Najlepszy Kredyt Hipoteczny Bez Prowizji w Banku BGŻ

Bank BGŻ przedłuża do końca roku promocję, w ramach której można uzyskać kredyt hipoteczny bez prowizji. Dodatkowym atutem oferty jest niższe oprocentowanie kredytów. W zależności od wybranego przez klienta wariantu, obniżka wynosi nawet 0,45%.

kredyt na budowę domu

Mamy nadzieje, że ta oferta spotka się z dużym zainteresowaniem, co przełoży się na większą sprzedaż kredytów i pozyskanie nowych klientów – powiedziała Mariola Jarnutowska, kierownik w Departamencie Produktów i Usług Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ.

Specjalna oferta cenowa dotyczy również kredytów w programie „Rodzina na swoim”. Marże oferowane klientom w ramach promocji zaczynają się od 0,99%. Najatrakcyjniejsze oprocentowanie proponowane jest klientom, którzy wraz z kredytem skorzystają z dodatkowych produktów banku - takich jak konta osobiste i ubezpieczenia. Jedynym warunkiem skorzystania ze specjalnych warunków cenowych jest złożenie kompletnego wniosku o kredyt.

Korzyści:

 • długi okres kredytowania – nawet do 40 lat - kredyt w PLN
 • akceptacja zagranicznych dochodów przy określaniu zdolności kredytowej
 • 0zł prowizji przy udzieleniu kredytu
 • wysoka kwota kredytu - do 100% kosztu inwestycji
 • możliwość karencji w spłacie kapitału - nawet do 30 miesięcy
 • atrakcyjne pakiety ubezpieczeń,
 • możliwość wliczenia wartości działki pod budowę, jako wkładu własnego
 • rozliczenie nawet 40% kwoty kredytu bez przedstawiania faktur
 • wypłata kredytu przed uprawomocnieniem się wpisu hipoteki

Oprocentowanie:

 • kredyty oprocentowane są według zmiennej stopy oprocentowania ustalanej jako:
 • suma stopy referencyjnej 6M WIBOR / 1Y WIBOR i marży Banku.

Wysokość marży uzależniona jest od:

 • kwoty kredytu oraz
 • wysokości Twoich środków własnych

Warunki kredytu:

 • możliwość sfinansowania nawet do 100 % planowanych kosztów inwestycji
 • minimalna kwota kredytu 20.000 złotych
 • maksymalny okres kredytowania aż 40 lat
 • odroczenie spłaty kapitału do 12 miesięcy w przypadku kredytu hipotecznego i 30 miesięcy w przypadku kredytu budowlanego
 • spłata kredytu w ratach równych lub malejących
 • zabezpieczenie hipoteczne, również w postaci hipoteki na nieruchomości osoby trzecie

źródło: Bank BGŻ

Najlepsze konta bankowe i Internetowe

Najlepsze konta - Ranking kont bankowych

konta bankowe

Warto zmienić konto bankowe na lepsze i bezpłatne. Standardem jest już dostęp do konta przez Internet, możliwość zarabiania na wysokooprocentowanych lokatach bankowych oraz możliwość korzystania z linii kredytowej w koncie. Obsługa w 100% on-line - bankomaty za 0 zł, prowadzenie konta 0 zł, karta 0 zł, przelewy 0 zł. Załóż najlepsze konto osobiste! Wybierz konto bankowe w promocji z premią pieniężną. Sprawdź oferty »

Szybkie pożyczki przez Internet

Pożyczki gotówkowe przez Internet

chwilówki online

Pożyczki przez Internet. Pożyczenie dodatkowej gotówki w dzisiejszych czasach nie jest trudnym zadaniem. Firmy pozabankowe oferują nam wręcz błyskawiczną obsługę. Od momentu wypełnienia wniosku do przelania pieniędzy na konto może minąć jedynie kilkanaście minut. Szybko, wygodnie, korzystnie i bez zbędnych formalności. Gdzie warto wziąć pożyczkę online? Sprawdź oferty »

Pożyczki i kredyty pozabankowe online 24h/7

Szybka pożyczka gotówkowa dla każdego 24/7

szybka pożyczka gotówkowa

Szybkie pożyczki online. Popadając w problemy finansowe, bardzo łatwo stracić głowę. Na szczęście ratunkiem w takich sytuacjach może być szybka pożyczka gotówkowa ratalna lub krótkoterminowa z przelewem na konto. Obie te formy mogą skutecznie podreperować nasz domowy budżet. Gdzie, kiedy i jak wziąć pożyczkę, by cieszyć się najlepszymi efektami? O tym piszemy na stronie. Sprawdź oferty »

Kredyty gotówkowe - porównywarka kredytów gotówkowych

Porównanie kredytów gotówkowych

porównywarka kredytów gotówkowych

Porównaj kredyty gotówkowe i wybierz najlepszy, najkorzystniejszy dla siebie kredyt gotówkowy z niską ratą. Kredyt gotówkowy szybko pomoże załatać dziurę w domowym budżecie. Sprawdź, które banki pożyczą Tobie pieniądze na najlepszych warunkach i ile wyniesie miesięczna rata kredytu. Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy i zamów go przez Internet. Szybka decyzja kredytowa! Sprawdź ofertę »

Kredyty mieszkaniowe - porównywarka kredytów mieszkaniowych

Porównywarka kredytów mieszkaniowych

kredyty mieszkaniowe

Kredyty hipoteczne. Skorzystaj z najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego spośród wielu banków i zyskaj bezpłatne wsparcie eksperta w całym procesie. Porównaj kredyty hipoteczne, oblicz ratę kredytu na zakup mieszkania i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny z prowizją już od 0%, dzięki któremu zrealizujesz swoje plany mieszkaniowe. Kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym lub zmiennym oraz niską marżą. Sprawdź ofertę »