Kredyty dla Firm - Kredyty dla lekarzy - Kredyty dla stomatologów - FM Bank

Kredyt dla firm w Bank dla przedsiębiorców dedykowany mikro, małym, średnim i dużym firm. W specjalnej ofercie banku dla przedsiębiorców znajduje się również kredyty dla lekarzy, pielęgniarek, pielęgniarzy, położnych, fizjoterapeutów, psychologów, protetyków, psychoterapeutów,farmaceutów, stomatologów, placówek medycznych (gabinet lekarski, szpital, klinika, apteka) bez zaświadczeń o dochodach z minimum formalności.

Oferta produktowa w bankach dla przedsiębiorców została przygotowana wyłącznie z myślą o finansowaniu rozwoju najmniejszych, średnich dużych podmiotów gospodarczych, jak również małych firm oraz gromadzeniu oszczędności – lokowaniu nadwyżek finansowych przez klientów indywidualnych, firmy oraz pozostałych uczestników rynku finansowego.

Banki dla przedsiębiorców nastawione są na długotrwałą współpracę, partnerstwo w biznesie, długofalową współpracę.

 • Proste i szybkie pożyczki dla mikro, małych i średnich firm
 • Do 60 000 zł bez konieczności wykazywania dochodu
 • Do 100 000 zł bez ZUS i US
 • Maksymalna kwota kredytu dla firm to aż 500 000 zł
 • Unikalna metoda oceny zdolności kredytowej firmy oparta na analizie planowanych przychodów

Banki dla przedsiębiorców: Idea Bank, mBank, ING Bank Śląski, Alior Bank, PKO Bank Polski, Bank Zachodni WBK oraz Raiffeisen Polbank posiadają specjalną ofertą kredytową dla lekarzy i stomatologów. Te banki, to najbardziej przyjazne instytucje finansowe dla przedsiębiorców.

Super kredyt dla wolnych zawodów oferuje Deutsche Bank Polska. To specjalna oferta kredytowa dla profesjonalistów:

 • lekarzy
 • prawników
 • księgowych
 • architektów
 • lekarzy weterynarii
 • nauczycieli
 • stomatologów

W ramach produktu „db Kredyt Gotówkowy dla grup zawodowych” klient może uzyskać na preferencyjnych warunkach do 500 000 złotych, a spłatę kredytu rozłożyć nawet na 12 lat.db Kredyt Gotówkowy dla grup zawodowych przeznaczony jest na finansowanie potrzeb związanych z działalnością gospodarczą lekarz, stomatologów, prawników, księgowych, architektów, lekarzy weterynarii i nauczycieli. Założeniem kredytowym, którym kierowali się eksperci Deutsche Banku przy konstruowaniu ostatecznej propozycji dla klientów, było zapewnienie łatwego dostępu do finansowania oraz zapewnienie preferencyjnych warunków uzyskania kredytu. Składając oświadczenie o zarobkach lekarz lub stomatolog może uzyskać kredyt nawet do 50 000 zł. Powyżej tej kwoty klient poddawany jest uproszczonej weryfikacji kredytowej. Okres kredytowania obejmuje od 3 do 12 lat. Głównym warunkiem otrzymania kredytu jest przedstawienie dokumentu potwierdzającego kwalifikację do grupy zawodowej lekarzy, stomatologów, prawników, architektów lub nauczycieli. Kredyty dla lekarzy i stomatologów to nowoczesna forma finansowania tych że podmiotów gospodarczych.

Wyróżnikiem kredytów dla wybranych grup zawodowych są usługi bankowe profilowane pod kątem mikro i małych przedsiębiorstw, którym banki przyjazne przedsiębiorcą chcą zapewnić łatwy dostęp do środków finansowych na inwestycje i rozwój. Bazując na doświadczeniach Funduszu Mikro, wyżej wymienione banki doskonale znają mikro przedsiębiorców, co pozwala im na specjalizowanie się także w tworzeniu propozycji kredytowych, precyzyjnie dopasowanych do potrzeb wybranych grup zawodowych. Specjalnie dla lekarzy i stomatologów Idea Bank oraz Deutsche Bank przygotował propozycję kredytową, która ogranicza niezbędne formalności do minimum.

Nowością na rynku jest system weryfikacji kredytowej stworzony z myślą o ułatwieniu mikro i małym firmom dostępu do środków finansowych. Uproszczona procedura pozwala na wydanie wstępnej decyzji kredytowej w ciągu kilku minut.

W bankach dostępnych jest kilka rodzajów kredytów, każdy przygotowany z myślą o innych potrzebach mikro i małych firm:

 • Biznes Kredyt - na finansowanie bieżącej działalności gospodarczej.
 • Kredyt Promocyjny na refinansowanie pożyczki w Funduszu Mikro.
 • Kredyt w rachunku bieżącym - wygodny limit kredytowy w koncie firmowym pomoże Ci finansować bieżące, nieprzewidziane wydatki.
 • Kredyt Inwestycyjny na zwiększenie majątku i rozwój firmy.
 • Biznes Ekspres - kredyt na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością, pozwoli sfinansować dalekosiężne plany i bieżące wydatki.
 • Kredyt obrotowy - to rozwiązanie dla firm aktywnie działających na rynku, którym potrzebne są środki aby zachować bieżącą płynność finansową.
 • Kredyt MŚP online - to innowacyjne rozwiązanie dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, nieposiadających produktów w Grupie BZ WBK, które chcą szybko, bez zbędnych formalności złożyć wniosek o kredyt przez Internet na finansowanie bieżącej działalności gospodarczej.
 • Kredyt technologiczny - oferta dla Przedsiębiorcy, który chce wdrożyć w przedsiębiorstwie innowację technologiczną o charakterze produktowym bądź procesowym. Udzielany we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego.
 • Dotacje unijne dla firm - bezzwrotne dotacje na rozwój Twojej firmy. Wystarczy dobry plan i wiedza, jak sięgnąć po te pieniądze.
 • Finansowanie hipoteczne - gotówka na dowolny cel związany z prowadzeniem Twojej firmy z zabezpieczeniem na nieruchomości.

Pożyczka dla Twojej firmy nawet 1,2 mln. zł z przeznaczeniem na dowolny cel, szybka decyzja kredytowa i minimum formalności. 0 zł prowizji za udzielenie pożyczki na inwestycje lub bieżącą działalność. Spłata nawet do 10 lat. Kredyt dla Twojej firmy na 500 tys. zł z przeznaczeniem na dowolny cel, bez zaświadczeń z ZUS i US. Sprawdź ofertę dla firm. Otrzymanie kredytu dla firm w jednym z banków przyjaznych przedsiębiorcom jest łatwiejsze niż myślisz. Sprawdź ofertę na start dla nowych firm i przekonaj się, jak dużo możesz zyskać już od pierwszego dnia. Aż 90% złożonych wniosków kredytowych uzyskuje u nas pozytywną decyzję kredytową.