Rekordowy wynik pożyczki gotówkowej w Citi Handlowy

M.B. - .

Prawie 90 tysięcy nowych klientów pożyczki gotówkowej odnotował bank Citi Handlowy. Kredyty udzielone w bieżącym roku znacząco przekroczyły wyniki, nie tylko pod względem liczby zawartych umów, ale także wartości przyznanych pożyczek. Citi Handlowy posiada bogatą ofertę produktów i usług bankowych: pożyczki gotówkowe, karty kredytowe, konta osobiste, lokaty, kredyty konsolidacyjne, konta oszczędnościowe, rachunki firmowe, ubezpieczenia i wiele innych, doskonałych produktów.

Pożyczka gotówkowa

Citi Handlowy dla klientów decydujących się na kredyt gotówkowy oferuje minimum formalności, możliwość ubezpieczenia spłaty pożyczki, kwota pożyczki nawet do 120 000 zł oraz długi okres kredytowania - do 7 lat.

Pożyczka konsolidacyjna

Kredyt Konsolidacyjny Citi Handlowy oferuje swoim klientom okres kredytowania do 7 lat, możliwość ubezpieczenie spłaty pożyczki, dodatkową gotówkę na dowolny cel oraz kwotę pożyczki do 1200 000 zł!

Konto osobiste CitiOne

Konto osobiste z Citi Handlowy oferuje brak opłat za konto i transakcje, bezpłatne wypłaty gotówki w kraju i za granicą, korzyści z posiadania konta dostępne na całym świecie oraz dodatkowo Konto SuperOszczędnościowe na 3,5%.

Konto SuperOszczędnościowe

Wybierając konto Superoszczędnościowe w Citi Handlowy klient może liczyć na nominalne oprocentowanie na koncie w PLN - 3,50% w skali roku dla kwoty do 30 000 zł, bezpłatne prowadzenie konta, możliwość otworzenia konta w walucie obcej: : GBP, USD, EUR.

Rachunek firmowy

Rachunek firmowy w Citi Handlowy to 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz 0 zł za przelewy krajowe. Pakiet CitiKonto jest bezpłatny, jeżeli średnie miesięczne saldo na wszystkich rachunkach wynosi minimum 2000 zł.

Karta kredytowa WORLD

Dzięki Karcie Kredytowej Citi Handlowy klient może liczyć na 100 zł powitalnej premii na start w prezencie, na zniżki do 50% w ponad 5000 miejsc oraz może wnioskować o limit do 10 000 zł bez dodatkowych zaświadczeń o dochodzie.

Karta Kredytowa Citi Handlowy

 • limit kredytowy do 50 000 zł
 • 0 zł odsetek przez okres do 54 dni
 • 100 zł w prezencie
 • płacisz szybko i wygodnie dzięki zbliżeniowej technologii MasterCard®
 • płatności rozkładasz na komfortowe raty - transakcje na kwotę minimum 500 zł możesz rozłożyć na miesięczne raty o niższym oprocentowaniu niż standardowe na karcie
 • największy w Polsce program rabatowy - zniżki do 50% w ponad 4700 sklepach i punktach usługowych
 • bezpłatna usługa Concierge
 • 0 zł za rachunki płacone przelewem z karty kredytowej
 • 0 zł za miesięczne wyciągi elektroniczne
 • 0 zł za obsługę karty przez telefon i Internet
 • nie musisz otwierać konta osobistego!

Sprawdź ofertę Citi Handlowy.