Pożyczka gotówkowa na dowód bez zaświadczeń

Pożyczka gotówkowa do 20 000 zł bez zaświadczeń o zarobkach na podstawie dowodu osobistego i oświadczenia o dochodach lub wyciągu z rachunku bankowego lub kredyt gotówkowy na wyciąg z konta w jeden dzień na jasnych zasadach bo za każdy pożyczony 1000 zł zapłacisz od 9 zł kosztów miesięcznie. Getin Bank oferuje również kredyt gotówkowy (iKredyt) do 10 000 zł bez wychodzenia z domu, kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o zarobkach nawet do 150 000 zł. Dotyczy Klientów uzyskujących dochód z tytułu umowy o pracę, emerytury lub renty.

pożyczka na dowód

Kredytem gotówkowym Getin Banku możesz sfinansować każdą ze swoich potrzeb. Oferujemy nawet 200 000 zł z ratą i okresem kredytowania dopasowanym do Twoich możliwości.

Wystarczy, że masz:

  • Obywatelstwo i stałe zameldowanie w Polsce
  • Skończone 18 lat
  • Zdolność i wiarygodność kredytową

Skorzystaj z kredytu lub pożyczki gotówkowej

  • Wypełnij formularz kontaktowy
  • Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 48h
  • Doradca Kredytowy dobierze najlepszą ofertę do Twoich potrzeb

Z oferty możesz skorzystać także z małżonkiem (do 40 tys. zł nie jest wymagane przystąpienie małżonka jako współkredytobiorcy), osobą zameldowaną pod tym samym adresem, jeśli prowadzicie wspólnie gospodarstwo domowe.

Teraz masz niepowtarzalną okazję skorzystać z wyjątkowej oferty Darmowej Pożyczki Gotówkowej Getin Bank. Tylko teraz oddajesz tyle samo ile pożyczasz! Nie przegap okazji i weź pożyczkę w Getin Banku od 500 zł do 2000 zł na okres 12 miesięcy. Oprocentowanie oraz prowizja wynoszą 0% a rata będzie dopasowana do Twoich możliwości. Oddasz dokładnie tyle ile pożyczasz!

Ostateczna wysokość raty i ewentualne wymagane zabezpieczenia oraz możliwość skorzystania z uproszczonej procedury dokumentowania dochodów uzależnione są od indywidualnej oceny klienta, w tym jego zdolności i wiarygodności kredytowej. Sprawdź szczegółowe warunki oferty.

Kredyt gotówkowy w jeden dzień Getin Bank