Najtańszy kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim - Ranking

Kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim najtańszą ofertą kredytów na zakup nieruchomości. Kredyt hipoteczny, za który kupimy mieszkanie na własność, najtańszy otrzymamy w ING Banku Śląskim. To wynik rankingu, jaki przeprowadziła Gazeta Wyborcza. Trzyosobowa rodzina może otrzymać kredyt hipoteczny z bardzo niską marżą.

ING Bank Śląski zajął pierwsze miejsce w zestawieniu kredytów hipotecznych w złotych z licznej oferty banków z wkładem własnym w wysokości 10%. Na wyjątkowo niskie oprocentowanie kredytu hipotecznego mogą liczyć klienci posiadający konto w banku lub osoby, które otworzą konto w ING, a następnie złożą wniosek o kredyt hipoteczny w tym banku np. przez internet.

Najtańszy kredyt hipoteczny ING:

  • Kwota kredytu: 300 tys. zł,
  • Okres kredytowania: 35 lat,
  • Wkład własny: 10% wartości, 30 000zł waluta PLN

Niska rata kredytu hipotecznego

Skorzystaj z kalkulatora kredytowego, oblicz ratę i sprawdź ile możesz zyskać! 0% prowizji albo obniżona marża. Okres kredytowania do 35 lat. ING Bank Śląski nie pobiera prowizji za wcześniejszą spłatę dla nowo zawieranych umów kredytowych. W ramach oferty kredytów hipotecznych doradcy ING Banku Śląskiego dojeżdżają na spotkanie z klientami i pomagają załatwić formalności, w tym wypełnić wniosek hipoteczny, uzyskać wypis z Księgi Wieczystej, wypełnić i złożyć wniosek do sądu o ustanowienie hipoteki oraz deklarację do urzędu skarbowego.

ING Bank Śląski udziela kredytów hipotecznych na dogodnych warunkach. Minimalna kwota kredytu wynosi 40 000 zł, a maksymalna uzależniona jest od zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz wartości nieruchomości. Aby sprawdzić zdolność kredytową wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie, w dziale - kredyty mieszkaniowe.