Pożyczki pozabankowe z wysokim wskaźnikiem przyznawalności

Całkowity koszt pożyczki pozabankowej to często pierwszy i przeważający czynnik wpływający na wybór pożyczkodawcy. Mało kto zdaje sobie sprawę, że czym taniej, tym firma pożyczkowa dokładniej sprawdzi naszą wiarygodność. W której więc firmie najpewniej najłatwiej i najszybciej pożyczyć można gotówkę? Sprawdzamy pożyczki pozabankowe z wysokim wskaźnikiem przyznawalności.

Duża grupa osób poszukujących pożyczki gotówkowej wybiera pożyczkę pozabankową, kierując się w pierwszej kolejności jej kosztami. Czym niższe koszty pożyczki pozabankowej, tym wskaźnik przyznawalności spada. W firmach pożyczkowych, w których niedrogo można pożyczyć gotówkę, wszystkie rejestry dłużników, bardzo dokładne są sprawdzane.

Są jednak firmy pożyczkowe, które mają bardzo liberalne podejście i nie pytają Klienta nawet o źródło dochodów, nie sprawdzają historii kredytowej w BIK, akceptują opóźnienia w BIK do 90 dni, a powyżej tych 90 dni, złożone wnioski o pożyczki gotówkowe, rozpatrywane są w trybie indywidualnym. Klient nie musi dostarczać zaświadczeń o dochodach, wysyłać żadnych dodatkowych załączników, telefaksów itd. Oczywiście, wszystko zależy od wyboru pożyczkodawcy. Poniektóre firmy pożyczkowe biorą pod uwagę różne źródła dochodów (w tym "umowy śmieciowe"). W takich firmach akceptowane są dochody m.in. z tytułu: umowy o pracę, umowy zlecenia i umowy o dzieło.

Po przeprowadzonej analizie przedstawiamy ranking firm pożyczkowych, w których najszybciej i najłatwiej można otrzymać pożyczkę pozabankową.

Pożyczki pozabankowe z najwyższym wskaźnikiem przyznawalności

  1. Finbo — Pożyczka do 15 tysięcy złotych.
  2. Miloan — Ekspresowa pożyczka pozabankowa do 5 tysięcy złotych.
  3. Smart Pożyczka — Błyskawiczna gotówka do 15 tysięcy złotych.
  4. Profi Credit — Pożyczka gotówkowa bez BIK do 25 tysięcy złotych.
  5. Kuki — Chwilówka do 5 tysięcy złotych.
  6. Provident — Szybka pożyczka gotówkowa do 20 tysięcy złotych.
  7. Net Credit — Pożyczka pozabankowa do 5 tysięcy złotych.
  8. Zaplo — Pożyczka gotówkowa nawet do 10 tysięcy złotych.
  9. Wonga — Pożyczka pozabankowa do 20 tysięcy złotych.
  10. Lendon — Pożyczka gotówkowa do 6 tysięcy złotych.

Szybki pożyczki pozabankowe oferowane są Klientom indywidualnym, emerytom, rencistom, osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą oraz rolnikom. Przeważnie wystarczy dowód osobisty. Wszystkie pożyczki pozabankowe są dostępne w naszej ofercie.