Pożyczka za 10 zł w Wonga.com na 60 dni. Pożyczka online

Firm pożyczkowych udzielających pożyczek przez Internet jest wiele. Jednak trudno znaleźć Pożyczkodawcę, który zechce udzielić pożyczki do 1000 zł przez Internet, bez zaświadczeń i to za 10 złotych kosztów. Nie wspominając już dłuższym okresie kredytowania niż zazwyczaj (31 dni) - 60 dni.

Potrzebowałem pilnie gotówki! Wiadomo chyba wszystkim, że bank szybko kredytu nie udzieli, a słyszałem, że taka firma pożyczkowa jak Wonga, owszem. Postanowiłem spróbować. Zwróciłem się więc o pożyczkę przez internet do firmy Wonga.com i zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wcześniej, bałem się, że te wszystkie firmy udzielające pożyczek przez internet to jacyś naciągacze, a tu nic z tych rzeczy. Jak ktoś ma naprawdę pilne wydatki, nagłą potrzebę, to bez obaw polecam - mówi pan Janusz, jeden z klientów Wonga.com.

Jeżeli potrzebujemy pilnie zdobyć pieniądze, na przysłowiowe „ na wczoraj", to pierwszy raz, bo prawie za darmo – za 10 złotych, pożyczyć możemy 1500 złotych na 60 dni w Wonga.com.

Może 1500 zł to trochę mało jak na pierwszą pożyczkę, ale za to koszt tej pożyczki wynosi jedynie 10 zł. Można powiedzieć, że to niewiele, zwłaszcza że to pełny koszt 60-dniowej pożyczki. Wychodzi 10 złotych za miesiąc. W Wonga, pożyczkę spłacić można wcześniej. Wiele firm pożyczkowych nie udostępnia takiej opcji w swoich ofertach.

Pożyczka Wonga – maksymalny limit pierwszej pożyczki - 1500 zł, kolejnej – 3000 zł.

Szybka Pożyczka Pozabankowa Przez Internet

Pożyczka ratalna Wonga do 20 000 zł z bezkosztową przerwą w spłacaniu, jest ofertą proponowaną jako tania pożyczka ratalna do 10 000 zł z bezkosztową przerwą w spłacaniu.