Nowe karty MasterCard w MultiBanku

MultiBank poszerzył ofertę kart z technologią PayPassTM o kartę debetową MasterCard Aquarius Debit do MultiKonta Aquarius oraz złotą kartę kredytową MasterCard Gold.

Kartę debetową MasterCard do MultiKonta Aquarius zamówić można we wszystkich kanałach obsługi, również poprzez serwis transakcyjny, który w tym przypadku jest najsprawniejszym rozwiązaniem ograniczającym formalności do minimum. Proces składania dyspozycji ogranicza się bowiem do kilku kliknięć. Klienci mają również możliwość zdalnego zamawiania nowej karty kredytowej MasterCard Gold. Po złożeniu wniosku w internecie, z klientem kontaktuje się mobilny agent, który finalizuje umowę, a następnie zamawia wysyłkę plastiku na adres klienta – mówi Grażyna Zawisza, Naczelnik Wydziału Kart Płatniczych w MultiBanku – Systematycznie rozszerzamy gamę dostępnych kart dając klientom możliwość wyboru pomiędzy propozycjami organizacji płatniczych. Osobom zainteresowanym zarówno kartami w systemach firm MasterCard i Visa, umożliwiamy korzystanie z ich produktów jednocześnie.

MasterCard® PayPass™ jest zbliżeniowym sposobem płatności, zapewniającym Konsumentom szybką i wygodną alternatywę dla gotówki przy płaceniu za codzienne sprawunki. Technologia PayPas może być łatwo dodana do jakiejkolwiek karty/rachunku MasterCard®, czy też Maestro®. W celu dokonania zapłaty, klient zbliża tylko kartę lub urządzenie (np. specjalną zawieszkę płatniczą) do specjalnego czytnika PayPas, bez konieczności szukania w kieszeni drobnych, podawania karty sprzedawcy czy wkładania karty do czytnika. Zakupy w systemie PayPass do kwoty 50 złotych nie wymagają podpisu, co jeszcze przyspiesza przebieg transakcji. PayPass pozwala też na staranniejsze kontrolowanie wydatków niż gotówka. PayPass jest rozwiązaniem idealnym w środowiskach szybkich płatności, gdzie prędkość transakcji ma kluczowe znaczenie, takich jak bary i restauracje szybkiej obsługi, drogerie, stacje benzynowe, automaty z napojami itp., sklepy detaliczne, obiekty sportowe, kina, systemy transportu, taksówki i parkingi.