Pożyczka gotówkowa ING Bank Śląski do 100 000 zł

M. Brocki - .

Pożyczka gotówkowa ING, dostępna jest w dwóch wariantach, jako Standardowa pożyczka gotówkowa oraz MEGApożyczka. Pożyczka gotówkowa udzielana jest bez poręczycieli, ale starając się o pożyczkę, trzeba przedstawić zaświadczenie o dochodach. Odstępstwo od tej reguły mają klienci, których dochody wpływają regularnie na Konto w ING Banku Śląskim od minimum 3 miesięcy.

Wysokość pożyczki gotówkowej w opcji standardowej zaczyna się od 1 000 zł do 60 000 zł bez zabezpieczeń, a spłatę można rozłożyć do 7 lat. Natomiast wysokość pożyczki w drugiej wersji – MEGApożyczka, to kwoty od 20 000 zł do 100 000 zł bez zabezpieczeń z okresem spłaty do 8 lat. W przypadku Mega pożyczki jest dodatkowy warunek. ING Bank Śląski wymaga, by Klient ubiegający się o Megapożyczkę, posiadał nieruchomość, jednak proszę zwrócić uwagę, że nieruchomość nie stanowiła będzie zabezpieczenia pożyczki gotówkowej.

Co zyskasz wybierając pożyczkę w ING Banku Śląskim?

Przede wszystkim doradca ING Banku Śląskiego obliczy Twoją zdolność kredytową i powie Ci, na jaką kwotę pożyczki gotówkowej możesz liczyć, a jeżeli będziesz dalej zainteresowany to pomoże w szybkim załatwieniu sprawy. Otrzymujesz korzystne oprocentowani oraz możliwość przeznaczenia pieniędzy na dowolny cel. Kolejne udogodnienia to wygodna spłata, czyli jest możliwość wyboru okresu kredytowania oraz można sobie wybrać dowolny dzień spłaty raty pożyczki. Dodatkowo można skorzystać z jednego z trzech dostępnych programów ubezpieczeniowych: Bezpieczna Pożyczka, Bezpieczna Pożyczka Silver lub Bezpieczna Pożyczka Gold.

Każdy Klient, który spełni formalności, pożyczkę gotówkową może otrzymać podczas jednej wizyty w banku. Pieniądze zostaną wypłacone zaraz po zawarciu umowy kredytowej.