Kredyty gotówkowe porównanie - kalkulator

Porównanie kredytów ma na celu wyłonienie najtańszego kredytu gotówkowego.

Z wielkiej bazy dostępnych kredytów gotówkowych, bez stosownego przeprowadzenia porównania, trudno jest wybrać najkorzystniejszą ofertę dla siebie. Badać należy nie tylko oprocentowanie, ale równie ważny czynnik wpływający na wysokość kosztów kredytu – wysokość prowizji.

Analizując oferty kredytów gotówkowych, można wykorzystać kalkulator kredytowy. Z zestawienia, przetestujemy w nim kilkadziesiąt kredytów, pochodzących z konkurencyjnych banków. Testować oferty można w różnych wariantach, sprawdzając wysokość kosztów oraz proponowaną wielkość raty, w zależności od podanej sumy kredytu, jaką zamierzamy pożyczyć oraz długości okresu spłaty.

Egzamin: kredyty gotówkowe porównanie

Najtańszy kredyt nie dla każdego jest najkorzystniejszy. Wybór zależy od indywidualnych potrzeb i oceny oferty przez klienta. Zwłaszcza w długoterminowych kredytach hipotecznych ocena „najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy” znacząco różni się pośród osób poszukujących odpowiadającej im oferty. Dopiero po przeprowadzeniu symulacji w kalkulatorze kredytowym, wizycie w banku lub u doradcy finansowego i uzyskaniu dodatkowych informacji, można stwierdzić, która oferta kredytowa będzie korzystna dla nas samych.