Liberty Direct - OC/AC 30% taniej

M.B. - .

Klienci przenosząc ubezpieczenie komunikacyjne do Liberty Direct nie tylko uzyskują szybką i pewną wypłatę całej należnej kwoty odszkodowania ale mają także przenoszone zniżki z OC na AC. Dodatkowo otrzymują 5% zniżki przy zakupie przez Internet!

Ubezpieczenie Komunikacyjne - Taniej

Ubezpieczenie komunikacyjne Generali to: najpełniejszy zakres ochrony ubezpieczeniowej oraz szybkość i wygoda zakupu on-line, ochrona przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim, dodatkowe zniżki dla osób, które bezszkodowo kontynuują polisę OC oraz 60% zniżki już po 4 latach bezszkodowej jazdy.

Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy oferuje do 60% zniżki za 3 lata bezszkodowej jazdy. Nowi klienci mogą liczyć nawet na 15% zniżki. Dodatkowo 10% jednorazowego rabatu na usługi w autoryzowanym serwisie dla nowych klientów.

Wybierając ubezpieczenie komunikacyjne Allianz Direct klient może skorzystać z bezpłatnego ubezpieczenia Car Assistance lub Mini Car Assistance . Ponadto ubezpieczyciel oferuje atrakcyjne zniżki za kontynuację ubezpieczenia oraz dostępność polisy w ciągu pięciu minut.

Link 4 oferuje swoim klientom zakup polisy bez wychodzenia z domu - przez Internet lub telefon, nowe pakiety assistance oraz pomoc drogową w 30 minut.

CUK Ubezpieczenia umożliwia swoim klientom podział składki ubezpieczeniowej aż na 11 rat! Dzięki temu będzie można wykupić szerszy zakres ubezpieczenia, a koszty rozłożyć na przystępne płatności. Program dostępny jest dla każdego, niezależnie od rodzaju polisy, a system ratalny obejmuje ofertę wszystkich Towarzystw.

W kampanii moto.aviva promujemy ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych: OC / AC / NNW / ASSISTANCE. W ramach polis OC i AC można otrzymać aż 60% zniżkę za bezszkodową jazdę. Dodatkowo do każdej polisy OC pojazd zastępczy gratis w ramach ASSISTANCE.

Najlepsze konta bankowe i Internetowe

Najlepsze konta - Ranking kont bankowych

konta bankowe

Warto zmienić konto bankowe na lepsze i bezpłatne. Standardem jest już dostęp do konta przez Internet, możliwość zarabiania na wysokooprocentowanych lokatach bankowych oraz możliwość korzystania z linii kredytowej w koncie. Obsługa w 100% on-line - bankomaty za 0 zł, prowadzenie konta 0 zł, karta 0 zł, przelewy 0 zł. Załóż najlepsze konto osobiste! Wybierz konto bankowe w promocji z premią pieniężną. Sprawdź oferty »

Szybkie pożyczki przez Internet

Pożyczki gotówkowe przez Internet

chwilówki online

Pożyczki przez Internet. Pożyczenie dodatkowej gotówki w dzisiejszych czasach nie jest trudnym zadaniem. Firmy pozabankowe oferują nam wręcz błyskawiczną obsługę. Od momentu wypełnienia wniosku do przelania pieniędzy na konto może minąć jedynie kilkanaście minut. Szybko, wygodnie, korzystnie i bez zbędnych formalności. Gdzie warto wziąć pożyczkę online? Sprawdź oferty »

Pożyczki i kredyty pozabankowe online 24h/7

Szybka pożyczka gotówkowa dla każdego 24/7

szybka pożyczka gotówkowa

Szybkie pożyczki online. Popadając w problemy finansowe, bardzo łatwo stracić głowę. Na szczęście ratunkiem w takich sytuacjach może być szybka pożyczka gotówkowa ratalna lub krótkoterminowa z przelewem na konto. Obie te formy mogą skutecznie podreperować nasz domowy budżet. Gdzie, kiedy i jak wziąć pożyczkę, by cieszyć się najlepszymi efektami? O tym piszemy na stronie. Sprawdź oferty »

Kredyty gotówkowe - porównywarka kredytów gotówkowych

Porównanie kredytów gotówkowych

porównywarka kredytów gotówkowych

Porównaj kredyty gotówkowe i wybierz najlepszy, najkorzystniejszy dla siebie kredyt gotówkowy z niską ratą. Kredyt gotówkowy szybko pomoże załatać dziurę w domowym budżecie. Sprawdź, które banki pożyczą Tobie pieniądze na najlepszych warunkach i ile wyniesie miesięczna rata kredytu. Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy i zamów go przez Internet. Szybka decyzja kredytowa! Sprawdź ofertę »

Kredyty mieszkaniowe - porównywarka kredytów mieszkaniowych

Porównywarka kredytów mieszkaniowych

kredyty mieszkaniowe

Kredyty hipoteczne. Skorzystaj z najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego spośród wielu banków i zyskaj bezpłatne wsparcie eksperta w całym procesie. Porównaj kredyty hipoteczne, oblicz ratę kredytu na zakup mieszkania i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny z prowizją już od 0%, dzięki któremu zrealizujesz swoje plany mieszkaniowe. Kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym lub zmiennym oraz niską marżą. Sprawdź ofertę »