Najtańszy kredyt gotówkowy - lipiec 2016

Marek Brocki - .

W lipcu każdy z nas ma wiele planów: wakacje rodzinne nad morzem, jeziorem, w górach, remont mieszkania, które chce zrealizować, oraz marzeń, które czekają na spełnienie. Postanowiliśmy więc sprawdzić, który bank w lipcu oferuje najtańszy kredyt gotówkowy na 10000 zł, którego okres spłaty nie przekracza 12 miesięcy. Dzięki najtańszemu kredytowi gotówkowemu w wysokości 10000 zł, będziesz mógł wygodnie przyspieszyć realizację swoich celów.

najtańszy kredyt gotówkowy 2016

Okazało się, że w lipcu najtańszy kredyt gotówkowy w kwocie 10000 zł, którego okres spłaty wynosi równe 12 miesięcy, oferuje Getin Bank – kredyt gotówkowy z ratą i okresem kredytowania dopasowanym do możliwości spłaty kredytobiorcy. Z kredytem gotówkowym dla Ciebie przygotowanym przez Getin Bank można sfinansować każdą ze swoich potrzeb. Jeśli zdecydujesz się na ten kredyt gotówkowy, za prowizję zapłacisz 5%, a rata zobowiązania wyniesie 913,14 zł miesięcznie – RRSO 18,66%. Oferta skierowana jest zarówno do własnych jak i nowych klientów Getin Banku. Kredyt bez ubezpieczenia jest nieco tańszy niż kredyt z ubezpieczeniem.

Żeby uzyskać kredyt gotówkowy w Getin Banku należy posiadać: obywatelstwo i stałe zameldowanie w Polsce, skończone 18 lat, zdolność i wiarygodność kredytową.

Z oferty Getin Banku możesz skorzystać także z małżonkiem (do 40 tys. zł nie jest wymagane przystąpienie małżonka jako współkredytobiorcy), osobą zameldowaną pod tym samym adresem, jeśli prowadzicie wspólnie gospodarstwo domowe.

Szczegółowe warunki oferty dostępne w placówkach banku. Ostateczna wysokość kwoty kredytu oraz możliwość skorzystania z uproszczonej formy dokumentowania dochodów uzależniona jest od indywidualnej oceny Klienta, w tym jego zdolności i wiarygodności kredytowej.

Na podium znalazły się również dwie oferty eurobanku – tani kredyt z kontem oraz kredyt dla każdego. Pierwszy – tani kredyt gotówkowy z kontem oprocentowany jest na poziomie 10,3 proc., prowizja 5% - RRSO wynosi 26,48%. Comiesięczna rata wyniesie 944,25 zł. Wybierając drugą opcję - kredyt dla każdego w eurobanku, comiesięczna rata wyniesie nas nieco drożej, bo 949,31 zł, oprocentowanie 10,3 %, prowizja 6%, natomiast RRSO wyniesie 27,78%.

Aby skorzystać z atrakcyjnej oferty – tani kredyt z kontem, wystarczy mieć konto w eurobanku i przelewać na nie wynagrodzenie pracownicze lub świadczenie emerytalno-rentowe. Konto w eurobanku można założyć bezpłatnie podczas wnioskowania przez Internet o tani kredyt z kontem.

Kredyt gotówkowy dla każdego w eurobanku to szybki, wygodny dostosowany do Ciebie sposób na zdobycie dodatkowych środków. Możesz wziąć go w kwocie od 500 zł do 120 000 zł na dowolny cel, a jego spłatę rozłożyć na raty – od 3 do 108 rat (9lat).

W erobanku zasady dokumentowania dochodu są bardzo proste. Jeżeli potrzebujesz wyższej kwoty kredytu, połącz swoje dochody z dochodami bliskiej osoby – współmałżonkiem, innym członkiem rodziny lub niespokrewnioną osobą.

W zestawieniu znalazły się także oferty: kredyt gotówkowy T-Mobile Usługi Bankowe, pożyczka gotówkowa Citi Handlowy, Mini Ratka PKO BP na wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy, pożyczka gotówkowa Banku Millennium z gwarancją najniższego oprocentowania oraz kredyt gotówkowy z obniżonym oprocentowaniem nawet o połowę oferowany przez Bank Zachodni WBK. Podkreślamy jednak, że wysokość comiesięcznej raty dla kredytu gotówkowego w kwocie 10000 zł, z okresem spłaty 12 miesięcy, w każdym z przypadków nie przekracza 957 złotych.

Wystarczy, że wybierzesz z naszej szerokiej oferty kredytów gotówkowych taki kredyt gotówkowy, który spełni Twoje oczekiwania. Otwórz się na nowe możliwości i sprawdź, co da Ci najwięcej korzyści.

Getin Bankowi serdecznie gratulujemy zdobycia wyróżnienia w Get-Money.pl!