Pożyczka pozabankowa długoterminowa

Firmy pożyczkowe umacniają swoją pozycję na rynku szybkich pożyczek pozabankowych, wprowadzając do oferty coraz to nowsze, tańsze i bardziej dostępne pożyczki długoterminowe. Teraz pożyczka na raty, to najbardziej poszukiwana pożyczka wśród szybkich pożyczek pozabankowych bez zbędnych formalności ze względu na możliwość dopasowania kwoty i miesięcznej raty do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Pożyczka pozabankowa na raty pomoże zrealizować plany i spełnić marzenia, trzeba tylko wybrać odpowiedniego pożyczkodawcę, który udzieli pożyczki pozabankowej długoterminowej na najlepszych warunkach.

Elastyczna ocena zdolności kredytowej osoby wnioskującej o pożyczkę pozabankową długoterminową umożliwia uzyskanie jej nawet w 15 minut i to bez wychodzenia z domu. Niskie dochody, brak zaświadczeń lub zła historia kredytowa nie jest przeszkodą w uzyskaniu pożyczki długoterminowej.

Kilka słów o pożyczkach długoterminowych pozabankowych

Pożyczka długoterminowa pozabankowa dostępna jest w kilku firmach pożyczkowych, a jej okres spłaty może trwać od 2 do 84 miesięcy. Pożyczki długoterminowe przez internet spłaca się w miesięcznych ratach. Po kliknięciu przycisk „złóż wniosek” przeważnie dostępny jest kalkulator, który służy do symulacji raty pożyczki długoterminowej, ale nie jest on elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają więc charakter orientacyjny.

Całkowity koszt pożyczki długoterminowej pozabankowej oraz wysokości raty miesięcznej uzależniony jest od kilku istotnych parametrów i dlatego dokładne dane, podaje zawsze konsultant z firmy pożyczkowej, do której wnioskowaliśmy lub zwróciliśmy się z zapytaniem, wypełniając krótki formularz. Dostęp do formularza kontaktowego uzyskać można po kliknięciu „złóż wniosek”. Doradca niezwłocznie oddzwoni i przedstawi ofertę.

Dodatkowo można zapytać o takie rzeczy jak: całkowita kwota pożyczki, czas obowiązywania umowy, wysokość miesięcznej raty, całkowita kwota do zapłaty, całkowity koszt pożyczki, wysokość opłaty przygotowawczej, wysokość opłaty prowizyjnej; kwota odsetek; stopa oprocentowania w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO).

Pożyczki pozabankowe na raty miesięczne

Pożyczki pozabankowe na 12 miesięcy udzielane są przez firmy pożyczkowe, które udzielają pożyczek pozabankowych zarówno na 24 miesiące, na 30 miesięcy, jak i 48 miesięcy. Pożyczka na 12 miesięcy oferowana jest przeważnie bez zaświadczeń o dochodach do 10 000 zł, a powyżej tej kwoty — od 10 000 do 25 000 zł potrzebne może być zaświadczenie o zarobkach, chyba że pożyczkodawca oferuje pożyczki na raty na oświadczenie.

Obecnie największym zainteresowaniem cieszy się pożyczka przez Internet bez zaświadczeń na raty na 12 miesięcy oraz pożyczka na raty na 48 miesięcy. Pożyczka pozabankowa długoterminowa dla osób ze złą historią kredytową — pożyczka pozabankowa długoterminowa do 20 000 zł. SuperGrosz udzieli pożyczki długoterminowej do 10 000 zł nowym klientom. Provident proponuje pożyczki długoterminowe samoobsługowe, podobnie zresztą jak Wonga — pożyczki pozabankowe na raty online — warto skorzystać ze względu na możliwość odbioru pieniędzy na poczcie. Pożyczki pozabankowe długoterminowe online Hapi Pożyczki polecamy ze względy na niskie koszty i możliwość rozpoczęcia spłaty pożyczki nawet za 2 miesiące.

W naszym zestawieniu dostępne są również inne, podobne oferty pożyczek długoterminowych: pożyczki pozabankowe na raty, pożyczka pozabankowa przez internet, pożyczka pozabankowa dla zadłużonych, szybka pożyczka pozabankowa, pożyczka długoterminowa pozabankowa, pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń, pożyczki długoterminowe dla zadłużonych, pożyczki długoterminowe przez internet oraz pożyczka długoterminowa dla bezrobotnych.

Formularz rejestracyjny „złóż wniosek” to pierwszy krok do pożyczki

Jeżeli jesteś posiadaczem rachunku bankowego, to złożenie wniosku o pożyczkę jest naprawdę proste. Do zakończenia procedury potrzebujesz jedynie numeru dowodu osobistego, numeru PESEL, numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail.

Pożyczki pozabankowe długoterminowe — pożyczki na raty

Pożyczki pozabankowe długoterminowe przez Internet — atuty: wysokie kwoty od 200 do 60 000 zł, spłata nawet do 84 miesięcy, elastyczny system dogodnych rat, przyjazna ocena zdolności kredytowej, minimum formalności, pieniądze na koncie w 15 minut, błyskawiczna wypłata środków, wakacje kredytowe, wakacje od rat, bezkosztowa przerwa w spłacaniu, konkurencyjne koszty pożyczek długoterminowych.

Potrzebna pożyczka z wysoką przyznawalnością? Sprawdź oferty: pożyczka pozabankowa długoterminowa przez Internet nawet do 15 tys. zł do 36 miesięcy Hapi Pożyczki oraz szybka pożyczka na raty online SuperGrosz nawet do 15 tys. zł od 4 do 50 miesięcy. Zobacz koszty pożyczki długoterminowej i sprawdź „Regulamin Promocji” - pożyczka długoterminowa na raty nawet na 48 miesięcy.

Poniżej znajdują się sprawdzone i bezpieczne pożyczki pozabankowe na raty. Oferty ustawione są w następującej kolejności: od najwyższej dostępnej kwoty pożyczki na raty, do najniższej.

Pozabankowa pożyczka długoterminowa bez zaświadczeń online rozłożona na miesięczne raty w kilka minut może być Twoja. Pożyczki pozabankowe długoterminowe online do 25 tys. zł w najlepszej możliwej wersji bez zaświadczeń na raty online z bezpłatną rejestracją, błyskawiczną decyzją i wypłatą tego samego dnia. Kredyty długoterminowe, oferty bez zaświadczeń o dochodach oraz najlepszy kredyt długoterminowy i najtańsze pożyczki gotówkowe pozabankowe długoterminowe online bez zaświadczeń i na raty znajdziesz poniżej. Tanie pożyczanie pieniędzy na długi termin 24h na dobę

Pożyczki długoterminowe – oferty

Oto najlepsze pożyczki pozabankowe długoterminowe online! Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń — oferty długoterminowych pożyczek pozabankowych dostępnych na raty oraz pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń do 60 000 zł do 84 miesięcy. O pożyczki długoterminowe pozabankowe można wnioskować online, podobnie jak o chwilówki długoterminowe.

Pożyczki pozabankowe długoterminowe przez Internet na wiele sposobów — kusząco dobre oferty.

Rynek zapotrzebowania na pożyczki na raty miesięczne przez Internet jest ogromny, gdyż większa część klientów banków, których wniosek o kredyt ratalny został odrzucony, nie mogąc otrzymać pożyczki długoterminowej na raty miesięczne, decyduje się na wzięcie pożyczki przez Internet na konto na raty w instytucji pozabankowej.

Lista firm pozabankowych, w których udzielane są pożyczki długoterminowe na raty miesięczne, ciągle się zmienia, dlatego też stale monitorujemy rynek pożyczek pozabankowych długoterminowych i stale aktualizujemy naszą listę ofert firm pozabankowych zawierającą pożyczki pozabankowe długoterminowe — pożyczki długoterminowe na raty miesięczne — pożyczki długoterminowe online ze spłatą w równych ratach oraz szybkie pożyczki pozabankowe długoterminowe bez zaświadczeń online.

Gdzie szukać taniej pozabankowej pożyczki długoterminowej?

W Getmoney przez cały rok mamy w ofercie pożyczki pozabankowe długoterminowe online na raty — pożyczki przez Internet na raty miesięczne z przelewem na konto — pożyczki pozabankowe długoterminowe na dowolny cel do 60 000 zł na maksymalnie 5 lat. Pożyczki długoterminowe na wakacje i remont domu lub mieszkania.

Pożyczka pozabankowa długoterminowa bez zaświadczeń o dochodach i oczywiści 100% online oraz praktycznie bez formalności. Intratna oferta pożyczki na raty miesięczne przez Internet od 500 do 60 000 zł, od 2 rat do 60 rat, do 25000 zł na 48 rat, do 20000 zł na 60 rat, do 15000 zł na 36 rat, do 10000 zł na 30 rat, do 5000 zł na 24 raty, a w ofercie specjalnej pożyczka 5000 zł na 12 rat.

Obecnie posiadamy w ofercie 30 najlepszych pożyczek na raty miesięczne. Indywidualna oferta pożyczki przez Internet na konto na raty miesięczne dla każdego odwiedzającego portal i to bez czekania na gotówkę. Najtaniej i najszybciej. Szybka gotówka dla każdego — najlepsze oferty pożyczki pozabankowe długoterminowe online z przelewem środków na konto, z dostawą do domu lub z odbiorem na poczcie. Wysoka akceptowalność: 8 na 10 wniosków jest akceptowanych, więc jeżeli klient nie figuruje w rejestrach dłużników, szansa na otrzymanie pożyczki pozabankowej długoterminowej przez Internet jest bardzo duża.

Prywatna pożyczka długoterminowa — korzystnie, legalnie, bezpiecznie

To warto wiedzieć — poza bankiem online można wnioskować o pożyczki, które wbrew opiniom nie kosztują fortuny. Bezpieczne pożyczki pozabankowe długoterminowe bez pokazywania dochodów w wybranej przez Ciebie wysokości to najlepszy wybór w momencie, gdy potrzebujesz dużej kwoty. Prywatne pożyczki pozabankowe, uczciwie i bezpiecznie oferuje wiele firm, które prześcigają się w zdobyciu klienta, kusząc świetnymi okazjami. Jedną z najlepszych jest pożyczka pozabankowa długoterminowa z niskimi ratami miesięcznymi rozłożona na lata. Dopasowując pożyczkę z długim terminem spłaty do swoich możliwości, uzyskasz potrzebne pieniądze na dowolny cel już dziś. Duża pożyczka pozabankowa na raty na długie lata jest dostępna na korzystnych warunkach przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ofertę znajdziesz powyżej.

Szukając w internecie prywatnej pożyczki dla zadłużonych, można się natkną na hasła „Pożyczki pozabankowe z komornikiem”, „Załatwię kredyt w Banku Spółdzielczym” lub „Załatwię kredyt na lewo”. Trzeba powiedzieć jasno, że skorzystanie z takiej „prywatnej pożyczki” może narazić „osobę” na stratę pieniędzy. Bo „załatwienie pożyczki” osobie mającej wpis w bazie KRD lub już posiadającej zajęcia komornicze, jest niemożliwe.

Pożyczki długoterminowe bez BIK i KRD są obecnie niedostępne w żadnej legalnie działającej instytucji finansowej. Szukając uczciwej pożyczki gotówkowej w wysokości np. 100 000 tysięcy złotych (na długi okres), lepiej zdać się na prywatne firmy pozabankowe prowadzące biznes legalnie.

Pożyczki pozabankowe długoterminowe rozwiązaniem na duże potrzeby finansowe

Zwiększone potrzeby finansowe, chęć spełnienia marzeń, czy nagła trudna sytuacja zmuszają nas do poszukiwania kolejnych źródeł finansowania. Zwłaszcza że wypłata często nie pozwala zaoszczędzić pieniędzy na większe cele. Rozwiązaniem mogą być pożyczki pozabankowe długoterminowe, które pozwalają pozyskać dużą sumę pieniędzy w krótkim czasie. Czym są pożyczki na raty? Czym pożyczki pozabankowe różnią się od kredytu w banku? Jak znaleźć najlepsze pożyczki długoterminowe? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w naszym artykule.

Czym są pożyczki pozabankowe długoterminowe?

Pożyczki długoterminowe to pożyczki udzielane przez instytucje pozabankowe, a więc wszystkie firmy finansowe, które nie mają statusu banku. Pożyczki długoterminowe udzielane są na wyższe kwoty niż np. chwilówki, a ich spłatę można podzielić na raty. Maksymalny okres spłaty pożyczki to kilka, a nawet kilkanaście lat. Pożyczki pozabankowe długoterminowe to idealne rozwiązanie, gdy brakuje nam gotówki na większy wydatek, a z jakichś względów nie chcemy lub nie możemy ubiegać się o kredyt w banku. Warto wiedzieć, że istnieją również pożyczki dla zadłużonych, które można uzyskać bez zbędnych formalności.

Na co można wydać pieniądze z pożyczki długoterminowej?

Pożyczki długoterminowe to doskonałe rozwiązanie, gdy szybko potrzebna jest duża ilość pieniędzy. To idealna opcja, gdy potrzebujemy większych pieniędzy np. na leczenie, czy rehabilitację. Pieniądze można również wydać na zakup samochodu, remont domu, organizację wymarzonego wesela, czy wymarzoną podróż. Innymi słowy, jest to pożyczka na dowolny cel, w której nie trzeba podawać, na co wydamy pieniądze ani się z nich rozliczać w żaden sposób. Nie ma więc potrzeby zbierania żadnych dowodów zakupów, czy wypełniać rozliczenia z firmą. Równie dobrze gotówkę możemy przeznaczyć na prezent, czy pomoc bliskiej osobie lub nawet na spłatę innych, mniejszych zobowiązań. Pieniądze można wydać na cokolwiek, co akurat jest nam potrzebne, a czego nie jesteśmy w stanie sfinansować z wypłaty. Pozabankowa pożyczka długoterminowa może być więc wydana na: remont, inwestycję, spełnienie marzeń, rozwiązanie trudnej sytuacji i wiele innych rzeczy.

Kto może skorzystać z pożyczki długoterminowej?

Firmy pozabankowe nie mają dużych wymagać, co do pożyczkobiorców, co oznacza, że praktycznie każdy może skorzystać z oferty pożyczki na raty. Trzeba jednak spełnić podstawowe warunki, do których należą najczęściej:

 • minimalny wiek 18 lat (rzadziej firmy wymagają, aby wnioskodawca miał 21 lat);
 • obywatelstwo polskie;
 • aktualny dowód osobisty;
 • posiadanie rachunku bankowego.

Konto w banku jest niezbędne, aby wykonać przelew weryfikacyjny podczas składania wniosku oraz aby otrzymać na nie wypłatę pieniędzy z pożyczki.

Maksymalna kwota pożyczki na raty

Pożyczka pozabankowa długoterminowa charakteryzuje się wysoką maksymalną kwotą, dlatego jest bardzo chętnie wybierana przez klientów. Konkretna kwota zależy od wybranej firmy oraz możliwości finansowych klienta do spłaty, ale instytucje pozabankowe oferują możliwość pożyczenia nawet 100 000 zł i więcej, a więc pozwalają na sfinansowanie wielu planów i marzeń. Warto przy tym pamiętać, że często klienci, którzy korzystali już z oferty danej firmy pozabankowej, mogą skorzystać z wyższej kwoty pożyczki na atrakcyjniejszych warunkach. Większy wybór ofert na pewno będą miały osoby, które chcą pożyczyć do 20 000 zł, gdyż takich propozycji od parabanków jest najwięcej, co nie znaczy, że nie można szukać oferty z wyższą maksymalną kwotą. Wszystko zależy od tego, ile pieniędzy potrzebujemy.

Maksymalny okres spłaty pożyczki na raty

Pożyczki pozabankowe długoterminowe jak sama nazwa wskazuje, oferowane są na długi okres spłaty. Dzięki temu pożyczkę można podzielić na mniejsze raty, czyniąc zobowiązanie łatwiejszym do spłaty. To pozwala na spokojne spłacenie pożyczki wraz z odsetkami bez zmartwień o domowy budżet i jego nadmiernego obciążania. Maksymalny okres spłaty w dużej mierze zależy od maksymalnej kwoty pożyczki, a im dłuższy okres spłaty, tym więcej pieniędzy można pożyczyć. Jednak zazwyczaj oferty pożyczek umożliwiają pożyczenie pieniędzy na 5, 10, a nawet 15 lat. Oczywiście nie zawsze warto korzystać z najdłuższego okresu spłaty. Jeśli nie pożyczamy wysokiej kwoty, to często lepiej zdecydować się na krótszy okres spłaty, co znacząco obniży całkowity koszt pożyczki. Należy jednak pamiętać, aby rata była łatwa do spłaty i nie pochłaniała zbyt dużej części miesięcznych dochodów, co pomoże zapewnić bezpieczeństwo finansowe.

Jak znaleźć dobre pożyczki długoterminowe przez Internet?

Ogromna ilość ofert pożyczek na raty znacznie utrudnia wybranie tej najkorzystniejszej w naszej sytuacji, a porównanie wszystkich ofert nie jest łatwe. Dlatego na górze strony prezentujemy oferty pożyczek długoterminowych. Przy każdej ofercie znajdują się najważniejsze informacje na temat danej pożyczki pozabankowej. Są to przede wszystkim: oprocentowanie, dodatkowe koszty, maksymalna kwota pożyczki, maksymalny okres spłaty i wysokość miesięcznej raty. To pozwala na porównanie konkretnych parametrów i szybki wybór najlepszej oferty w naszej sytuacji. Należy przy tym pamiętać, aby porównywać pożyczki, biorąc pod uwagę taką samą kwotę pożyczki i okres spłaty. W przeciwnym wypadku wyniki nie będą miarodajne i będą nieprzydatne. Na naszej stronie znajdą Państwo jedynie najlepsze, aktualne oferty pożyczek na raty z uwzględnieniem aktualnych promocji. Dodatkowo po wybraniu najkorzystniejszej pożyczki długoterminowej można od razu złożyć wniosek o pożyczkę.

Na co zwrócić uwagę, wybierając pożyczki długoterminowe?

Wiele osób zastanawia się, na co zwracać uwagę wybierając pożyczkę na raty. Jednak zanim zacznie się porównywać parametry, warto dokładnie przemyśleć, ile gotówki w ogóle potrzebujemy, aby dobrze dobrać pożyczkę do swoich potrzeb i nie zadłużać się nadmiernie. Porównując konkretne oferty, należy przede wszystkim zwracać uwagę na:

 • wysokość oprocentowania;
 • miesięczną ratę;
 • maksymalny okres spłaty;
 • dodatkowe koszty np. prowizja;
 • warunki umowy np. możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki pobierana od tego opłata.

Rata miesięczna jest ważna z punktu widzenia możliwości spłaty pożyczki. Zbyt wysoka może szybko wpędzić nas w problemy finansowe, z kolei zbyt niska drastycznie podnosi całkowity koszt spłaty pożyczki. Dlatego, warto poszukiwać kompromisu tak, aby rata nie była zbyt obciążająca, a jednocześnie, aby nie spłacać niewielkiej pożyczki przez długi czas.

Bezpośredni wpływ na wysokość raty oraz całkowity koszt pożyczki ma oprocentowanie oraz prowizja i inne dodatkowe opłaty związane z udzieleniem pożyczki. Najprostszym sposobem na porównanie tego, jak droga lub tania jest pożyczka, jest porównanie RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania), które bierze pod uwagę wszystkie opłaty związane z pożyczką. Im niższe RRSO, tym korzystniejsza oferta. Przed podpisaniem umowy, dobrze jest również sprawdzić, jakie kary są przewidziane w przypadku braku spłaty.

Pożyczki długoterminowe dla zadłużonych

Pożyczki pozabankowe długoterminowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają korzystnej historii kredytowej i nie mają zdolności kredytowej. Instytucje pozabankowe nie sprawdzają dokładnie sytuacji finansowej pożyczkobiorców, co ułatwia wzięcie pożyczki na raty i może być ratunkiem w wielu sytuacjach, gdy potrzebna jest szybka gotówka. Wystarczy skorzystać z oferty pożyczki bez BIK, aby zyskać pewność, że zadłużenie nie będzie miało znaczenia. Trzeba jednak pamiętać, aby wybrać taką ofertę i miesięczną ratę, aby nie pogłębić swoich problemów finansowych. Czasem najlepszym rozwiązaniem jest spłata mniejszych zobowiązań pożyczką długoterminową i podreperowanie swojego domowego budżetu. Innym rozwiązaniem może być kredyt konsolidacyjny, który zamienia kilka rat w jedną mniejszą.

Pożyczka pozabankowa czy kredyt w banku?

Wiele osób terminy „pożyczka” i „kredyt” stosuje zamiennie, ale są to dwa zupełnie różne pojęcia. Kredyt dotyczy produktów oferowanych przez banki, podczas gdy pożyczka udzielana jest przez instytucje inne niż bank. Są to różnego rodzaju parabanki i inne instytucje finansowe. Nie podlegają one prawu bankowemu, co nie znaczy, że są mniej pewne. Ryzyko przy braniu pożyczek i kredytów jest dokładnie takie samo i dotyczy tylko niepewnej sytuacji, która mogłaby utrudniać spłatę zobowiązań. Można tego w łatwy sposób uniknąć, wybierając pożyczkę dostosowaną do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Pożyczki pozabankowe mają również wiele zalet. Przede wszystkim są łatwiejsze w uzyskaniu i wymagają mniejszej ilości dokumentów niż przy ubieganiu się o kredyt. Dodatkowo pieniądze można uzyskać nawet w kilkanaście minut, co jest przydatne szczególnie w awaryjnych sytuacjach.

Czym się różnią pożyczki na raty od chwilówek?

Główną różnicą między chwilówkami a pożyczkami na raty jest okres spłaty. Chwilówka, jak sama nazwa wskazuje, pożyczana jest na chwilę i w praktyce najczęściej trzeba ją spłacić w ciągu miesiące. Pożyczki na raty udzielane są na dłuższy okres i spłaca się je tygodniowych lub miesięcznych ratach (formę spłaty wybiera klient). Pożyczki na raty dzielą się na:

 • pożyczki pozabankowe krótkoterminowe;
 • pożyczki pozabankowe długoterminowe.

Pierwsze udzielane są zazwyczaj na okres nie dłuższy niż 12 miesięcy. Drugie mogą być udzielane na kilka, a nawet kilkanaście lat. To oznacza, że są one idealne, gdy potrzebujemy większej kwoty, a spłatę chcemy podzielić na mniejsze raty tak, aby nie obciążać nadmiernie budżetu domowego. Co ważne, zarówno chwilówki, jak i pożyczki na raty udzielane są przez instytucje pozabankowe, czyli firmy finansowe, które nie mają statusu banku. Dzięki temu procedury są znacznie prostsze, a pożyczkobiorca nie musi składać wielu zaświadczeń. To oznacza również krótszy czas na decyzję o przyznaniu pożyczki.

Czy warto brać pożyczki pozabankowe długoterminowe?

Pożyczki pozabankowe długoterminowe to oferta, na którą zwrócić uwagę, gdy potrzebna jest większa suma pieniędzy. Są to pożyczki z minimum formalności, które umożliwiają pozyskanie dodatkowych pieniędzy praktycznie każdemu. Uproszczone procedury sprawiają, że ubieganie się o pożyczkę jest łatwe i szybkie. Natomiast szeroki wybór ofert umożliwia znalezienie idealnej pożyczki niezależnie od naszej sytuacji finansowej. Korzystne jest również możliwość zaciągnięcia nawet wysokiej kwoty na dłuższy okres. To dobra opcja nie tylko dla zadłużonych, ale dla wszystkich, którym zależy na szybkiej gotówce.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę pozabankową długoterminową?

Pożyczki długoterminowe przez Internet to ogromna wygoda podczas składania wniosku. Nie trzeba wychodzić z domu, jeździć po placówkach ani tracić cennego czasu. Wystarczy na górze strony wybrać interesującą ofertę i przejść na stronę firmy pozabankowej. Tam należy wypełnić formularz, w którym podaje się podstawowe informacje na swój temat (m.in. imię, nazwisko, data urodzenia itp.), a następnie przesyła się formularz do firmy i wykonuje przelew weryfikacyjny. Wszystko zajmie jedynie kilka minut i można zrobić to wygodnie, składając wniosek o pożyczkę bez wychodzenia z domu.

Na stronie znajdują się również wszystkie informacje na temat pożyczki. Po wysłaniu wniosku i wykonaniu przelewu weryfikacyjnego należy czekać na kontakt ze strony firmy. Na podany w formularzu nr telefonu lub adres e-mail zostanie przesłana informacja o przyznaniu pożyczki oraz wysłana umowa. Należy dokładnie ją przeczytać, a następnie zaakceptować, aby otrzymać pieniądze.

Ile trzeba czekać na pieniądze z pożyczki na raty?

Instytucje pozabankowe odznaczają się szybką wypłatą udzielanych pożyczek. Pieniądze można otrzymać nawet w kilkanaście minut od złożenia wniosku. Na szybkość wypłaty wpływa pora wypełnienia formularza oraz przelew weryfikacyjny. Przede wszystkim wniosek należy złożyć w godzinach pracy wybranej instytucji, ale warto wiedzieć, że większość z nich pracuje do godzin wieczornych, a nawet w soboty i niedziele. Dzięki temu pracownik będzie mógł szybko zweryfikować przesłany formularz i podjąć decyzje o przyznaniu pożyczki. Jak wspomniano wcześniej, równie ważny jest sposób wykonania przelewu weryfikacyjnego. Jeśli wykorzysta się do tego szybkie płatności internetowe, to firma finansowa otrzyma przelew w ciągu kilku minut, co znacznie przyspieszy podjęcie decyzji.

Czy pożyczki długoterminowe online są bezpieczne?

Wiele osób boi się zawierania umów i wykonywania większych transakcji przez Internet. Tymczasem przestrzegając kilku prostych zasad, pożyczki przez Internet mogą być równie bezpieczne, jak te zawierane w placówkach finansowych. Z pewnością jednak są dużo wygodniejsze i szybsze – wszystkie formalności załatwiamy bez wychodzenia z domu, a pieniądze można otrzymać bardzo szybko. O czym pamiętać, aby pożyczki długoterminowe online były bezpieczne?

 • Korzystaj tylko ze sprawdzonych ofert np. tych przedstawionych na górze naszej strony. Firmę pożyczkową możesz zweryfikować po NIP i REGON, sprawdzając, czy ma ona odpowiednie wpisy upewniasz się, że taka firma istnieje.
 • Dokładnie czytaj umowy. Przeczytanie wszystkich zapisów przed zaakceptowaniem umowy gwarantuje, że nie trafisz na żadne niespodzianki.
 • Wykonując przelew weryfikacyjny, sprawdź, czy faktycznie zostałeś przekierowany na stronę swojego banku.

Warto pamiętać, że firmom pozabankowym również zależy na bezpieczeństwie klientów i stosują różne zapory i mechanizmy, które zapobiegają kradzieży danych klientów. Dodatkowym zabezpieczeniem, które uniemożliwia wzięcie pożyczki na cudzy dowód, jest przelew weryfikacyjny, którego wymaga zdecydowana większość firm pozabankowych. To przelew na niewielką kwotę (zazwyczaj maksymalnie 1 zł), który klient wykonuje po złożeniu wniosku o pożyczkę. Dzięki temu dane bankowe stanowią potwierdzenie tych wpisanych w formularzu, co uniemożliwia oszustom skorzystanie z cudzych danych.

Czy pożyczki długoterminowe przez Internet są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich?

Pożyczki długoterminowe przez Internet są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy potrzebują szybko otrzymać większą ilość gotówki. Pożyczki na raty to możliwość wzięcia nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych i rozłożenie spłaty pożyczki na kilka, a nawet kilkanaście lat. Dzięki temu miesięczna rata nie musi stanowić dużego obciążenia dla domowego budżetu. Co ważne, pożyczki długoterminowe można uzyskać nawet w kilkanaście minut bez wychodzenia z domu.

Wystarczy wypełnić wniosek o pożyczkę przez Internet na stronie pożyczkodawcy i wykonać przelew weryfikacyjny. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji i zaakceptowaniu warunków umowy, pożyczkobiorca otrzyma pieniądze na swoje konto. Istnieją również pożyczki dla zadłużonych, przy których firma pozabankowa nie sprawdza historii ani zdolności kredytowej.

Chcąc znaleźć najlepsze pożyczki przez Internet, warto skorzystać z naszego rankingu pożyczek, który znajduje się na górze strony. Porównywarka pożyczek umożliwia szybkie porównanie najważniejszych parametrów oferty, a więc oprocentowania, prowizji i wysokości raty. To pozwala na znalezienie najkorzystniejszej oferty pożyczki.