Możesz mieć kredyt jak VIP w Banku Pekao

Bank Pekao SA przygotował specjalną ofertę kredytów mieszkaniowych Premium Plus. Teraz marża kredytowa dla nowo udzielanych kredytów wynosi tylko 1.7%, przy 0% prowizji za udzielenie kredytu. Dodatkowo klient może liczyć na atrakcyjną prowizję za wcześniejszą spłatę kredytu, bezpłatny pakiet Eurokonto Premium Plus oraz wyjątkową obsługę w ramach Centrum Doradztwa VIP.

Kredyt mieszkaniowy z marżą 1,7% (w całym okresie kredytowania) jest udzielany w Centrum Doradztwa VIP Pekao SA, choć starać się o niego może każdy, kto osiąga dochody netto w wysokości min. 7.500 PLN - indywidualnie lub łącznie na gospodarstwo domowe (rozumiane jako wspólny dochód małżonków) lub otrzyma kredyt mieszkaniowy w wysokości min. 300.000 PLN. Klient taki uzyska w Banku status klienta VIP i będzie mógł skorzystać z obsługi indywidualnej w ramach Centrum Doradztwa VIP, w tym z pomocy Doradcy Osobistego.

Dodatkowo w ramach oferty specjalnej klient otrzyma bezpłatnie przez 24 miesiące pakiet Eurokonto Premium Plus wraz ze wszystkimi przywilejami, takimi jak: korzystne oprocentowanie bieżących środków na koncie, bezpłatny dostęp do konta przez Internet, telefon i sms, bezpłatne przelewy przez Internet i zlecenia stałe, bezpłatne prowadzenie rachunku oszczędnościowego Dobry Zysk ze swobodą wpłat i wypłat bez utraty odsetek, bogaty zakres Ubezpieczenia Assistance.

Wprowadzając nową uatrakcyjnioną ofertę cenową kredytów hipotecznych, Pekao chce zwiększyć ilość składanych wniosków kredytowych i będzie dążył do osiągnięcia 15-16 proc. udziału w rynku kredytów hipotecznych na koniec roku 2010, co też zapowiadała Prezes Zarządu Banku Alicja Kornasiewicz w maju 2010 podczas prezentacji wyników I kwartału 2010. Wprowadzenie wyjątkowo atrakcyjnej na rynku oferty kredytu mieszkaniowego Premium Plus to pierwszy krok do realizacji tej strategii.

- Kredyt mieszkaniowy w Banku Pekao Premium Plus poszerza portfolio Centrum Doradztwa VIP i jest jednocześnie zaproszeniem dla nowych klientów do skorzystania z naszej oferty indywidualnej obsługi w ramach segmentu klienta zamożnego - mówi Mateusz Gołąb, Dyrektor Departament Klienta Zamożnego, który odpowiada za wprowadzenie tej nowej oferty w banku.

­- Liczymy, że dzięki atrakcyjnym warunkom ilość przyjmowanych wniosków kredytowych w Pekao zwiększy się do ok. 3 tysięcy miesięczne. Specjalne warunki na kredyt mieszkaniowy Premium Plus. Produkty objęte ofertą to: preferencyjny kredyt mieszkaniowy z dopłatami, złotowy mieszkaniowy kredyt hipoteczny oraz budowlano-hipoteczny, kredyt remontowy i kredyt w ramach Eurokonta Hipotecznego Plus.

Zgodnie ze swoją wieloletnią strategią, Bank Pekao SA udziela kredytów hipotecznych w złotych (w walutach obcych wyłącznie dla klientów osiągający przychody w tej walucie).

źródło: Bank Pekao SA

Najlepsze konta bankowe i Internetowe

Najlepsze konta - Ranking kont bankowych

konta bankowe

Warto zmienić konto bankowe na lepsze i bezpłatne. Standardem jest już dostęp do konta przez Internet, możliwość zarabiania na wysokooprocentowanych lokatach bankowych oraz możliwość korzystania z linii kredytowej w koncie. Obsługa w 100% on-line - bankomaty za 0 zł, prowadzenie konta 0 zł, karta 0 zł, przelewy 0 zł. Załóż najlepsze konto osobiste! Wybierz konto bankowe w promocji z premią pieniężną. Sprawdź oferty »

Szybkie pożyczki przez Internet

Pożyczki gotówkowe przez Internet

chwilówki online

Pożyczki przez Internet. Pożyczenie dodatkowej gotówki w dzisiejszych czasach nie jest trudnym zadaniem. Firmy pozabankowe oferują nam wręcz błyskawiczną obsługę. Od momentu wypełnienia wniosku do przelania pieniędzy na konto może minąć jedynie kilkanaście minut. Szybko, wygodnie, korzystnie i bez zbędnych formalności. Gdzie warto wziąć pożyczkę online? Sprawdź oferty »

Pożyczki i kredyty pozabankowe online 24h/7

Szybka pożyczka gotówkowa dla każdego 24/7

szybka pożyczka gotówkowa

Szybkie pożyczki online. Popadając w problemy finansowe, bardzo łatwo stracić głowę. Na szczęście ratunkiem w takich sytuacjach może być szybka pożyczka gotówkowa ratalna lub krótkoterminowa z przelewem na konto. Obie te formy mogą skutecznie podreperować nasz domowy budżet. Gdzie, kiedy i jak wziąć pożyczkę, by cieszyć się najlepszymi efektami? O tym piszemy na stronie. Sprawdź oferty »

Kredyty gotówkowe - porównywarka kredytów gotówkowych

Porównanie kredytów gotówkowych

porównywarka kredytów gotówkowych

Porównaj kredyty gotówkowe i wybierz najlepszy, najkorzystniejszy dla siebie kredyt gotówkowy z niską ratą. Kredyt gotówkowy szybko pomoże załatać dziurę w domowym budżecie. Sprawdź, które banki pożyczą Tobie pieniądze na najlepszych warunkach i ile wyniesie miesięczna rata kredytu. Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy i zamów go przez Internet. Szybka decyzja kredytowa! Sprawdź ofertę »

Kredyty mieszkaniowe - porównywarka kredytów mieszkaniowych

Porównywarka kredytów mieszkaniowych

kredyty mieszkaniowe

Kredyty hipoteczne. Skorzystaj z najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego spośród wielu banków i zyskaj bezpłatne wsparcie eksperta w całym procesie. Porównaj kredyty hipoteczne, oblicz ratę kredytu na zakup mieszkania i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny z prowizją już od 0%, dzięki któremu zrealizujesz swoje plany mieszkaniowe. Kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym lub zmiennym oraz niską marżą. Sprawdź ofertę »