Pożyczka wyłącznie na dowód osobisty

Pożyczka wyłącznie na dowód osobisty wzbudza żywe zainteresowanie wśród osób potrzebujących pieniędzy i szukających możliwie najbardziej dostępnej pożyczki na rynku. Informacji na temat pożyczki wyłącznie na dowód osobisty, poszukuje wiele osób, które mają wydatki przewyższające ich możliwości finansowe i liczą, że szybko otrzymają pieniądze bez zbędnych formalności. Który bank lub firma pozabankowa udzieli pożyczki wyłącznie na dowód osobisty? Jakie należy spełnić warunki? Jaki jest koszt pożyczki wyłącznie na dowód osobisty? Odpowiadamy na pojawiające się pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy oferty pożyczki wyłącznie na dowód osobisty, które znajdziesz poniżej.

W życiu zdarzają się wydatki, na które nie jesteś przygotowany. Jak poradzić sobie z zapotrzebowaniem na szybki zastrzyk gotówki bez konieczności wypełniania licznych formularzy i dostarczania kompletu informacji o dochodach? Pożyczka wyłącznie na dowód osobisty to wygodne i szybkie rozwiązanie.

Myśl o wizycie w banku wywołuje w Tobie zniechęcenie? To zrozumiałe – wiele osób, wybierając się na spotkanie w związku z wnioskiem o udzielenie pożyczki, obawia się intruzywnych pytań i zbędnej ,,papierologii”. Ubieganie się o nią to również przede wszystkim strata cennego czasu, który mógłby zostać wykorzystany znacznie efektywniej.

Dla większości Klientów ilość wymaganych formalności, zwłaszcza w przypadku niewielkich kwot, wydaje się przesadzona i nieproporcjonalna do wysokości potencjalnego finansowego wsparcia, które mieliby otrzymać ze strony banku. Na szczęście, istnieje również inne rozwiązanie, umożliwiające na zdobycie gotówki w całkowicie bezpieczny i legalny sposób, znacznie szybciej, niż w przypadku tradycyjnego ubiegania się o pożyczkę. Warto je rozważyć, zwłaszcza jeśli potrzeb, o które umożliwiają ominięcie długotrwałego procesu, wymagającego zbierania niezbędnych dokumentów i innych uciążliwych czynności.

Ranking pożyczek na dowód – tylko pożyczki na dowód osobisty

Katalog pożyczek na dowód osobisty. Ciesz się pieniędzmi i spełniaj marzenia! Pożyczka wyłącznie na dowód osobisty 100% online, na dowolny cel, bez zaświadczeń, bez wychodzenia z domu. Wnioskuj o pożyczkę na dowód online przez komputer, tablet lub smartfon. Pieniądze na koncie tego samego dnia.

Pożyczki na dowód osobisty – 10 najlepszych ofert:

 • Finbo — pożyczka na dowód do 15 000 zł, pierwsza pożyczka do 5000 zł na 30 dni.
 • Miloan — pożyczka na dowód nawet do 5000 zł, pierwsza pożyczka do 3000 zł na 30 dni.
 • Vivus — pożyczka na dowód do 7500 zł, pierwsza pożyczka za darmo do 3000 zł na 30 dni.
 • Zaplo — pożyczka na dowód do 10 000 zł udzielana nawet na 6 miesięcy.
 • Wonga — pożyczka na dowód do 1000 zł, pierwsza pożyczka do 1000 zł za 0 zł na 30 dni, druga pożyczka Wonga do 15000 zł na 36 miesięcy.
 • Pożyczka Plus — pożyczka na dowód do 15 000 zł na 45 dni, pierwsza pożyczka do 3000 zł za 0 zł na 30 dni.
 • Net Credit — pożyczka na dowód do 5000 zł, pierwsza darmowa pożyczka do 1500 zł na 30 dni.
 • Kuki — pożyczka na dowód do 15000 zł na 30 dni, pierwsza pożyczka do 5000 zł na 30 dni.
 • Extra Portfel — pożyczka na dowód do 6000 zł na 30 dni, pierwsza pożyczka do 3000 zł na 30 dni.
 • Lendon — pożyczka na dowód do 6000 zł na 30 dni, pierwsza pożyczka do 3000 zł na 30 dni.
 • Smart Pożyczka — pożyczka na dowód do 15000 zł na 30 dni, pierwsza pożyczka za darmo do 2000 zł na 30 dni.
 • Via SMS — pożyczka na dowód nawet do 1500 zł, pierwsza pożyczka do 1500 zł na 30 dni za darmo.

Pożyczka na dowód osobisty — lista ofert tylko w segmencie online

Pożyczki na dowód i inne pomysły na zaciągniecie pożyczki online, której szukasz. Porównaj 24 oferty firm pożyczkowych i wybierz najlepszą pożyczkę na rynku! Skorzystaj z pożyczki na dowód osobisty od ręki do 15 000 zł. Idealna pożyczka na dowód to m.in. pożyczka Kuki.pl.

Firmy pożyczkowe oferują swoim klientom pożyczki na dowód osobisty online, gdzie proces ubiegania się o pożyczkę trwa tak naprawdę kilka minut. Oznacza to, iż pożyczkobiorca, po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, powinien się spodziewać pieniędzy na swoim rachunku bankowym w bardzo szybkim czasie. Pożyczka na dowód osobisty to dobra opcja dla osób, które potrzebują natychmiastowego zastrzyku gotówki.

Pożyczka na dowód – dlaczego warto?

Na rynku istnieją firmy, które umożliwiają zaciągnięcie pożyczki na podstawie dowodu osobistego. Jeśli nie zamierzasz marnować czasu na zbieranie dokumentów, potwierdzających wysokość stałych dochodów i innych danych, pozwalających instytucji finansowej oszacowanie Twojej zdolności kredytowej, to jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Pożyczka na dowód to w 100% bezpieczny wybór, będący znacznym ułatwieniem dla osób, ceniących sobie prywatność. Ci, którym zależy na czasie ze względu na zbliżającą się datę niezbędnego wydatku, docenią możliwość natychmiastowego uzyskiwania finansowego wsparcia.

Czy są jakieś wymagania, które musisz spełnić, ubiegając się o tego typu pożyczkę? Jedyne, czego potrzebujesz, to dokument tożsamości, konto w banku i numer telefonu. Osoba jej udzielająca ma również obowiązek sprawdzić, czy nie figurujesz w krajowym rejestrze dłużników. Jeśli Twoje nazwisko nie znajduje się w bazie, jesteś kandydatem, który spełnia podstawowy warunek otrzymania gotówki.

Dużą zaletą tego typu pożyczki jest możliwość uzyskania jej przez Internet. To znaczne ułatwienie dla osób zajętych, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki, ale nie dysponują wystarczającą ilością czasu, by wybrać się do stacjonarnej siedziby firmy. Jedyna czynność, jaką musisz wykonać, to wypełnienie dostępnego w sieci wniosku i wgranie skanu dowodu osobistego.

Zalety pożyczek na dowód w pigułce:

 • redukcja formalności do minimum;
 • niewielki czas jej uzyskania od momentu złożenia wniosku;
 • możliwość spłaty w ratach.

Jaka jest maksymalna wysokość pożyczki na dowód?

Maksymalne kwoty są wyznaczane przez firmy udzielające wsparcia finansowego Klientom indywidualnym. W przypadku pożyczki na dowód ich wysokość jest przeważnie wyższa niż standardowych chwilówek. Wiąże się to zazwyczaj z możliwością spłaty ratalnej, będącej dogodnym rozwiązaniem ze względu na niskie kwoty składek. Jeśli obawiasz się niemożności spłaty tego typu kredytu za jednym razem lub w kilku większych ratach, warto rozważyć opcję wyboru najdłuższego możliwego okresu kredytowania. W ten sposób zapewniasz sobie gwarancję, że bez trudu spłacisz zaciągniętą pożyczkę. Najpopularniejsze serwisy, oferujące pożyczki na dowód, nie wymagają zapłaty za udzielenie kredytu.

W zależności od rodzaju pożyczki i wybranego kredytodawcy możesz wnioskować o wsparcie finansowe w wysokości zaledwie kilku tysięcy aż po takie kwoty jak 15 000 złotych.

Potencjalne korzyści płynące z pożyczki na dowód

Gdy mowa o większych kwotach, firmy oferujące pożyczki na dowód mogą wymagać zabezpieczenia. Zastaw w przypadku niektórych serwisów może stanowić samochód. Zazwyczaj jednak dowód osobisty w fuzji ze sprawdzoną w rejestrze dłużników wiarygodnością jest jedynym wymaganym elementem, który warunkuje przyznanie pożyczki. Zwłaszcza w przypadku chwilówki na dowód, której kwoty zazwyczaj sięgają zaledwie kilku tysięcy złotych, dokument to wystarczające poręczenie.

Warto skorzystać również z udogodnień, oferowanych lojalnym Klientom. Korzystając wielokrotnie z usług jednego pożyczkodawcy, budujesz jego zaufanie, co wiąże się z potencjalnymi korzyściami. Jakie benefity są oferowane klientom w takim przypadku? Zazwyczaj jest to zmniejszenie kilku rat, ale również ewentualne przełożenie spłaty jednej z nich na Twoją prośbę. Korzyści mogą płynąć również ze spłacenia pożyczki przed ustalonym terminem. To dowód Twojej zdolności kredytowej, który firmy zazwyczaj doceniają odpowiednim dodatkiem.

Jeśli niespodziewana okazja – konieczność zakupienia prezentu, awaria sprzętu wymagająca kosztownej naprawy lub nowego zakupu czy jakakolwiek inna okoliczność – przekracza Twoje możliwości finansowe, pożyczka na dowód może być dobrym rozwiązaniem ze względu na minimum formalności i szybki czas realizacji. W przypadku konieczności większej inwestycji również warto rozważyć tę opcję z uwagi na jej nieskomplikowanie.

Pożyczka wyłącznie na dowód osobisty od ręki i pod ręką — gotówka do ręki lub pieniądze przelew na konto bankowe. Pożyczki wyłącznie na dowód osobisty znajdziesz w powyższym rankingu – ranking firm pozabankowych z najszybszymi decyzjami.

Pożyczka na umowę zlecenie – czy jest możliwa?

W Polsce osoby pracujące na umowę zlecenie lub też umowę o dzieło liczone są w milionach. Będąc w takiej sytuacji, uzyskanie kredytu w banku jest praktycznie niemożliwe, ponieważ podstawą jest posiadanie stałego zatrudnienia przez kredytobiorcę. Na szczęście nieco inaczej wygląda to w przypadku firm pozabankowych, które chętnie udzielają wsparcia finansowego osobom zatrudnionym na umowach cywilnoprawnych.

Umowy zlecenie lub umowy o dzieło nie są zbyt dobrym rozwiązaniem dla pracownika – pozbawiają nas wielu przywilejów. Niestety są one bardzo popularne. O tym doskonale wiedzą firmy pozabankowe, które oferują pożyczki skierowane właśnie dla takich osób.

Pożyczka na umowę zlecenie – czy można się o nią ubiegać?

Zacznijmy od tego, że chcąc ubiegać się o dodatkową gotówkę w banku, należy posiadać umowę o pracę. To daje kredytodawcy znak, że posiadamy pewną sytuację finansową i na czas będziemy spłacać zobowiązanie. A jeśli pracujemy na podstawie umowy zlecenie, musimy udokumentować ciągłość naszego zatrudnienia z ostatnich 6 miesięcy. Dodatkowo należy wykazać, iż systematycznie otrzymujemy należycie wysokie dochody.

W firmach pozabankowych bez przeszkód możemy ubiegać się o pożyczki na umowę zlecenie. Nie będziemy potrzebowali zaświadczeń o zatrudnieniu. Podczas wypełniania wniosku zostaniemy poproszeni jedynie o podanie wysokości swoich zarobków, a także, z jakiego źródła pochodzą. Firmy pozabankowe chcą się jedynie upewnić, iż posiadamy na tyle pewne dochody, że będziemy w stanie spłacić dług. Pożyczkodawcy akceptują taką formę zatrudnienia, nawet jeśli jest ona zawarta na krótki czas.

Pożyczki na umowę zlecenie – jak wygląda proces ubiegania się o dodatkową gotówkę?

Pożyczka na umowę zlecenie czy też umowę o dzieło tak naprawdę niczym nie różni się od standardowej pożyczki udzielanej przez firmę pozabankową. Czego możemy się zatem po niej spodziewać?

 • Wniosek wypełniamy przez Internet;
 • podajemy w nim, jaką posiadamy formę zatrudnienia i jakie osiągamy dochody;
 • formalności nie różnią się od ubiegania o tradycyjną pożyczkę;
 • cały proces jest szybki i prosty;
 • jedyny dokument, jaki będziemy musieli posiadać to dowód osobisty;
 • jeśli nasz wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, to pieniądze na koncie możemy mieć jeszcze tego samego dnia.

Dodatkowo pamiętajmy, że możemy ubiegać się o typową chwilówkę, gdzie kwoty sięgają maksymalnie kilku tysięcy złotych, a termin spłaty nie jest dłuższy niżeli 30 lub 60 dni. Drugą opcją są pożyczki na raty – tu okres kredytowania wynosi nawet 10 lat, a my możemy wnioskować nawet o 60000 złotych!

Pożyczka na umowę o dzieło a wymagania

Kto może ubiegać się o pożyczki na umowę o dzieło najlepiej sprawdzić na stronie internetowej danej firmy pozabankowej. Każda z nich ma swoje własne wymagania, które z pewnością są łagodniejsze niżeli w przypadku instytucji bankowych.

Najczęściej jednak, aby otrzymać pozytywną opinię, musimy:

 • mieć ukończone 18 lat, a niekiedy nawet 21 lat;
 • posiadać polskie obywatelstwo;
 • posiadać ważny dowód osobisty;
 • mieszkać na terenie Polski;
 • posiadać numer konta osobistego;
 • posiadać numer telefonu.

A co z historią kredytową? Oczywiście najlepiej byłoby posiadać ją pozytywną. Brak wpisów w bazach dłużników sprawia, że o pożyczkę możemy starać się właściwie w każdej firmie pozabankowej, ale... Nawet jeśli jest ona negatywna to nadal mamy realne szanse na otrzymanie dodatkowej gotówki. Jak? Rozwiązaniem są pożyczki bez BIK.

Na co zwrócić uwagę wnioskując o pożyczkę na umowę zlecenie?

Zanim w ogóle zaczniemy szukać ciekawych ofert pożyczek pozabankowych, musimy być świadomi tego, że posiadając umowę cywilnoprawną, w każdej chwili możemy zostać bez pracy. Warto zatem wcześniej dobrze przeanalizować swoją sytuację i upewnić się, że będziemy w stanie spłacić swoje zadłużenie na czas. Stąd też, jeśli brakuje nam niewielkiej kwoty, warto postawić na chwilówkę online na dowód. Jeśli zależy nam na nieco większej kwocie i dłuższym terminie spłaty odpowiednim wyborem będzie pożyczka na raty. Mówiąc w skrócie – pożyczajmy dokładnie tyle, ile potrzebujemy.

Po analizie swojej sytuacji możesz przystąpić do przeglądania aktualnych ofert na rynku. Nie ulega wątpliwości, że najlepiej będzie wybrać tę najlepszą. I nawet jeśli korzystasz z naszej porównywarki pożyczek na dowód, to warto zwrócić szczególną uwagę na takie szczegóły jak:

 • wysokość RRSO – ta wartość wskaże nam całkowity koszt pożyczki. Co ciekawe, jako nowi klienci często możemy skorzystać z promocji – pierwsza darmowa pożyczka. Dzięki niej nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów, a RRSO wynosi 0%. Zatem spłacamy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy. Jedynym warunkiem jest uregulowanie długu na czas;
 • wysokość prowizji danej firmy pozabankowej – ta uzależniona jest od wysokości kwoty, o którą wnioskujemy. Wraz z tym zwróćmy uwagę na koszty związane z nieterminową spłatą. Mało osób wie, że odsetki karne są naprawdę wysokie.

Pożyczka na umowę zlecenie/umowę o dzieło – ile możemy pożyczyć?

Każda firma pozabankowa ma swoją minimalną i maksymalną kwotę, o jaką możemy się starać. Jeśli interesuje nas typowa chwilówka online, to mówimy tu o kwotach rzędu co najwyżej kilku tysięcy złotych. Zupełnie inaczej wygląd to w przypadku pożyczek ratalnych – dzięki nim możemy otrzymać nawet 60 000 złotych!

Dodatkowo zaznaczmy, że o maksymalne kwoty mogą bez większych przeszkód starać się osoby z dobrą historią kredytową, które nie posiadają wpisów w bazach dłużników. Jeśli jednak kiedyś mieliśmy problem ze spłatą swoich zobowiązań, musimy zadowolić się mniejszą kwotą lub większymi kosztami pożyczki. Pewne przeszkody mogą także czekać na nowych klientów – co prawda mogą oni skorzystać z pożyczki z zerowym RRSO, ale zazwyczaj te kwoty są niskie. Dopiero za drugim i każdym kolejnym razem będą one już wyższe.

Pożyczki na umowę zlecenie – gdzie je znajdziemy?

Wiemy już, że pożyczka na umowę zlecenie czy umowę o dzieło to tak naprawdę standardowa pożyczka udzielana przez firmy pozabankowe. Dzięki temu możemy dostać ją u każdego pożyczkodawcy, np. Szybka Gotówka, Kuki, Wando i wiele innych firm. By nie umknęła Ci żadna ciekawa oferta pożyczki na umowę zlecenie, warto skorzystać z porównywarki pożyczek na dowód, która wyszuka dla nas najlepszą ze wszystkich aktualnych ofert.

Zobacz dostępne pożyczki na umowę cywilno-prawną

Firmy pozabankowe bardzo chętnie udzielają pożyczek osobom pracującym na umowach cywilnoprawnych. Są one w pełni respektowane podczas wnioskowania o pożyczkę online. W praktyce cała procedura nie różni się zupełnie niczym od ubiegania się o standardową pożyczkę. Jedynie, na co powinniśmy zwrócić uwagę to na swoją sytuację – umowa zlecenie czy umowa o dzieło wiąże się z tym, iż z dnia na dzień możemy stracić pracę. Warto wziąć to pod uwagę, kiedy będziemy wpisywać kwotę, o jaką będziemy chcieli się starać. Prócz tego nie zapominajmy, że jako nowi klienci możemy skorzystać z pierwszej darmowej pożyczki, dzięki której będziemy mogli zaoszczędzić – w tej sytuacji może być to idealne rozwiązanie.