Pożyczka na 20 tys zł z niską ratą - gdzie się opłaca

Getmoney - .

Myślisz o wzięciu pożyczki w kwocie 20 000 zł? Na pewno zastanawiasz się, ile kosztuje pożyczka gotówkowa na 20 000 zł w Alior Banku, PKO BP, Eurobanku, Credit Agricole w BNP Paribas czy Santander Consumer Banku? Koszt pożyczki gotówkowej w każdym banku waha się w zależności nie tylko od obecnej oferty danego banku, ale także od tego, na jaki okres spłaty kredytu się zdecydujemy i czy dodatkowo wraz z pożyczką zdecydujemy się nabyć konto w tym samym banku. Jak znaleźć dobrą ofertę pożyczki na 20 000 zł z niską ratą?

pożyczka na 20 tys zł z niską ratą - gdzie się opłaca wziąć pożyczki 20000 zł

W pierwszej kolejności ludzie wybierają kredyt gotówkowy na 20 000 zł z promocyjnym warunkami, ponieważ z góry zakładają, że jest to najkorzystniejsza oferta na rynku. Należy pamiętać, że banki mogą zastosować niższe progi oprocentowania dla pożyczki gotówkowej w kwocie 20 000 zł, mogą też zrezygnować z prowizji za udzielenie pożyczki ale nie muszą. Żeby udało się znaleźć bank, który obecnie oferuje kredyt gotówkowy z promocyjnymi warunkami, należy przeanalizować oferty pożyczki będące obecnie w promocji. Znalezienie taniej pożyczki na 20 tys. zł z niską ratą to wyzwanie.

Pożyczka na 20 tysięcy z niską ratą - porównaj najlepsze oferty

Szukając pożyczki w bankach na 20 000 zł z niską ratą miesięczną należy zwrócić uwagą zwłaszcza na oferty z niskim oprocentowaniem i niską prowizją, ponieważ te dwa najważniejsze parametry każdej pożyczki, mają największy wpływ na całkowity koszt kredytu i ostatecznie wpływają na wysokość miesięcznej raty pożyczki. W drugiej kolejności powinniśmy sprawdzić, czy bank w którym zamierzamy wziąć kredyt, wymaga od kredytobiorcy dodatkowego ubezpieczenia pożyczki od utraty pracy, ponieważ ten nielubiany przez klientów banków przymusowy "dodatek" powoduje, że nasze miesięczne obciążenie z tytułu spłaty kredytu zwiększy się zasadniczo.

Wysokość miesięczne raty pożyczki gotówkowej na 20 000 zł uniezależnione jest także w dużym stopniu od okresu spłaty, na jaki się zdecydujemy – im dłuższy okres spłaty pożyczki, tym raty miesięczne będą niższe ale trzeba pamiętać, że choć miesięcznie obciążenie z tytułu wziętego kredytu będzie lżejsze do spłaty, to ostateczny koszt pożyczki 20 000 zł będzie wyższy, bo bank dłużej będzie naliczał odsetki.

Żeby ułatwić wybór pożyczki na 20 000 zł, przeanalizowaliśmy dwie przypuszczalnie najlepsze oferty pożyczki na 20 000 zł dostępne na rynku w dwóch różnych znanych bakach.

Pożyczka na 20 000 zł z niską ratą miesięczną – oferta na 3 lata (pożyczka 20 000 zł na 36 miesięcy)

Najlepsza pożyczka gotówkowa na 20 000 zł wiążę się z ratą miesięczną w wysokości 620 zł. To obecnie jedna z najtańszych pożyczek gotówkową na kwotę 20 000 zł zaciągniętą na okres 36 miesięcy. Przy takiej wysokości raty miesięczne, koszt całkowity pożyczki wyniesie ok 2320 zł – tyle trzeba będzie w sumie zapłacić bankowi za pożyczenie 20 000 zł na 3 lata. Wraz z pożyczonymi 20 000 zł całkowity koszt pożyczki wyniesie 22320 zł.

Żeby wybrać najlepszą ofertę pożyczki 20 000 zł, należy uważnie przeglądać - analizować oferty pożyczek gotówkowych w sieci, ponieważ na rynku dostępne są oferty pożyczki na 20 000 zł, posiadające znacznie mniej korzystne warunki kredytowania dla kwoty 20 000 zł przez 3 lata. Najwyższa rata pożyczki, jaką możemy znaleźć dla tych samych warunków w porównywarce kredytów gotówkowych Get-Money.pl wynosi prawie 860 zł. To oznacza, że wraz z pożyczoną kwotą 20 000 zł bank, który oferuje najdroższy kredyt gotówkowy na 20 000 zł zażąda od nas prawie 10960 zł odsetek i dodatkowych opłat za pożyczone 20 000 zł. Wybierają więc ofertę Nr 1 pożyczki na 20 000 zł na kosztach pożyczki zaoszczędzimy aż 8640 zł.

Pożyczka na 20 000 zł z niską ratą – oferta na 4 lata (pożyczka 20 000 zł na 48 miesięcy)

Przy założeniu, że pożyczymy 20 000 zł a spłatę pożyczki rozłożymy na 4 lata, rata pożyczki na 20 000 zł będzie znacznie niższa, ponieważ spłatę kredytu rozłożymy na dłuższy termin. Przykładowo, najtańsze pożyczki gotówkowe na kwotę 20 000 zł na 4 lat gwarantują ratę pożyczki wynoszącą 483 zł. To znacznie mniejsze obciążenie miesięczne niż przy kredycie na 20 000 zł na 36 miesięcy. Całkowity koszt pożyczki gotówkowej na 20 000 zł na 48 miesięcy wyniesie w tym przypadku 3184 zł – tyle dodatkowo zapłacimy bankowi za pożyczenie 20 000 zł i rozłożenie spłaty przez 4 lata.

Należy pamiętać, że zawsze koszty pożyczki gotówkowej mogą być nieco niższe lub wyższe w różnych bankach. Najdroższe pożyczki gotówkowe na 20 000 zł na 4 lata mogą skutkować ratą w wysokości nawet 675 zł – to aż 192 zł miesięcznie więcej. Koszt całkowity najdroższej pożyczki gotówkowej na rynku to 9025 zł – czyli wraz ze wszystkim kosztami pożyczki, musielibyśmy oddać bankowi w ratach miesięcznych aż 29025 zł.

Szukając możliwie najtańsze pożyczki gotówkowej na rynku - pożyczki z niską ratą miesięczną, zawsze powinniśmy porównać (sprawdzić) parametry kilku podobnych do siebie kredytów gotówkowych w kilku bankach – szczególnie, jeśli szukamy pożyczki na dłuższy okres i nie chcemy przepłacić za kredyt.

Najlepsze konta bankowe i Internetowe

Najlepsze konta - Ranking kont bankowych

konta bankowe

Warto zmienić konto bankowe na lepsze i bezpłatne. Standardem jest już dostęp do konta przez Internet, możliwość zarabiania na wysokooprocentowanych lokatach bankowych oraz możliwość korzystania z linii kredytowej w koncie. Obsługa w 100% on-line - bankomaty za 0 zł, prowadzenie konta 0 zł, karta 0 zł, przelewy 0 zł. Załóż najlepsze konto osobiste! Wybierz konto bankowe w promocji z premią pieniężną. Sprawdź oferty »

Szybkie pożyczki przez Internet

Pożyczki gotówkowe przez Internet

chwilówki online

Pożyczki przez Internet. Pożyczenie dodatkowej gotówki w dzisiejszych czasach nie jest trudnym zadaniem. Firmy pozabankowe oferują nam wręcz błyskawiczną obsługę. Od momentu wypełnienia wniosku do przelania pieniędzy na konto może minąć jedynie kilkanaście minut. Szybko, wygodnie, korzystnie i bez zbędnych formalności. Gdzie warto wziąć pożyczkę online? Sprawdź oferty »

Pożyczki i kredyty pozabankowe online 24h/7

Szybka pożyczka gotówkowa dla każdego 24/7

szybka pożyczka gotówkowa

Szybkie pożyczki online. Popadając w problemy finansowe, bardzo łatwo stracić głowę. Na szczęście ratunkiem w takich sytuacjach może być szybka pożyczka gotówkowa ratalna lub krótkoterminowa z przelewem na konto. Obie te formy mogą skutecznie podreperować nasz domowy budżet. Gdzie, kiedy i jak wziąć pożyczkę, by cieszyć się najlepszymi efektami? O tym piszemy na stronie. Sprawdź oferty »

Kredyty gotówkowe - porównywarka kredytów gotówkowych

Porównanie kredytów gotówkowych

porównywarka kredytów gotówkowych

Porównaj kredyty gotówkowe i wybierz najlepszy, najkorzystniejszy dla siebie kredyt gotówkowy z niską ratą. Kredyt gotówkowy szybko pomoże załatać dziurę w domowym budżecie. Sprawdź, które banki pożyczą Tobie pieniądze na najlepszych warunkach i ile wyniesie miesięczna rata kredytu. Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy i zamów go przez Internet. Szybka decyzja kredytowa! Sprawdź ofertę »

Kredyty mieszkaniowe - porównywarka kredytów mieszkaniowych

Porównywarka kredytów mieszkaniowych

kredyty mieszkaniowe

Kredyty hipoteczne. Skorzystaj z najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego spośród wielu banków i zyskaj bezpłatne wsparcie eksperta w całym procesie. Porównaj kredyty hipoteczne, oblicz ratę kredytu na zakup mieszkania i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny z prowizją już od 0%, dzięki któremu zrealizujesz swoje plany mieszkaniowe. Kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym lub zmiennym oraz niską marżą. Sprawdź ofertę »