PKO BP: Kredyt Hipoteczny Cztery Zera

CZTERY RAZY MEGA ZERO Szymona Majewskiego - kredyt hipoteczny PKO BP "Własny Kąt", lidera w ilości udzielanych kredytów na zakup mieszkania, przygotował wyjątkowo korzystny kredyt hipoteczny i to w czasie, gdzie praca na budowach w najlepsze wre a mieszkania można kupić w niższej niż przed rokiem, okazyjnej cenie. Pikanterii wszystkiemu dodaje fakt, że banki poluźniły „cugle kredytowe” dla kredytobiorców i chętniej ich udzielają.

Trwająca promocja kredytu hipotecznego PKO BP znacznie redukuje koszty i co więcej: sprawia że tysiące osób już w wakacje zamieszka u siebie. Dołącz do nich!

kredyt hipoteczny bez prowizji

Kredyt własny kąt hipoteczny

  • atrakcyjne, negocjowane indywidualnie warunki cenowe
  • finansowanie do 90% wartości nieruchomości
  • długi okres kredytowania - aż do 35 lat
  • raz w roku wakacje kredytowe - możliwość zawieszenia spłaty jednej raty
  • karencja w spłacie kapitału w okresie realizacji inwestycji nawet do 36 miesięcy
  • minimum formalności - nie wymagamy dostarczenia odpisu z księgi wieczystej, jeżeli nieruchomość występuje w Centralnej Bazie Danych Ksiąg Wieczystych

Środki z kredytu hipotecznego Własny Kąt służą do sfinansowania wszelkich celów mieszkaniowych, w tym opłat związanych z transakcją, np.: notariusz, opłaty sądowe, a także do spłaty kredytów hipotecznych zaciągniętych w innych bankach.

Dodatkowo nawet 20% kwoty kredytu możesz przeznaczyć na dowolny cel, np. na spłatę zobowiązań finansowych, takich jak karta kredytowa lub debet w rachunku. Promocja: ważna pod warunkiem złożenia wniosku o udzielenie kredytu hipotecznego przez internet i podpisania umowy kredytowej.

Szczegółowe informacje o Kredycie „Własny Kąt” hipoteczny, w tym Taryfa prowizji i opłat bankowych są dostępne w placówkach Banku.