie od kwoty kredytu i wysokości wkładu własnego.

W ramach kredytu hipotecznego zerowa jest też prowizja za udzielenie kredytu i nie ma opłaty z tytułu wcześniejszej spłaty. Expander wyspecjalizowany jest w kredytach hipotecznych. Kredyt hipoteczny z Expanderem zawsze będą cechowały niskie raty i koszt obsługi, co potwierdzają liczne rankingi.

Jeśli ktoś ma w planach kredytowanie zakupu domu czy mieszkania, chce przy tym maksymalnie - obniżyć raty swojego kredytu hipotecznego, koniecznie powinien bliżej przyjrzeć się tej ofercie. Warto wspomnieć, że nowe, obniżone stawki marż obejmują nie tylko kredyt, ale też inne produkty hipoteczne: pożyczki hipoteczne, kredyty mieszkaniowe, kredyt konsolidacyjny, kredyty refinansowe, kredyty oszczędnościowe czy rodzina na swoim. Koniecznie należy sprawdzić przygotowana - Ofertę Specjalną.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź ofertę kredytów hipotecznych - Expander!

Kredyt mieszkaniowy Expander to bezpłatne porównanie ofert z 20 banków, kredyt mieszkaniowy z długim okresem kredytowania nawet do 35 lat, kredyt hipoteczny z niską ratą miesięczną.