Pożyczka internetowa z prowizją 0% robi furorę

Get-Money.pl - .

Pożyczka internetowa z prowizją 0% robi furorę wśród osób, które lubią załatwiać wszystkie sprawy zdalnie - bez wychodzenia z domu. Po zaledwie dwóch miesiącach od pojawienia się na rynku, pożyczka internetowa z prowizją 0% do 200 000 zł na dowolny cel bez żadnych ograniczeń stała się hitem lata.

pożyczka internetowa z prowizją 0%

Tuż przed wakacjami Alior Bank wprowadził do swojej oferty pożyczkę internetową z prowizją 0%, dostępną wyłącznie przez Internet. Maksymalna wysokość pożyczki to nawet 200 000 zł. Spłatę pożyczki można rozłożyć maksymalnie na 5 lat. Pożyczkę internetową z prowizją 0% po okazaniu wyciągu z ROR mogą otrzymać osoby uzyskujące dochody m.in. z umowy o pracę (wymagane regularne wpływy za ostatnie 6 miesięcy) lub emeryturę (wpływy na konto za 1 miesiąc).

Pożyczkę internetową z prowizją 0% można także otrzymać na deklarację o dochodach (oświadczenie o dochodach). Opcja ta, dotyczy wyłącznie wybranych źródeł uzyskiwania dochodu, np. umowy o pracę, emerytury i renty. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty.

Osoby, które wzięły pożyczkę internetową bez prowizji w Alior Babku, zazwyczaj zdecydowały się na nią ze względu na małą liczbę wymagań koniecznych do jej otrzymania, zerową prowizję oraz możliwość otrzymania środków nawet w 1 dzień na wskazane przez klienta konto bankowe. Nie bez znaczenia jest również RRSO pożyczki internetowej z prowizją 0%, które jak czytamy w karcie informacyjnej produktu, wynosi 17,70%.

Oczywiście, na rynku można znaleźć kredyt gotówkowy z nieco niższym RRSO, czyli troszkę tańszy, ale formalności związane z uzyskaniem takiego kredyt gotówkowego w innym w banku będą bardziej skomplikowane ze względu na konieczność osobistej wizyty w placówce banku i dopełnieniu wielu niezbędnych formalności m.in. udokumentowanego posiadania stałej pracy i wysokiego minimalnego dochodu. Zdobycie wszystkich potrzebnych zaświadczeń zwłaszcza w trakcie wysokiego sezony urlopowego - wakacji, może nastręczyć problemów i właśnie dlatego wiele osób zdecydowało się wziąć nieco droższą, ale za to bezpieczną, bo bankową i 100% internetową pożyczkę gotówkową z prowizją 0% w Alior Banku.

Obecnie to najkorzystniejsza i najszybsza pożyczka internetowa na wakacje lub remont mieszkania dla klientów zewnętrznych. Pożyczkę gotówkową można wykorzystać na wiele sposobów. Te udzielane w niższych kwotach można przeznaczyć np. na sfinansowanie nieprzewidzianych wydatków, wyjazdu na wakacje czy wyprawki szkolnej. Pożyczkę w większej kwocie – wynoszącej kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych można wykorzystać do sfinansowania np. remontu. Pieniądze uzyskane dzięki pożyczce internetowej z prowizją 0% można wydać na remont kuchni, kupić nowe szafki i sprzęt AGD.

Jak otrzymać pożyczkę internetową z prowizją 0%?

  1. Wypełniamy formularz kontaktowy banku (formularz pożyczka internetowa z prowizją 0% dostępny jest tutaj).
  2. Pracownik Alior Banku kontaktuje się z nami telefonicznie.
  3. Ustalamy szczegóły i załatwiamy formalności podczas 1 rozmowy.
  4. Otrzymujemy pieniądze na konto.

Pożyczkę można otrzymać również w tradycyjny sposób – poprzez złożenie wniosku w dowolnym oddziale Alior Banku.

Najlepsze konta bankowe i Internetowe

Najlepsze konta - Ranking kont bankowych

konta bankowe

Warto zmienić konto bankowe na lepsze i bezpłatne. Standardem jest już dostęp do konta przez Internet, możliwość zarabiania na wysokooprocentowanych lokatach bankowych oraz możliwość korzystania z linii kredytowej w koncie. Obsługa w 100% on-line - bankomaty za 0 zł, prowadzenie konta 0 zł, karta 0 zł, przelewy 0 zł. Załóż najlepsze konto osobiste! Wybierz konto bankowe w promocji z premią pieniężną. Sprawdź oferty »

Szybkie pożyczki przez Internet

Pożyczki gotówkowe przez Internet

chwilówki online

Pożyczki przez Internet. Pożyczenie dodatkowej gotówki w dzisiejszych czasach nie jest trudnym zadaniem. Firmy pozabankowe oferują nam wręcz błyskawiczną obsługę. Od momentu wypełnienia wniosku do przelania pieniędzy na konto może minąć jedynie kilkanaście minut. Szybko, wygodnie, korzystnie i bez zbędnych formalności. Gdzie warto wziąć pożyczkę online? Sprawdź oferty »

Pożyczki i kredyty pozabankowe online 24h/7

Szybka pożyczka gotówkowa dla każdego 24/7

szybka pożyczka gotówkowa

Szybkie pożyczki online. Popadając w problemy finansowe, bardzo łatwo stracić głowę. Na szczęście ratunkiem w takich sytuacjach może być szybka pożyczka gotówkowa ratalna lub krótkoterminowa z przelewem na konto. Obie te formy mogą skutecznie podreperować nasz domowy budżet. Gdzie, kiedy i jak wziąć pożyczkę, by cieszyć się najlepszymi efektami? O tym piszemy na stronie. Sprawdź oferty »

Kredyty gotówkowe - porównywarka kredytów gotówkowych

Porównanie kredytów gotówkowych

porównywarka kredytów gotówkowych

Porównaj kredyty gotówkowe i wybierz najlepszy, najkorzystniejszy dla siebie kredyt gotówkowy z niską ratą. Kredyt gotówkowy szybko pomoże załatać dziurę w domowym budżecie. Sprawdź, które banki pożyczą Tobie pieniądze na najlepszych warunkach i ile wyniesie miesięczna rata kredytu. Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy i zamów go przez Internet. Szybka decyzja kredytowa! Sprawdź ofertę »

Kredyty mieszkaniowe - porównywarka kredytów mieszkaniowych

Porównywarka kredytów mieszkaniowych

kredyty mieszkaniowe

Kredyty hipoteczne. Skorzystaj z najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego spośród wielu banków i zyskaj bezpłatne wsparcie eksperta w całym procesie. Porównaj kredyty hipoteczne, oblicz ratę kredytu na zakup mieszkania i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny z prowizją już od 0%, dzięki któremu zrealizujesz swoje plany mieszkaniowe. Kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym lub zmiennym oraz niską marżą. Sprawdź ofertę »