Monedo Now - wszystko na temat pożyczki na raty Monedo

Get-Money.pl - .

Doskonała pożyczka ratalna Monedo Now do 10 000 zł na dowolny cel to nie tylko korzystne warunki finansowania oraz elastyczne warunki spłaty pożyczki ale również ekspresowa decyzja kredytowa – do kilku minut po wysłaniu wniosku – bez przesyłania zbędnych dokumentów. Szybka pożyczka na raty Monedo Now to wiele korzyści dla Klienów, którzy zdecydują się skorzystać z oferty firmy: uproszczony proces ubiegania się o pożyczkę do minimum, niskie raty, natychmiastowa wypłata środków na Twoje konto bankowe lub PayPal oraz usługa dostępna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

pożyczka ratalna monedoPożyczka ratalna Monedo Now na wakacje

Pożyczka Monedo do 10 000 zł na raty na wakacje dla osób, które nie mogą uzyskać kredytu w banku, to najlepsze rozwiązanie. Lato jest po to, aby spełniać marzenia! Pożyczkę do 10000 zł na dowolny cel, np. na wakacje można otrzymać szybko i całkowicie online, trzeba tyko spełnić kilka prostych warunków.

Pożyczka Monedo Now – wymagania

Aby skorzystać z oferty pożyczki ratalnej Monedo Now trzeba mieć ukończone 18 lat, posiadać polskie konto bankowe na które regularnie wpływają środki finansowe oraz posiadać aktywny adres email i numer telefonu komórkowego. Do zaciągnięcia pożyczki Monedo nie jest konieczny przelew weryfikacyjny, ponieważ firma korzysta z systemu Instantor.

Uwaga: to, że figurujesz w rejestrze dłużników nie oznacza, że Twój złożony wniosek o pożyczkę ratalną Monedo będzie automatycznie odrzucona, ponieważ pożyczkodawca bierze pod uwagę wiele innych czynników i podejmuje decyzję o pożyczce biorąc pod uwagę nie tylko historię kredytową.

Zaczynamy proces aplikacyjny o pożyczkę Monedo Now

Proces aplikacyjny o pożyczkę Monedo zaczynamy od wypełnienie krótkiego wniosku (złóż wniosek) i wybrania kwoty i okresu spłaty. Do wyboru mamy pożyczkę krótkoterminową od 300 do 3000 zł, której spłatę można rozłożyć na 3 proste (równe) comiesięczne raty oraz pożyczkę długoterminową na raty do 10 000 zł z okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy. Jeśli zdecydujemy się na jedną z tych dwóch opcji, to możemy przejść do następnego etapu - klikamy „Uzyskaj swoją pożyczkę na raty” i przechodzimy do wypełniania wniosku oraz utworzenia profilu w serwisie pożyczkodawcy.

Następnie na konto pożyczkodawcy przelewamy 1 grosz w ramach tzw. opłaty weryfikacyjnej. Po kilku minutach otrzymamy decyzję o przyjęciu lub odrzuceniu złożonego przez nas wniosku. Jeśli pożyczkodawca pozytywnie zaopiniuje złożony wniosek, należy zaakceptować ofertę pożyczki Monedo poprzez złożenie podpisu online. Na tym etapie Klient ma jeszcze możliwość naniesienia ewentualnych zmian, jeśli uzna, że powinny zostać wprowadzone. Wybrać daty spłat poszczególnych rat oraz ich kwoty, wybrać czy pożyczka ma zostać wypłacona na konto bankowe czy na konto PayPal.

Firma deklaruje, że pieniądze do pożyczkobiorcy mogą trafić już po 30 sekundach, a maksymalnie po 5 minutach. Po spłacie pierwszej pożyczki ratalnej Monedo można ubiegać się o kolejną i to nie tylko przez Internet (poprzez swój profil użytkownika), ale również wysyłając SMS-a lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej na system Android oraz iOS.

Wszystkie wprowadzone przez Klienta dane są bezpieczne, ponieważ chronią je zapory sieciowe oraz kody dostępu z wieloetapowym uwierzytelnianiem. Także nie ma możliwości, żeby poufne informacje dostały się w niepowołane ręce, czego obawia się część klientów firm pożyczkowych.

O czym należy pamiętać zaciągając pożyczkę Monedo?

Należy pamiętać, aby wziętą pożyczkę spłacać w wyznaczanym terminie. Firma Monedo Now nie przewiduje możliwości odroczenia okresu spłaty. Trzeba się ściśle trzymać ustalonego harmonogramu, w przeciwnym razie zostaną naliczone karne odsetki. W przypadku spłaty całości pożyczki przed terminem określonym w umowie, całkowity koszt pożyczki ulegnie obniżeniu o te koszty, które dotyczą okresu, o który skrócono czas obowiązywania umowy, chociażby konsument poniósł je przed tą spłatą. Firma pożyczkowa powinna więc przy wcześniejszej spłacie zobowiązania oddawać klientowi część pobranych już opłat i prowizji.