Pożyczka gotówkowa T-Mobile Usługi Bankowe

Get-Money.pl - .

T-Mobile Usługi Bankowe od pewnego czasu prowadzi – szczególnie wśród swoich obecnych klientów – dość aktywną kampanię promocyjną pożyczki gotówkowej. Jest ona faktycznie bardzo atrakcyjna, jeśli przyjrzeć się ofertom konkurencyjnych banków.

pożyczka t mobile usługi bankowe

Pożyczkę w T-Mobile Usługi Bankowe można wziąć na wiele źródeł dochodu. Jest ona dostępna zarówno dla etatowców, jak i osób pracujących na umowy cywilnoprawne (umowa zlecenie), a także do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Szczególnie umowy zlecenie są tu warte zauważenia, ponieważ wiele banków albo w ogóle wyklucza je jako źródło dochodu, albo traktuje znacznie bardziej restrykcyjnie.

Maksymalna wysokość pożyczki gotówkowej bez zabezpieczeń wynosi aż 150 tysięcy złotych. W większości banków jest to o jedną trzecią mniej, natomiast oczywiście należy pamiętać, że nie jest to kwota gwarantowana, tylko maksymalna, na jaką – przy odpowiednich dochodach – bank może się zgodzić.

Kolejną wyjątkową cechą pożyczki w T-Mobile Bankowe jest czas spłaty, który może wynieść nawet 10 lat. Jest to bez dwóch zdań jedna z najbardziej elastycznych opcji na rynku, bo w większości banków maksymalny okres kredytowania wynosi 60-80 miesięcy.

Kolejnym punktem wartym zaznaczenia jest możliwość otrzymania pożyczki w gotówce, jeśli umowa zawierana jest w placówce naziemnej. W przeciwnym razie pożyczkobiorca określa, na jakie konto ma zostać przelana pożyczka. Co również ciekawe, T-Mobile Usługi Bankowe nie wymaga posiadania rachunku w T-Mobile, więc można przelać pieniądze na dowolne konto.

Pożyczka w T-Mobile jest udzielana na podstawie wyniku analizy zdolności kredytowej – samo rozpatrzenie wniosku jest bezpłatne niezależnie od wybranego wariantu, podobnie jak przelew pożyczki na konto w dowolnym banku.

Kolejną wyzerowaną opłatą jest koszt wcześniejszej spłaty. To o tyle istotne, że dziś wiele osób chętnie spłaca pożyczki wcześniej, zgodnie z własnymi możliwościami finansowymi, żeby wyprzedzić harmonogram, natomiast wiele banków dodatkowo na tym zarabia, i to niemało. W T-Mobile Usługi Bankowe ta opcja jest dostępna za darmo.

Opłatą, która się nie zeruje, jest tzw. opłata przygotowawcza. Jej wysokość jednak podlega negocjacji i jest zawsze ustalona indywidualnie (nie wyszczególniono jej w TOiP).

Pożyczka w T-Mobile Usługi Bankowe dostępna jest w różnych wariantach ubezpieczenia oraz z wyzerowaną prowizją lub odsetkami. De facto nie wpływa to szczególnie na sumaryczny koszt pożyczki, ale na wysokość rat już owszem, ponieważ różne są sposoby naliczania poszczególnych opłat.

Tym, co w sposób oczywisty przemawia na korzyść pożyczki w T-Mobile Usługi Bankowe, jest automatyczne rozpatrywanie wniosku i czas decyzji zbliżony raczej do tego, który znany jest z chwilówek, a nie z kredytów bankowych – szybki przelew, szyba decyzja, wysoka kwota i elastyczne warunki cenowe w połączeniu z dobrym kontaktem między bankiem a klientami sprawiają, że jest to obecnie na pewno jedna z najlepszych propozycji pożyczek gotówkowych dostępnych dla bardzo szerokiego grona odbiorców.