Kredyty gotówkowe - porównanie 10 000 zł na 36 miesięcy

Kredyty gotówkowe do 10 000 zł cieszą się dużym zainteresowaniem. Postanowiliśmy sprawdzić w kilku bankach, który kredyt gotówkowy wybrać, aby otrzymać najniższą ratę i tym samy zyskać duże prawdopodobieństwo, że wybraliśmy najtańszy kredyt gotówkowy na 10 000 zł z kilkunastu innych ofert dostępnych na rynku.

kredyt gotówkowy

Pomimo wysypu szybkich pożyczek udzielanych przez Internet, kredyty gotówkowe nadal cieszą się dużą popularnością wśród klientów, nawet nieco większą, niż w ostatnich 3 latach. Dzięki temu banki konkurują o klientów i prześcigają się, oferując oraz bardziej korzystniejsze propozycji i warunki na jakich można uzyskać kredyt gotówkowy. Sprawdzamy więc, na co można liczyć w przypadku kredytów gotówkowych do 10 tys. zł.

Top 3 najtańszych kredytów gotówkowych do 10 000 zł

Ze wszystkich dostępnych kredytów gotówkowych, wybraliśmy trzy najkorzystniejsze propozycje.

Kredyt gotówkowy w Banku BNP Paribas

Kredyt gotówkowy w Banku BNP Paribas, oferowany jest osobom o pełnej zdolności do czynności prawnych, osiągającą stałe dochody z tytułu: umowy o pracę/dzieło/zlecenie, prowadzonej działalności gospodarczej, działalności rolniczej, emerytury, renty, wolnego zawodu oraz innych udokumentowanych stałych źródeł dochodu w Polsce.

 • Oprocentowanie już od 4,99% w skali roku
 • Kwota kredytu od 2000 - 200 000 zł
 • Okres kredytowania do 10 lat
 • Gwarancja niezmienności raty przez cały okres kredytowania
 • Kredyt gotówkowy z ubezpieczeniem
 • Kredyt na dowolny cel
 • Ostatni rok kredytu bez odsetek
 • Możliwość spłaty kredytu gotówkowe: w równych comiesięcznych ratach lub w całości w każdej chwili

W Banku BNP Paribas jest możliwość wnioskowania o kredyt gotówkowy online oraz zawarcia umowy kredytowej bez wychodzenia z domu o kredyt gotówkowy do 30 000 zł.

Kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank

Do uzyskania kredytu gotówkowe w Santander Consumer Bank potrzebny jest dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty) oraz zaświadczenie o dochodach z tytułu: umowy o pracę, emerytury, renty, wolnego zawodu, prowadzonej działalności gospodarczej lub rolniczej oraz innych udokumentowanych stałych źródeł dochodu (umowy cywilno-prawne).

 • Oprocentowanie kredytu gotówkowego już od 3,99% w skali roku
 • Okres kredytowania do 60 rat
 • Pieniądze już w 1 dzień na Twoim koncie
 • Kredyt gotówkowy na dowolny cel

Kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank to proste i jasne zasady, a rata miesięczna kredytu jest dopasowana do możliwości finansowych kredytobiorcy. Pieniądze otrzymujemy wygodnie - bez wychodzenia z domu (przelew na rachunek osobisty lub przekaz pocztowy) albo wybieramy natychmiastowy odbiór gotówki (nawet w 15 minut) w najbliższym oddziale Santander Consumer Bank.

Kredyt gotówkowy dla każdego w PKO BP

Standardowo, do uzyskania kredytu gotówkowe w PKO Banku Polskim potrzebny jest dowód osobisty oraz zaświadczenie o dochodach z tytułu: umowy o pracę, emerytury, renty, wolnego zawodu, prowadzonej działalności gospodarczej, umowy cywilno-prawne, najmu, dzierżawy

 • Gwarancja szybkości
 • Pieniądze w 1 dzień albo nawet w 30 sekund dla wniosków w aplikacji IKO
 • Atrakcyjne oprocentowanie kredytu gotówkowego
 • Kwota kredytu może wynosić nawet 200 000 zł
 • Okres kredytowania do 120 miesięcy
 • Możliwość przeznaczenia środków na dowolny cel
 • Formalności nawet w 15 minut
 • Wyślij formularz (złóż wniosek o pożyczkę), pracownik Banku PKO BP oddzwoni w 15 minut

Wybierając kredyt gotówkowy PKO BP, masz możliwość połączenia dochodów z dochodami bliskiej osoby - współmałżonka, innego członka rodziny lub dowolnej niespokrewnionej osoby, dzięki czemu możesz uzyskać wyższy kredyt. Biorąc kredyt gotówkowy w PKO BP masz możliwość skorzystania z wakacji kredytowych – raz na 12 miesięcy, już po pierwszych 6 terminowo spłaconych ratach.

Najlepsze konta bankowe i Internetowe

Najlepsze konta - Ranking kont bankowych

konta bankowe

Warto zmienić konto bankowe na lepsze i bezpłatne. Standardem jest już dostęp do konta przez Internet, możliwość zarabiania na wysokooprocentowanych lokatach bankowych oraz możliwość korzystania z linii kredytowej w koncie. Obsługa w 100% on-line - bankomaty za 0 zł, prowadzenie konta 0 zł, karta 0 zł, przelewy 0 zł. Załóż najlepsze konto osobiste! Wybierz konto bankowe w promocji z premią pieniężną. Sprawdź oferty »

Szybkie pożyczki przez Internet

Pożyczki gotówkowe przez Internet

chwilówki online

Pożyczki przez Internet. Pożyczenie dodatkowej gotówki w dzisiejszych czasach nie jest trudnym zadaniem. Firmy pozabankowe oferują nam wręcz błyskawiczną obsługę. Od momentu wypełnienia wniosku do przelania pieniędzy na konto może minąć jedynie kilkanaście minut. Szybko, wygodnie, korzystnie i bez zbędnych formalności. Gdzie warto wziąć pożyczkę online? Sprawdź oferty »

Pożyczki i kredyty pozabankowe online 24h/7

Szybka pożyczka gotówkowa dla każdego 24/7

szybka pożyczka gotówkowa

Szybkie pożyczki online. Popadając w problemy finansowe, bardzo łatwo stracić głowę. Na szczęście ratunkiem w takich sytuacjach może być szybka pożyczka gotówkowa ratalna lub krótkoterminowa z przelewem na konto. Obie te formy mogą skutecznie podreperować nasz domowy budżet. Gdzie, kiedy i jak wziąć pożyczkę, by cieszyć się najlepszymi efektami? O tym piszemy na stronie. Sprawdź oferty »

Kredyty gotówkowe - porównywarka kredytów gotówkowych

Porównanie kredytów gotówkowych

porównywarka kredytów gotówkowych

Porównaj kredyty gotówkowe i wybierz najlepszy, najkorzystniejszy dla siebie kredyt gotówkowy z niską ratą. Kredyt gotówkowy szybko pomoże załatać dziurę w domowym budżecie. Sprawdź, które banki pożyczą Tobie pieniądze na najlepszych warunkach i ile wyniesie miesięczna rata kredytu. Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy i zamów go przez Internet. Szybka decyzja kredytowa! Sprawdź ofertę »

Kredyty mieszkaniowe - porównywarka kredytów mieszkaniowych

Porównywarka kredytów mieszkaniowych

kredyty mieszkaniowe

Kredyty hipoteczne. Skorzystaj z najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego spośród wielu banków i zyskaj bezpłatne wsparcie eksperta w całym procesie. Porównaj kredyty hipoteczne, oblicz ratę kredytu na zakup mieszkania i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny z prowizją już od 0%, dzięki któremu zrealizujesz swoje plany mieszkaniowe. Kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym lub zmiennym oraz niską marżą. Sprawdź ofertę »