Pożyczka na wakacje w PKO BP to nie tylko niższe raty!

Marzysz o wyjątkowo udanym urlopie i potrzebujesz gotówki na wakacje? Jak co roku gdy zaczyna się upał - wakacje, PKO Bank Polski przygotował niespodziankę dla klientów zainteresowanych pożyczką gotówkową. „Max Pożyczka - Mini Ratka” posiada obniżone oprocentowanie dla kwot już od 5 000 zł.

pożyczka na wakacje

Dodatkowe obniżki oprocentowania, przewidziane są dla osób nabywających kartę kredytową lub rozszerzony wariant ubezpieczenia!

Dla klientów PKO Banku Polskiego jest niższa prowizja. W ramach oferty pożyczki 15 000 zł na 5 lat z ubezpieczeniem, pożyczkobiorca płaci mniej niż 25 zł raty za każdy 1 000 zł pożyczony.

Dodatkowe środki z pożyczki mogą być wypłacone gotówką w kasie PKO BP lub przelewem na inny rachunek bankowy, nawet w dniu złożenia wniosku. To dobra informacja dla tych wszystkich, którzy tuż przez wyjazdem na upragnione wakacje, w ostatniej chwili postanowią skorzystać z oferty.

Każdy ma możliwość skorzystania z atrakcyjnego pakietu ubezpieczeniowego od zdarzeń uniemożliwiających lub utrudniających spłatę pożyczki, to kolejny atut. Wysokość pożyczki gotówkowej bez poręczycieli i zabezpieczenia na nieruchomości, może wynieść nawet do 150 000 zł, przy tym brak konieczności przedstawiania zgody współmałżonka do 20 000 zł. Spłatę pożyczki może być rozłożona aż na 96 rat. Każdy pożyczkobiorca może sam ustalić dzień, w którym będzie płacił ratę.

Pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń, dostępna jest tylko dla klientów, których dochody wpływają na rachunek w PKO Banku Polskim. Wówczas wystarczy oświadczenie o dochodach.

Wstępną informację o możliwości otrzymania pożyczki, PKO BP przedstawia klientowi już w 5 minut od otrzymania wniosku o pożyczkę, który można złożyć wygodnie - przez Internet.

Dlaczego warto skorzystać z oferty pożyczki PKO BP?

Ponieważ wakacje to nie czas na zmartwienia. Weź uniwersalny kredyt gotówkowy na dowolny cel i skorzystaj z wyjątkowej promocji. Wydaj środki z kredytu na: wakacje, podróże, wczasy, wycieczki. Porównaj on-line oferty banków.