Nawet do 30% rabatu na zakupach z kartą MultiBanku

MultiBank zaprasza klientów na zakupy do salonów Vistula, Wólczanka, W.KRUK, Deni Cler Milano i wybranych sklepów firmy Levi’s. Rabaty dla posiadaczy kart płatniczych z logotypem banku wynoszą 20-30%.

Jak wynika z praktyki MultiBanku, specjalne akcje promocyjne dla posiadaczy kart płatniczych cieszą się sporym zainteresowaniem klientów. Współpraca prestiżowych marek sprawdza się zarówno pod kątem marketingowym, jak i biznesowym.

- Z analizy akcji rabatowych, zorganizowanych przez bank w ostatnim roku wynika, że podczas specjalnych promocji liczba transakcji w sklepach partnerskich, dokonywanych kartami MultiBanku, wzrasta średnio o 30-50 proc. W trakcie podobnej akcji przeprowadzonej na przełomie listopada i grudnia ubiegłego roku wzrost liczby operacji przekroczył 2/3 wartości sprzed promocji. – mówi Emilia Olszewska, odpowiedzialna za współpracę z partnerami instytucjonalnymi w MultiBanku – Nasze wyniki biznesowe potwierdzają, że świadomość finansowa klientów wzrasta. Tego typu akcje rabatowe okazują się dobrym impulsem zakupowym. Stanowią też okazję do tego, by przypomnieć klientom o walorach kart płatniczych – dodaje.