Pożyczka gotówkowa bez prowizji - 10 ofert

Marek Brocki - .

Pożyczka gotówkowa bez prowizji w 10 wariantach w 10 bankach - pożyczki gotówkowe bez prowizji z najniższą ratą (kredyt gotówkowy bez prowizji na wakacje). To, co mogą zrobić banki, by zachęcić potencjalnych klientów, do wybrania właśnie ich oferty pożyczki, to rezygnacja z prowizji. Generalnie takie oferty są na rynku przez cały czas i w zdecydowanej większości są godne uwagi, jednak żeby bezpiecznie się w tych ofertach poruszać, trzeba wiedzieć coś więcej.

pożyczka gotówkowa bez prowizji

Koszty kredytu, czyli co?

Pożyczka gotówkowa bez prowizji (lub kredyt - w tekście użyto tych określeń zamiennie, bo w tym przypadku różnice między nimi nie mają znaczenia) zawsze jest opisywana sumą całkowitych kosztów. To cenna informacja, ale żeby właściwie ocenić atrakcyjność poszczególnych ofert, trzeba te sumaryczne koszty rozbić na składowe, by zobaczyć, skąd tak naprawdę bierze się cena pożyczki.

Prowizja z udzielenie kredytu. Jest to jednorazowa opłata albo potrącana z kwoty do wypłaty (rzadko), albo doliczana do kwoty do spłaty (częściej). Tak naprawdę nie odpowiada żadnym realnym kosztom ponoszonym przez bank i jest po prostu formą zarabiania na pożyczce. W związku z tym pożyczkodawca może z niej zrezygnować, a klient może zasugerować negocjację wysokości prowizji.

Oprocentowanie kredytu. Jest ono zwykle podawane jako pojedyncza wartość, ale w praktyce są to dwie składowe: oprocentowanie podstawowe i marża banku. Rozdziela się je często przy kredytach hipotecznych, gdzie sama marża może podlegać negocjacjom. W przypadku pożyczek gotówkowych tego pola manewru najczęściej nie ma, aczkolwiek banki manipulując właśnie tą częścią, są w stanie wypracować różnice w oprocentowaniu widoczne w poszczególnych ofertach.

Ubezpieczenie pożyczki bez prowizji. Jest to opłata dobrowolna, którą pożyczkobiorca może wnieść, by zabezpieczyć spłatę kredytu w przypadku choroby, wypadku, śmierci, utraty pracy itd. Wszystko będzie zależało od konstrukcji umowy ubezpieczeniowej. I tu warto zaznaczyć jedną rzecz: wykupienie ubezpieczenia przy pożyczce gotówkowej jest opcjonalne, nieco podnosi całkowity koszt, ale nigdy nie należy z góry tej opcji odrzucać.

Kredyt bez prowizji tylko w promocji

Fakt, że banki dziś już niemal na stałe wpisały pożyczki bez prowizji do swoich ofert, nie znaczy, że ich dostępność jest pełna. Zawsze jest to oferta promocyjna, co znaczy, że przed zaciągnięciem takiego zobowiązania klient musi zapoznać się nie tylko z regulaminem i cennikiem samego kredytu, ale również z regulaminem promocji. Ten na szczęście zwykle jest jasny, prosty, krótki i przejrzysty. Co może się w nim znaleźć? Na przykład ograniczenie dostępności oferty tylko do grona nowych klientów albo wręcz przeciwnie - do tych, którzy już jakiś kredyt spłacili. Będą tam też opisane ograniczenia czasu trwania promocji czy wysokości pożyczek udzielanych na preferencyjnych warunkach.

Pożyczka gotówkowa bez prowizji - gdzie szukać?

Ze wszystkich ofert bankowych na pewno warto zainteresować się przynajmniej tymi, które zostały opisane krótko poniżej. Nie jest to pełny wachlarz możliwości dostępnych na rynku, ale zdecydowana większość pożyczkobiorców będzie zadowolonych z tych ofert.

Alior Bank. Ten bank ma w ofercie pożyczkę bez prowizji, która jest udzielana całkowicie online. Ta propozycja dla nowych klientów obowiązuje dla pożyczek do kwoty 50 tysięcy złotych. Wniosek można złożyć na stronie Aliora. Pożyczkobiorca może skorzystać z ubezpieczenia na życie dostarczanego przez PZU, a RRSO wynosi niecałe 13%.

T-mobile Usługi Bankowe ma w ofercie kredyt gotówkowy z kieszonkową ratą. Maksymalna kwota kredytu wynosi aż 200 tysięcy złotych i można rozłożyć spłatę na 10 lat. Wypłata środków następuje nawet w jeden dzień, nie potrzeba żadnych zaświadczeń o dochodach, a decyzja zostanie wydana na podstawie weryfikacji w BIK. RRSO około 16,5%.

Bank Millennium – pożyczka gotówkowa w promocji: „100 zł za każde pożyczone 5000 zł” to kolejna edycja promocji wprowadzanej regularnie do oferty. Kwota pożyczki od 1000 do 150 tysięcy złotych, RRSO zależne różne dla osób spoza banku i obecnych klientów. Oczywiście można dokupić też ubezpieczenie spłaty pożyczki.

ING Bank Śląski z kolei ma tak naprawdę jedną ofertę pożyczki, która w pewnych konfiguracjach jest udzielana bez prowizji. Wszystkiemu można się przyjrzeć w kalkulatorze. Zaletą jest niskie RRSO i dobre ubezpieczenie, które pozwoli zabezpieczyć zadłużenie w razie różnych nieprzyjemnych sytuacji, a także ogólnie sympatyczne podejście banku do klientów.

Credit Agricole idzie o krok dalej i pierwszą pożyczkę udziela nie tylko z zerową prowizją, ale zerową RRSO. Wycena jest jednak trochę bardziej skomplikowana i zależy od paru czynników, niemniej jednak jeśli jeszcze nie korzystałeś z usług tego banku, to na pewno załapiesz się na jakąś promocję i warto sprawdzić propozycję z oferty „Koncert Pożyczeń”.

BNP Paribas ma w ofercie „Pierwszą pożyczkę” z wyzerowanym oprocentowaniem i zwykle kilkuprocentowym RRSO (pamiętaj, że RRSO to nie tylko oprocentowanie, ale też inne opłaty, stąd różnica). To opcja dla osób, które potrzebują niewielkich kwot – od tysiąca do czterech tysięcy złotych i potrzebują tych pieniędzy szybko.

Przejrzyj oferty pożyczki bez prowizji, bo prawie na pewno któraś z nich pozwoli ci pożyczyć taniej i zupełnie bezpiecznie. Pamiętaj o przeczytaniu regulaminów i tabel opłat - pożyczaj świadomie i skutecznie rozwiązuj swoje problemy finansowe.

Najlepsze konta bankowe i Internetowe

Najlepsze konta - Ranking kont bankowych

konta bankowe

Warto zmienić konto bankowe na lepsze i bezpłatne. Standardem jest już dostęp do konta przez Internet, możliwość zarabiania na wysokooprocentowanych lokatach bankowych oraz możliwość korzystania z linii kredytowej w koncie. Obsługa w 100% on-line - bankomaty za 0 zł, prowadzenie konta 0 zł, karta 0 zł, przelewy 0 zł. Załóż najlepsze konto osobiste! Wybierz konto bankowe w promocji z premią pieniężną. Sprawdź oferty »

Szybkie pożyczki przez Internet

Pożyczki gotówkowe przez Internet

chwilówki online

Pożyczki przez Internet. Pożyczenie dodatkowej gotówki w dzisiejszych czasach nie jest trudnym zadaniem. Firmy pozabankowe oferują nam wręcz błyskawiczną obsługę. Od momentu wypełnienia wniosku do przelania pieniędzy na konto może minąć jedynie kilkanaście minut. Szybko, wygodnie, korzystnie i bez zbędnych formalności. Gdzie warto wziąć pożyczkę online? Sprawdź oferty »

Pożyczki i kredyty pozabankowe online 24h/7

Szybka pożyczka gotówkowa dla każdego 24/7

szybka pożyczka gotówkowa

Szybkie pożyczki online. Popadając w problemy finansowe, bardzo łatwo stracić głowę. Na szczęście ratunkiem w takich sytuacjach może być szybka pożyczka gotówkowa ratalna lub krótkoterminowa z przelewem na konto. Obie te formy mogą skutecznie podreperować nasz domowy budżet. Gdzie, kiedy i jak wziąć pożyczkę, by cieszyć się najlepszymi efektami? O tym piszemy na stronie. Sprawdź oferty »

Kredyty gotówkowe - porównywarka kredytów gotówkowych

Porównanie kredytów gotówkowych

porównywarka kredytów gotówkowych

Porównaj kredyty gotówkowe i wybierz najlepszy, najkorzystniejszy dla siebie kredyt gotówkowy z niską ratą. Kredyt gotówkowy szybko pomoże załatać dziurę w domowym budżecie. Sprawdź, które banki pożyczą Tobie pieniądze na najlepszych warunkach i ile wyniesie miesięczna rata kredytu. Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy i zamów go przez Internet. Szybka decyzja kredytowa! Sprawdź ofertę »

Kredyty mieszkaniowe - porównywarka kredytów mieszkaniowych

Porównywarka kredytów mieszkaniowych

kredyty mieszkaniowe

Kredyty hipoteczne. Skorzystaj z najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego spośród wielu banków i zyskaj bezpłatne wsparcie eksperta w całym procesie. Porównaj kredyty hipoteczne, oblicz ratę kredytu na zakup mieszkania i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny z prowizją już od 0%, dzięki któremu zrealizujesz swoje plany mieszkaniowe. Kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym lub zmiennym oraz niską marżą. Sprawdź ofertę »