Kredyty gotówkowe dla wybranych grup zawodowych

Należysz do jednej z grup zawodowych uprzywilejowanych? Jeżeli tak to kredyt gotówkowy bez zaświadczeń możesz otrzymać na korzystniejszych warunkach. Banki upodobały sobie wybrane grupy zawodowe, które mają zagwarantowane wynagrodzenia wypłacane z budżetu Państwa. Mogą oni liczyć na znacznie uproszczone warunki przy zawieraniu umów o kredyty gotówkowe, dodatkowe obniżenie oprocentowania oraz znaczne zniżki w prowizji za udzielenie kredytu.

Często nie potrzebują zaświadczeń o dochodach a formalności od złożenia wniosku kredytowego, który większość składa przez Internet (wygodniejsza forma), do uzyskania decyzji kredytowej nie trwa zazwyczaj dłużej niż 15 minut. Przelew pożyczonych środków pieniężnych na konto to już tylko formalność, załatwiana od ręki.

Pracownicy budżetówki: strażacy, służby celne, służby mundurowe, policjanci, nauczyciele, pielęgniarki i lekarze. Wynagrodzenia za wykonywaną pracę bezpośrednio lub pośrednio finansowane są przez budżet państwa. Mają, więc zagwarantowane terminowe otrzymywanie pensji na konto bankowe. To czyni ich uprzywilejowanymi klientami banków, ponieważ ryzyko związane z niedotrzymywaniem terminów spłaty zaciąganych kredytów konsumpcyjnych jest znacznie niższe. Dla tych grup zawodowych ofertę kredytową bez zaświadczeń ma, chociażby Bank Credit Agricole, który proponuje kredyt do 200 000 zł z niską ratą.

Wyjątkowo dobry i tani kredyt gotówkowy dla wybranych grup zawodowych w Credit Agricole — kredyt specjalnie przygotowany dla: lekarzy, lekarzy stomatologów, adwokatów, asesorów, notariuszy, prokuratorów, radców prawnych i sędziów. Gotówka na dowolne wydatki, w tym na realizację planów lub marzeń. Prowizja 0% za udzielenie kredytu dla lekarzy i zawodów prawniczych w Credit Agricol, natomiast oprocentowanie stałe wynosi 5,5%. Oferta specjalna „Grupy zawodowe PREMIUM”.

Emerytów oraz rencistów również objął taki przywilej. Bank Pocztowy poszedł za ciosem i znacznie poszerzył oraz uatrakcyjnił swoją ofertę, specjalnie dla emerytów i rencistów oferując atrakcyjne Pocztowe Konto Nestor. Jedno z atrakcyjniejszych rachunków osobistych dla seniorów, z nowatorskimi rozwiązaniami jak, chociażby możliwość dostarczanie przez pracownika poczty, czyli listonosza zamówionej kwoty w ramach obsługi konta. Opłaty niepobierane są za otwarcie i prowadzenie konta. Oczywiście kredyt gotówkowy z dużymi zniżkami dla posiadaczy Konta Nestor.