Promocja eKONTO w mBanku! Czyli otwierasz konto, płacisz kartą, dostajesz zwrot na eKonto

mBank zachęca do aktywnego korzystania z kart debetowych. Przez trzy miesiące osoby, które w październiku otworzą zdalnie rachunek eKONTO, będą otrzymywać zwrot części środków wydanych kartą.

Nowi klienci mBanku, w ramach promocji „Wydajesz? Dostajesz!”, otrzymają do 1 proc. środków wydanych przy użyciu kart debetowych MasterCard Debit i Debit PayPass oraz Visa Electron. Akcja promocyjna skierowana jest do osób, które złożą wniosek o otwarcie rachunku eKONTO za pośrednictwem internetu lub mLinii, a następnie przystąpią do promocji, wysyłając zgłoszenie w systemie transakcyjnym.W promocji uwzględnione zostaną transakcje bezgotówkowe.

Za transakcje zrealizowane klienci otrzymają zwrot w wysokości 1 proc. ich wartości, a za kolejne. Aby otrzymać zwrot w ostatnim, trzecim miesiącu akcji, należy jednorazowo zasilić eKONTO przelewem zewnętrznym w kwocie min. 800 zł. Środki będą zwracane sukcesywnie do 10. dnia kolejnego miesiąca.

Promocja jest elementem długoterminowych działań, w ramach których przekonujemy Klientów do aktywnego korzystania z kart debetowych. Do argumentów o wygodzie i bezpieczeństwie płatności realizowanych kartami, dodajemy kolejny: finansowy. W praktyce bowiem Klienci otrzymują od mBanku swoisty rabat na zakupy – mówi Adam Miziołek, kierujący wydziałem produktów podstawowych w mBanku.W ramach akcji chcemy również przekonać Klientów do skorzystania z oferty bezpłatnego eKONTA, oferującego możliwość skorzystania z kredytu on-line, zakupu jednostek funduszy inwestycyjnych czy ubezpieczeń – dodaje Miziołek.