Najszybsze kredyty bankowe bez zbędnych formalności

Redakcja - .

Od jakiegoś czasu banki regularnie uruchamiają promocje na stosunkowo niewielkie kredyty gotówkowe, które można wziąć bez znoszenia stosów makulatury i tłumaczenia się przed doradcami, na co kredyt jest potrzebny. W tej chwili o miano banku udzielającego najszybszego kredytu gotówkowego z najmniejszą ilością formalności mogą ubiegać się BZ WBK, T-mobile Usługi Bankowe, Alior Bank i Getin Bank.

szybki kredyt gotówkowy bez zbędnych formalności

Getin Bank

Obecność Getin banku w tym zestawieniu nie powinna dziwić, ponieważ jest to typowy bank kredytowy, który zawsze ma w swojej ofercie jakiś prostszy i szybszy kredyt gotówkowy. Na tę chwilę jest to prosta propozycja kredytu udzielanego bez zaświadczeń o zarobkach. Co ważne, w tym przypadku z oferty mogą skorzystać również osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Wstępna decyzja wydawana jest dość szybko, ale nie obejdzie się bez wizyty w oddziale, gdzie trzeba będzie powtórzyć praktycznie całą procedurę weryfikacji, chyba, że wybierzemy iKredyt – szybki i wygodny kredyt gotówkowy dostępny całkowicie przez Internet. Bez zbędnych formalności można wnioskować o kredyt gotówkowy w kwocie od 500 zł do 10 000 zł.

BZ WBK

Bank Zachodni WBK bardzo długo opierał się modzie i stawiał na tradycyjne kredyty. Najwyraźniej jednak zaczyna się robić gorąco i bank szuka nowych klientów. Tym razem stawia na tych, którzy potrzebują kredytu gotówkowego do 4000 złotych i nie mają ochoty dostarczać zaświadczeń o dochodach. Procedura nie jest w pełni internetowa, potrzebna będzie wizyta w oddziale i tutaj już przedsiębiorcy nie będą mieli łatwo, ponieważ w ich przypadku bank może poprosić o dostarczenie KPiR w celu obliczenia zdolności kredytowej.

Alior Bank

Alior Bank przygotował podobną ofertę: też na pożyczkę gotówkową do 4000 złotych bez zaświadczeń o dochodach i bez wychodzenia z domu i też oferta ta, nie dotyczy przedsiębiorców, którzy będą musieli dostarczyć kopie dokumentów w celu wyliczenia zdolności kredytowej. Tutaj jednak dodatkowy plus jest taki, że w podstawowym zakresie wniosek można złożyć i uzyskać decyzję kredytową oraz pożyczkę bez wychodzenia z domu, ale czasem wygodniej będzie odwiedzić oddział, niż rozmawiać z konsultantem, bo informacji trzeba podać dość sporo i łatwo się pogubić.

T-mobile Usługi Bankowe

T-mobile Usługi Bankowe ma od jakiegoś już czasu w ofercie kredyt gotówkowy z procentowanie nawet 4,90. Zaświadczenia o dochodach nie są wymagane, ale bank dość rygorystycznie podchodzi do zasad naliczania zdolności kredytowej. Sam kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o dochodach i bez wizyty w oddziale banku jest prosty, stosunkowo tani, ale w praktyce ilość odrzucanych wniosków nie jest mała. Generalnie jednak, mając zdolność kredytową, nie ma się czym martwić – sami przedstawiciele T-mobile Usługi Bankowe tłumaczą, że duża ilość wniosków rozpatrzonych negatywnie wynika z faktu, że ten kredyt gotówkowy można dostać bez wychodzenia z domu i wiele osób składa wniosek w celu sprawdzenia swojej zdolności, bo w innych bankach procedury są trochę bardziej wymagające.

Gdzie po kredyt bez zaświadczeń?

Oferty banków są do siebie podobne. Różnie może wyglądać ocena zdolności kredytowej, ale to już sprawa niemieszcząca się w ofercie tylko kwestia techniczna. Czas oczekiwania na decyzję wszędzie jest stosunkowo krótki i wstępnie wniosek kredyt gotówkowy bez zaświadczeń do każdego banku można wypełnić przez Internet.

Najlepsze konta bankowe i Internetowe

Najlepsze konta - Ranking kont bankowych

konta bankowe

Warto zmienić konto bankowe na lepsze i bezpłatne. Standardem jest już dostęp do konta przez Internet, możliwość zarabiania na wysokooprocentowanych lokatach bankowych oraz możliwość korzystania z linii kredytowej w koncie. Obsługa w 100% on-line - bankomaty za 0 zł, prowadzenie konta 0 zł, karta 0 zł, przelewy 0 zł. Załóż najlepsze konto osobiste! Wybierz konto bankowe w promocji z premią pieniężną. Sprawdź oferty »

Szybkie pożyczki przez Internet

Pożyczki gotówkowe przez Internet

chwilówki online

Pożyczki przez Internet. Pożyczenie dodatkowej gotówki w dzisiejszych czasach nie jest trudnym zadaniem. Firmy pozabankowe oferują nam wręcz błyskawiczną obsługę. Od momentu wypełnienia wniosku do przelania pieniędzy na konto może minąć jedynie kilkanaście minut. Szybko, wygodnie, korzystnie i bez zbędnych formalności. Gdzie warto wziąć pożyczkę online? Sprawdź oferty »

Pożyczki i kredyty pozabankowe online 24h/7

Szybka pożyczka gotówkowa dla każdego 24/7

szybka pożyczka gotówkowa

Szybkie pożyczki online. Popadając w problemy finansowe, bardzo łatwo stracić głowę. Na szczęście ratunkiem w takich sytuacjach może być szybka pożyczka gotówkowa ratalna lub krótkoterminowa z przelewem na konto. Obie te formy mogą skutecznie podreperować nasz domowy budżet. Gdzie, kiedy i jak wziąć pożyczkę, by cieszyć się najlepszymi efektami? O tym piszemy na stronie. Sprawdź oferty »

Kredyty gotówkowe - porównywarka kredytów gotówkowych

Porównanie kredytów gotówkowych

porównywarka kredytów gotówkowych

Porównaj kredyty gotówkowe i wybierz najlepszy, najkorzystniejszy dla siebie kredyt gotówkowy z niską ratą. Kredyt gotówkowy szybko pomoże załatać dziurę w domowym budżecie. Sprawdź, które banki pożyczą Tobie pieniądze na najlepszych warunkach i ile wyniesie miesięczna rata kredytu. Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy i zamów go przez Internet. Szybka decyzja kredytowa! Sprawdź ofertę »

Kredyty mieszkaniowe - porównywarka kredytów mieszkaniowych

Porównywarka kredytów mieszkaniowych

kredyty mieszkaniowe

Kredyty hipoteczne. Skorzystaj z najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego spośród wielu banków i zyskaj bezpłatne wsparcie eksperta w całym procesie. Porównaj kredyty hipoteczne, oblicz ratę kredytu na zakup mieszkania i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny z prowizją już od 0%, dzięki któremu zrealizujesz swoje plany mieszkaniowe. Kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym lub zmiennym oraz niską marżą. Sprawdź ofertę »