Pożyczka przez Internet Eurobank z natychmiastową wypłatą

Eurobank - .

Eurobank jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych banków kredytowych i kolejne oferty promocyjne raczej do tej pory nie zaskakiwały. Pożyczki online nie były niczym niezwykłym, natomiast obecna propozycja zdecydowanie się wyróżnia: jest szybsza, tańsza i jeszcze dostępniejsza.

eurobank kredyt gotówkowy pożyczka przez internetEurobank, rozwiązanie kredytowe dla każdego: tani kredyt na dowód osobisty, kredyt ratalny, szybka pożyczka od ręki, szybka i prosta pożyczka z gwarancją niskiego oprocentowania, kredyt gotówkowy z atrakcyjnym oprocentowaniem oraz pożyczka bez zaświadczeń o dochodach przez Internet (Fot/ logo Eurobank).

Kwoty i terminy

W najnowszej ofercie Eurobanku znajduje się pożyczka w wysokości do 4000 złotych. Wydaje się, że to niewiele, ale dane własne banku pokazują, że właśnie taka kwota jest w zupełności wystarczająca dla większości klientów. W pewnym sensie wprowadzenie tej oferty może zostać odczytane jako ruch zmierzający do odebrania klientów parabankom – do tej pory banki raczej nieprzychylnie patrzyły na niskie pożyczki, a Eurobank stara się to zmienić i proponuje pożyczkę właśnie w takiej umiarkowanej wysokości.

Najkrótszy okres kredytowania to trzy miesiące, najdłuższy – aż pięć lat. Tak duża rozpiętość w przypadku niższych pożyczek też nie jest w sektorze bankowym normą. Odpowiednio manipulując wysokością pożyczki i okresem kredytowania można skorzystać z dodatkowych środków, oddając całą kwotę w bardzo niskich ratach – nawet po 35 złotych.

Zdecydowanie mniej formalności

Jeśli chodzi o aspekt formalny, to Eurobank naprawdę zmniejszył do minimum ilość wymaganych dokumentów. Cała procedura bazuje wyłącznie na wniosku wypełnionym przez klienta. Nie trzeba dostarczać żadnych dodatkowych dokumentów, papierowych oświadczeń ani zaświadczeń, nie trzeba biegać do urzędu miasta po zaświadczenie o zameldowaniu, nie trzeba też obawiać się weryfikacji danych dochodowych u pracodawcy. Słowem – zrezygnowano ze wszystkiego, co nie jest niezbędne. Wnioski są badane automatycznie i do ręcznej analizy odsyłane tylko w przypadkach, z którymi algorytm banku sobie nie radzi. To z kolei powoduje, że czas oczekiwania na pieniądze skraca się jeszcze bardziej i przy odrobinie szczęścia można wypłatą cieszyć się już po kwadransie. Piętnaście minut to nadal czas nieosiągalny dla większości banków w przypadku analizy nawet tych wniosków, które dotyczą niewielkich kwot, ale tutaj to naprawdę realny wynik.

Pożyczka gotówkowa w Eurobanku bez wstawania z fotela

Eurobank nie pierwszy raz już korzysta z procedur wyłącznie online. Cały wniosek wypełnia się na stronie internetowej (co ważne – bo przesyła się tym kanałem sporo ważnych informacji – stronie szyfrowanej i poprawnie zabezpieczonej, co nawet dla banków nie zawsze jest oczywiste). Do wypełnienia wniosku nie trzeba nawet wstawać z fotela, chyba że po to, aby sprawdzić numer i serię dowodu osobistego. Jeśli zna się je na pamięć, to można cały wniosek o pożyczkę gotówkową Eurobanku wypełnić dosłownie w kilka minut. Nie ma tam zbędnych pytań, a system automatycznie odpyta bazy dłużników, aby upewnić się, że dana osoba może otrzymać kredyt zgodnie z warunkami oferty. Proste? Proste.

A mimo to do tej pory taka procedura była znana raczej z parabanków, bo banki po procedurze internetowej na przykład wymagały podpisania umowy w placówce. Tutaj tak nie jest – pożyczka w Eurobanku jest od początku do końca obsługiwana przez Internet.

Troska o rodzinę to ważna rzecz, dlatego jeśli myślisz o wzięciu kredytu gotówkowego w banku, wybierz tani, prosty i szybki kredyt gotówkowy w Eurobanku do 120 000 zł lub skorzystaj z prostszego i szybszego sposobu na zdobycie gotówki - pożyczka przez Internet Eurobank.