Pożyczki na święta! Idealne pożyczki na święta

M.B. - .

Pięknie przystrojona choinka, oryginalne zapakowane prezenty i pachnący, wysprzątany dom to ideał, do jakiego podświadomie dążymy. Na święta Bożego Narodzenia czekamy zawsze z przyjemnością. Jest jednak coś, co mąci nasze dobre samopoczucie – przedświąteczne zakupy wydają się rozrastać wraz z upływem grudniowych dni. Powoli zaczynamy panikować i myśleć, że w tym roku na pewno nie starczy nam pieniędzy na świąteczne zakupy i prezenty dla bliskich.

pożyczki na świętaDlatego warto do bożonarodzeniowych zakupów przygotować się nieco wcześniej i podejść do nich z rozsądkiem. Jeśli odpowiednio wcześniej sporządzimy plan wydatków i będziemy go konsekwentnie realizować, unikniemy pośpiechu i pożyczania pieniędzy 23 grudnia wieczorem. Drugi i trzeci tydzień grudnia, to najlepszy czas na pożyczki na święta.

Dobry wybór pożyczki na święta

Ważnym elementem jest ustalenie tego, co koniecznie trzeba kupić na Wigilię oraz Święta Bożego Narodzenia. Musimy ustalić liczbę osób, które zamierzamy obdarować prezentami i ustalić kwotę, jaką zamierzamy wydać na prezenty gwiazdkowe. Poszukując prezentów dla najbliższych, przede wszystkim zwróćmy uwagę, aby prezent był praktyczny, ale też dobrze dobrany. To jest ważniejsze niż cena. Bożonarodzeniowe wydatki, średnio pochłaniają około 1 200 zł.

Po kolei

W pierwszych dniach grudnia dobrze jest zwołać rodzinną naradę i zaplanować strategię działania. W grudniu mamy większe zapotrzebowanie na gotówkę. Święta możemy sfinansować z własnych oszczędności lub zadłużyć się w banku. Jeśli mamy za mało gotówki, możemy skorzystać z karty kredytowej, kredytu gotówkowego lub pożyczki gotówkowej.

Każdy Klient, któremu Bank odmówi pożyczki, może skorzystać z pożyczki pozabankowej lub chwilówki. Szeroka oferta, duży wybór szybkich pożyczek pozabankowych pomoże rozwiązać problem z brakiem gotówki na świąteczne zakupy, nawet w ostatniej chwili.

Wystarczy 2 minut czasu na wypełnienie wniosku i pieniądze znajdą się na koncie Klienta nawet w 15 minut. Pożyczki pozabankowe są udzielane od początku do końca przez internet, bez wychodzenia z domu. Kwota na jaką można liczyć, zaczyna się już od 200 zł do nawet 5 000 zł bez zaświadczeń, na dowód. Niektóre firmy pożyczkowe, również przygotowały świąteczne promocje. Przeważnie są to promocje typu „pierwsza pożyczka bezpłatnie", tzn. Klient zwraca jedynie pożyczoną kwotę - bez odsetek i prowizji.

Potrzebujesz pożyczki na święta? Sprawdź świąteczne oferty na naszej stronie!

Przed świętami promocji w bankach nie brakuje. Na świąteczny kredyt gotówkowy możemy liczyć w każdym banku, zaczynając od gwarancji najniższej raty lub oprocentowania, przez konkursy z nagrodami, a na pożyczkach gotówkowych bez zaświadczeń, na dowód kończąc. I tak na przykład Alior Bank oraz Bank Millennium zapewniają, że przebiją konkurencyjne oferty. Alior Bank oferuje "gwarancję najniższej raty" i zapewnia, że comiesięczna rata jego pożyczki gotówkowej jest niższa od propozycji pozostałych banków.

Bank Millennium przygotował specjalną promocję pożyczki gotówkowej - "Spłata raty w Nowym Roku". W ramach promocji Bank umożliwia odroczenie płatności pierwszej raty do trzech miesięcy od dnia podpisania umowy.

Po świąteczny kredyt gotówkowy, warto się udać do Getin Banku, gdzie czeka kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o zarobkach z atrakcyjnym oprocentowaniem. Bardzo szybka decyzja kredytowa i uproszczone procedury.

Kredyt bez odsetek to propozycja PKO BP - do 5 000 zł bez zaświadczeń, okres kredytowanie 6 - 12 miesięcy.

Bez wychodzenia z domu można wziąć kredyt gotówkowy online BNP Paribas, aż do 20 000 zł. Szybko i łatwo: iGotówka – kredyt on-line.

mBank przygotował kredyt gotówkowy z promocyjnym oprocentowaniem. Świąteczna gotówka na Twoim koncie nawet w 15 minut. Gotówka tanio i szybko.

Atrakcyjne, świąteczne kredyty gotówkowe przygotowały również: Credit Agricole Bank Polska,Santander Consumer Bank, Bank Pocztowy oraz ING Bank Śląski.