Najtańszy kredyt gotówkowy 6000 zł na 12 miesięcy (1 rok)

Marek B. - .

Jest początek sierpnia, połowa wakacji już zdecydowanie poza nami, jednak wielu z nas dopiero przygotowuje się do wyjazdu na wakacje lub remontu mieszkania. Wielu rodziców już myśli o zbliżającym się roku szkolnym i związanym z nim wydatkiem na szkolną wyprawkę. Jeśli masz skonkretyzowane potrzeby, zobacz nasze propozycje na kredyt gotówkowy w wysokości 6000 złotych, którego okres spłaty wynosi równe dwanaście miesięcy.

najtańszy kredyt gotówkowy sierpień

Większość Polaków wydaje pensję na bieżąco i tylko niewielu z nas dysponuje niewielkimi oszczędnościami w wysokości około 2000 złotych. Dlatego też, niemal co czwarta zapytana przez nas osoba, zamierza w sierpniu wziąć kredyt gotówkowy, żeby zrealizować swoje plany i marzenia. Zanim jednak zdecydujesz się na jakikolwiek kredyt gotówkowy, zastanów się i sprawdź, w którym banku go wziąć, żeby koszty były jak najniższe.

Gdzie po najtańszy kredyt gotówkowy w wysokości 6000 złotych, którego okres spłaty wynosi równe dwanaście miesięcy?

Po przeprowadzenia porównania wszystkich kredytów gotówkowych na kwotę 6000 zł z okresem spłaty 12 miesięcy, okazało się, że w sierpniu najtańszą pożyczkę gotówkową znajdziemy w Banku Millenium - „Promocja na powitanie II”, która łączy się z ofertą „Gwarancja Najniższego Oprocentowania” w trakcie jej trwania. Pożyczka gotówkowa jest udzielana z gwarantowanym przez Bank Millennium najniższym oprocentowaniem na rynku. Gwarancja jest ważna przez 30 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy o pożyczkę gotówkową z Bankiem tj. od daty uruchomienia środków. Promocja organizowana przez Bank Millenium, polega na udzieleniu pożyczki gotówkowej bez prowizji Klientowi, który złoży wniosek o pożyczkę gotówkową, otrzyma pozytywną decyzję kredytową i zawrze umowę pożyczki gotówkowej oraz umowę ubezpieczenia „Bezpieczna Pożyczka”. Rata zobowiązania wyniesie 527,47 zł miesięcznie, natomiast Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,46%. Oferta jest skierowana zarówno do własnych jak i nowych klientów Banku Millenium. Każdy, kto złoży wniosek o pożyczkę gotówkową przez Internet, wstępną decyzję kredytową otrzyma online.

W sierpniu, warto również rozważyć zaciągniecie kredytu gotówkowego w T-Mobile Usługi Bankowe, który proponuje „Kredyt gotówkowy z oprocentowanie nawet 4,90%". Klient, który zdecyduje się na zaciągniecie kredytu gotówkowego w T-Mobile Usługi Bankowe poniesie dodatkowo koszty prowizji w wysokości 8,1%. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) tego zobowiązania wyniesie 22,00%, a comiesięczna rata – 555,95 złotych.

Na podium znalazła się również pożyczka gotówkowa Alior Banku, oprocentowana na poziomie 9,49% i z prowizją wynoszącą 5,5%. Comiesięczna rata wyniesie 556,69 zł, a wiec nieznacznie wyższa niż w T-Mobile Usługi Bankowe - różnica wynosi zaledwie 74 grosze. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) tego zobowiązania wyniesie 22,31%.

W zestawieniu znalazły się także: pożyczka gotówkowa Citi Handlowy, Mini Ratka PKO BP na wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy oraz kredyt gotówkowy Pozwól sobie na więcej oferowany przez mBank.

Podkreślamy jednak, że wysokość comiesięcznej raty dla kredytu gotówkowego w kwocie 6000 zł, z okresem spłaty 12 miesięcy, w każdym z przypadków nie przekracza 577 złotych.

Wybierając kredyt gotówkowy, przede wszystkim porównaj różne oferty – sprawdź propozycje przynajmniej kilku konkurencyjnych banków, porównaj wysokość rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania (RRSO), która uwzględnia opłaty, prowizje i inne koszty kredytu. Zrób symulację kredytu przy pomocy porównywarki kredytów gotówkowych – decydując się na kredyt gotówkowy, koniecznie zastanów się, czy przedstawiona przez bank rata miesięczna (plan spłat ratalnych), nie obciąży zbyt mocno Twojego domowego budżetu.