Pierwsza pożyczka za darmo! Gdzie i na ile dni pożyczymy?

M.B. - .

W ramach specjalnej promocji - "Pierwsza pożyczka za darmo" lub "Pierwsza pożyczka gratis", możemy otrzymać w kilku firmach pożyczkowych szybką pożyczką bez odsetek, prowizji i zbędnych formalności na niespodziewane wydatki. Nowi Klienci zwracają kwotę jaką pożyczyli. Pierwsza pożyczka bez opłat - 0% opłat, brak formalności i zaświadczeń.

Pierwsza pożyczka za darmo

Gdzie i ile pożyczymy przez Internet?

pożyczka za darmo

Vivus oferuje najwyższą kwotę pożyczki - do 3000 zł, na rynku sektora pozabankowego w ramach oferty - Pierwsza pożyczka za darmo, czyli Klienci oddają tyle ile pożyczyli, bez żadnych ukrytych opłat i prowizji. 3000 zł pierwszy raz możemy pożyczyć na 30 dni. W wyznaczonym terminie oddajemy równe 3000 zł. By uzyskać pożyczkę, należy jedynie prawidłowo wypełnić wniosek na podstawie dowodu osobistego. Kolejne pożycz w Vivus, udzielane są do 7500 zł.

Kolejna pierwsza pożyczka za darmo, oferowana jest przez Net Credit. Tutaj szybko pożyczymy do 1500 zł na 30 dni. Nie potrzebne są zaświadczenia, nie ma też pytań o zarobki i zatrudnienie. Wyjątkowo korzystna oferta dla osób bezrobotnych.

Firma OK Money proponuje do 500 zł za darmo na 30 dni, w ramach oferty "Pierwsza pożyczka gratis". Bardzo szybka decyzja kredytowa, uproszczone formalności i brak zaświadczeń o dochodach to istotne szczegóły tej oferty dla wszystkich nowych Klientów, którzy wezmą swoją pierwszą pożyczkę pozabankową właśnie w OK Money.

Filarum oferuje swoim Klientom najlepsze pożyczki przez Internet – szybko i bez zbędnych formalności. Decyzja podejmowana jest w 15 minut. Pierwsza pożyczka udzielana jest na kwotę 1000 złotych, a kolejne do nawet 2500 złotych.

Następna pierwsza pożyczka 0% prowizji, dostępna jest w Soho Credit - Rapid Finance Polska Sp. z o.o. Pożyczka konsumencka do 600 zł na 30 dni w ciągu 15 minut - bez poręczycieli, bez zbędnych formalności. Konsumenci posiadający rachunek bankowy w bankach: PKO BP, BZ WBK , Alior Bank, Millennium Bank, PEKAO SA, oraz BRE/Multibank/mBank otrzymają przelew w ciągu kilku minut. Klienci innych banków otrzymają przelew w następnym dniu roboczym.

Kyzoo to szeroki wachlarz szybkich i bezpośrednich chwilówek na kwoty od 200 do 3000 zł dla klientów chcących szybko wziąć kredyt gotówkowy bez zaświadczeń, na dowód osobisty. Pierwsza pożyczka gotówkowa do 500 zł gratis. Procedura aplikacyjna jest szybka i prosta, a decyzja o przyznaniu gotówki zapada w kilka minut. Pieniądze na konto klienta przesyłane są zaraz po potwierdzeniu tożsamości.

Natomiast Kredito24 przygotował dla swoich nowych Klientów nową promocję, w której pierwsza pożyczka do 3000 zł jest za darmo, o ile zostanie spłacona w ciągu 7 dni.

Sprawdź oferty - Pierwsza pożyczka za darmo na: pożyczki bez zaświadczeń.

W każdej wymienionej firmie pożyczkowej Pożyczkobiorca ma możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki przed terminem wymagalności. Przedłużenie następuje po uiszczeniu przez Pożyczkobiorcę odpowiedniej kwoty za przedłużenie uzależnionej od kwoty pożyczki i terminu przedłużenia. Wnioskodawcy są sprawdzani w bazach BIG InfoMonitor S.A., KRD BIG S.A., ERIF BIG S.A.

Wymienione firmy pożyczkowe, działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Ustawie o kredycie konsumenckim oraz w Kodeksie Cywilnym.