Mega Lokata z oprocentowaniem 7,07%. Posiadacze konta mogą liczyć także na nawigacje GPS!

Internetowe lokaty Open Finance to jedna z najwyżej oprocentowanych lokat bankowych. Otwierając taką lokatę, otrzymamy nowoczesny system zarządzania naszymi oszczędnościami oraz pewność wysokiego zysku i bezpieczeństwo.Zakładając Open Finance, nie musimy wychodzić z domu. Wystarczy nam najprostszy komputer z dostępem do Internetu i telefon komórkowy. Priorytetem Open Finance jest bezpieczeństwo operacji dokonywanych przy zakupie i obsłudze lokat internetowych.

W tym celu wprowadzono szereg nowoczesnych i sprawdzonych procedur oraz systemów bezpieczeństwa.

  • Internetowy Oddział Open Finance to wygoda, nowoczesność i bezpieczeństwo! Sprawdź najnowszą ofertę
  • Lokata Optymalna o oprocentowaniu stałym wynoszącym 5,65% w skali roku (dzienna kapitalizacja odsetek, bez podatku Belki!) = 7,07%
  • Lokata Timingowa to połączenie lokaty 8% na 3 miesiące z wybranym subfunduszem z oferty Noble Funds TFI – Załóż już dziś!

Konto optymalne Open Finance. Jest to nowy produkt tego dostawcy, znajdziecie go w kategorii konta osobiste. W skład pakietu wchodzi:

  • Konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 4,5%;
  • Lokata optymalna z oprocentowaniem 7,07%.

Atutami oferty są: 0 zł za prowadzenie konta oraz za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce; 0zł za przelewy internetowe oraz za wydanie i obsługę karty płatniczej. Dodatkowo po spełnieniu określonych warunków, posiadacze konta mogą liczyć także na nawigacje GPS!