Kredyty dla firm bez zabezpieczeń nawet do 3 mln

Kredyt dla firm bez zaświadczeń to moc możliwości – rozwój Twojego biznesu – przedsiębiorstwa. Szybki kredyt dla podmiotów gospodarczych: mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na oświadczenie – kredyt dla firm bez zabezpieczeń – bez zaświadczeń z ZUS i US.

Kredyt dla firm bez zabezpieczeń jest kredytem w złotych, oferowanym przez banki niektóre banki przedsiębiorcom na cele związane z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą. Kredyty dla firm bez zabezpieczeń to możliwość szybkiego pozyskania dodatkowych środków na wszelkie cele związane z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Zarówno pożyczka dla firm bez zabezpieczeń, jak i kredyt dla firm bez zabezpieczeń może być przeznaczony na bieżącą działalność firmy w kwocie nieprzekraczającej 450 000 zł, jeśli zdecydujesz się wziąć kredyt dla firm w Bank np. w Nest Banku oraz do 500 000 zł pożyczki dla firm bez zabezpieczeń, którą znajdziesz również w sektorze pozabankowym (oferta pożyczki dla firm bez zabezpieczeń w zestawieniu poniżej).

Biorąc kredyt dla firm bez zabezpieczeń w banku, zyskasz niższe oprocentowanie. Jeśli zdecydujesz się na wzięcie pożyczki dla firm bez zabezpieczeń w jednej z firm z sektora pozabankowego, zyskasz prostsze do spełnienia procedury, równie dobre, jak w banku warunki.

Zarówno banki, jak i firmy pożyczkowe oferujące pożyczki dla firm bez zabezpieczeń i poręczycieli, bez zaświadczeń zapewniają klientom biznesowym i przedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą nie tylko bardzo korzystne warunki finansowania dowolnego celu, ale również minimum formalności, przyjazną obsługę online i przez telefon, bardzo szybką decyzję kredytową oraz wypłatę pieniądze nawet w 24 godziny. Kredyt dla firm bez zabezpieczeń nawet w 24 h od podpisania umowy. Kredyt w rachunku bieżącym dla micro-, małych, średnich i dużych firm.

Kredyt dla nowych firm

 • Najlepszy kredyt dla Twojej firmy,
 • nawet do 3 mln zł,
 • bez zabezpieczeń,
 • dla nowych firm.

Biznes kredyt Nest Bank

 • Proste i szybkie finansowanie różnorodnych potrzeb związanych z działalnością gospodarczą,
 • kwota kredytu do 450 000 zł,
 • nawet do 450 000 zł bez zabezpieczeń,
 • okres kredytowania od 3 do 96 miesięcy,
 • korzyści finansowe wynikające z możliwości wpisania kosztów kredytu w koszty prowadzenia działalności gospodarczej,
 • unikatowa forma oceny zdolności i wiarygodności klienta,
 • elastyczne formy zabezpieczeń: poręczenie, przewłaszczenie, zastaw zwykły lub rejestrowy, hipoteka, blokada środków na rachunku,
 • możliwość wcześniejszej spłaty.

Kredyt na start dla firm

 • Kredyty dla firm rozpoczynających lub prowadzących działalność,
 • maksymalna kwota kredytu: do 350 tys. zł,
 • okres kredytowania: od 3 miesięcy do 10 lat,
 • ubezpieczenie: dobrowolne,
 • pożyczka dla firm działających minimum 3 miesiące do 100 000 zł.

Centrum Kredytów Firmowych. Kredyt Firmowy w 24h do 600 000 zł

Korzystaj z najlepszych produktów finansowych. Oferty finansowania dla firm: pożyczki dla firm, kredyty dla firm, linie kredytowe, odnawialne linie finansowa dla firm, Leasing, z którym rozwiniesz firmę oraz Faktoring – ekspresowe finansowanie mikroprzedsiębiorców, dzięki któremu zamienisz niezapłacone faktury na gotówkę. Co ważne, obecnie kredyt dla firm otrzymasz jeszcze taniej dzięki najnowszej ofercie kredytu dla firm do 600 tys. zł na dowolny cel. 0% prowizji za udzielenie kredytu dla firm. Finansowanie dla firm z decyzją online nawet w 10 minut.

Potrzebujesz finansowania dla firm? Sprawdź naszą ofertę kredytów firmowych bez zbędnych formalności udzielanych na doskonałych warunkach przez poniżej wymienione banki na dowolny cel firmowy. Pożyczki gotówkowe i ratalne na dowolny cel biznesowy. Szybka decyzja w 24h i 100% online. Kredyty dla firm bez zabezpieczeń. Pożyczka dla działalności. Z nami uzyskasz kredyt na działalność gospodarczą na najwyższą możliwą kwotę. Pieniądze na Twój biznes na koncie w 24h. Najbardziej korzystne oferty bez zbędnej biurokracji.

Kredyty dla przedsiębiorców – jakie formy produktów finansowych dla firm oferują banki?

Prowadzenie własnej firmy wymaga stałego utrzymania płynności finansowej oraz inwestycji. Szczególnie przedsiębiorcy rozpoczynający swoją działalność muszą liczyć się z wydatkami, zanim zaczną osiągać dochody. Potrzeba dodatkowego wsparcia finansowego w żaden sposób nie musi kojarzyć się ze złym prosperowaniem firmy. Niekiedy bowiem zdarzają się sytuacje, w których nadprogramowe wydatki wynikają np. z okazji do intratnej inwestycji, która ma szansę w przyszłości przynieść wymierne korzyści.

Banki wychodzą naprzeciw potrzebom zarówno mniejszych, jak i większych firm, oferując produkty finansowe dopasowane do konkretnych potrzeb przedsiębiorców. Jakie są rodzaje kredytów dla firm i który wybrać?

Czym charakteryzują się kredyty dla firm?

Osoby, które decydują się na założenie firmy, muszą mierzyć się z koniecznością utrzymanie jej płynności. Wydatki na lokal, służbowe samochody, towar, czy na pensje dla pracowników to palące potrzeby, na które każdego miesiąca należy zabezpieczyć odpowiednią ilość funduszy. W niemal każdym przedsiębiorstwie, które ma aspiracje do dalszego rozwoju, konieczne są również inwestycje. Nie zawsze jest możliwość sfinansowania wszystkiego z własnych środków i konieczne jest korzystanie z pomocy z zewnątrz.

Przedsiębiorcy mogą liczyć na szeroką gamę produktów finansowych oferowanych przez banki komercyjne. Kredyty dla firm dedykowane osobom prowadzącym firmę są dopasowane do ich potrzeb i pozwalają realizować zarówno inwestycje, jak i pokryć koszty bieżącego działania. Wśród ofert przedsiębiorcy znajdą produkty takie jak kredyt obrotowy, inwestycyjny, pomostowy, technologiczny, konsolidacyjny, hipoteczny, a także kredyt na start i kredyt w rachunku bieżącym.

Wsparcie rozwoju firmy – czyli kredyt inwestycyjny

Firma, która chce się rozwijać i mieć realne szanse na konkurowanie z innymi podmiotami w danej branży, musi inwestować. To jednak wymaga zwykle dość dużych nakładów finansowych, których przedsiębiorca nie jest w stanie zaspokoić bez dodatkowego wsparcia. Koszty inwestycji można sfinansować, starając się o kredyt inwestycyjny w banku.

Środki mogą być przeznaczone zarówno na różnego rodzaju niezbędne modernizacje, zakup potrzebnego sprzętu, nieruchomości, pojazdów służbowych, ale także na sfinansowanie zakupu środków niematerialnych jak np. licencje, udziały w innym przedsiębiorstwie czy papiery wartościowe. Osoby, które chcą wnioskować o przyznanie kredytu inwestycyjnego, muszą mieć zaplecze w postaci wkładu własnego, którego próg ustanawiany jest najczęściej na poziomie 20-30% kosztów inwestycji.

Ocena banku przy podejmowaniu decyzji o udzieleniu kredytu jest niezwykle skrupulatna. Oprócz zdolności kredytowej i wymaganego wkładu własnego bank wymaga dodatkowego zabezpieczenia spłaty zobowiązania. Formą zabezpieczenia może być obciążenie hipoteką nieruchomości wchodzącej w skład majątku firmy. Oprócz tego przedsiębiorca musi przedstawić biznesplan, na podstawie którego bank oceni rentowność danej inwestycji.

Większość banków umożliwia wybór okresu spłaty od 3 do 20 lat. Jest to więc często zobowiązanie długoterminowe. Uzyskanie kredytu inwestycyjnego nie jest więc sprawą prostą, gdyż należy spełnić szereg wyśrubowanych wymagań. Otrzymują je więc najczęściej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku i stabilnej sytuacji finansowej. Osoby, które dopiero zaczynają swoją działalność, mogą skorzystać z innych produktów finansowych oferowanych przez banki komercyjne np. kredyt na start.

Kredyt obrotowy dla zachowania płynności firmy

Założeniem kredytu obrotowego jest możliwość pokrycia kosztów związanych z bieżącą działalnością. Kredytobiorcy zaciągający ten typ zobowiązania finansują zazwyczaj w ten sposób spłatę pożyczek, zakup towarów niezbędnych do prowadzenia działalności, czy pensje pracowników.

Największą szansę na uzyskanie pozytywnej decyzji banku o przyznaniu kredytu obrotowego mają dobrze prosperujące firmy. Co do zasady kredytów takich nie udziela się w większości banków przedsiębiorstwom, które funkcjonują na rynku krócej niż 12 miesięcy. To, w jakiej kondycji jest firma potencjalnego kredytobiorcy, w dużej mierze ma wpływ nie tylko na samą decyzję o przyznaniu kredytu, ale również jego wysokość i warunki, na jakich jest udzielany.

Kredyt obrotowy jest z założenia zobowiązaniem krótkoterminowym, a spłata staje się wymagana po zakończeniu okresu kredytowania. Niektóre banki mogą wymagać od kredytobiorcy regularnej spłaty w tak zwanej kwocie minimalnej. Po spłacie możliwe jest ponowne zaciągnięcie kredytu, co w praktyce przypomina działanie linii kredytowej.

Odnawialny kredyt w rachunku bieżącym

Linia kredytowa to rozwiązanie analogiczne do debetu oferowanego osobom fizycznym. Limit uruchamia się, gdy skończą się środki na koncie. Wysokość kredytu ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta i zależy w dużej mierze od tego, jak prosperuje firma. Przedsiębiorstwa z ugruntowaną pozycją na rynku mogą liczyć na wyższe limity.

Z kredytu na firmowym rachunku bankowym można skorzystać w dowolnym momencie i na dowolny cel związany z działalnością firmy. Wszystkie wpływy na konto księgowane są w pierwszej kolejności na rzecz spłaty zadłużenia. Po spłacie można w dalszym ciągu korzystać z limitu.

Kredyt dla firmy tego typu bank przyznaje zazwyczaj na 12 miesięcy, przy czym jest on automatycznie odnawiany w przypadku braku rezygnacji z linii kredytowej. Co ważne, odsetki naliczane są jedynie od środków, z których korzystano, co stanowi bardzo atrakcyjne rozwiązanie. W przypadku, gdy nie korzystamy z limitu, nie zapłacimy odsetek.

Kredyt pomostowy a wsparcie w formie dotacji

Kredyt pomostowy jest rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy korzystają z różnego rodzaju dotacji rządowych, samorządowych i unijnych. Okres oczekiwania na wypłatę wsparcia finansowego z funduszy często jest na tyle długi, iż mogłoby to negatywnie wpłynąć na płynność finansową firmy. W związku z tym powstał kredyt pomostowy, który pozwala przedsiębiorcy uzyskać środki na inwestycję, zanim wypłacone zostaną pieniądze z dotacji. Kredytobiorca musi mieć przy tym odpowiednią zdolność kredytową i szczegółowy biznesplan odnoszący się do inwestycji. Zabezpieczeniem przy tego typu kredycie jest cesja praw wynikających z umowy o dotację inwestycji.

Kredyt hipoteczny dla firm

Podobnie jak w przypadku osób fizycznych, również przedsiębiorcy mogą skorzystać z opcji kredytu hipotecznego. Dzięki temu kredytobiorcy mogą zrealizować między innymi zakup nieruchomości, lokalu lub działki budowlanej z przeznaczeniem na zabudowę związaną z działalnością gospodarczą. Co więcej, przy pomocy środków z kredytu można również podjąć się modernizacji lub remontu określonych nieruchomości. Przedsiębiorca, który chce zaciągnąć taki kredyt, musi przejść pozytywnie proces oceny zdolności kredytowej, która pozwoli na udzielenie wsparcia przez bank.

Kredyt konsolidacyjny dla uporządkowania finansów

Kolejnym produktem finansowym dostępnym zarówno dla osób fizycznych, jak i firm, jest kredyt konsolidacyjny. Jego działanie jest w obu przypadkach takie same, a głównym celem jest uporządkowanie sytuacji finansowej i połączenie wszystkich zobowiązań w jedno. Rata kredytu konsolidacyjnego jest niższa niż suma wszystkich rat poszczególnych zobowiązań. Taki model spłaty zadłużenia jest możliwy poprzez wydłużenie okresu kredytowania. Rata jest więc niższa, ale jednocześnie rośnie całkowity koszt kredytu.

Kredyt konsolidacyjny pozwala zmniejszyć comiesięczne koszty zadłużenia i ułatwia realizację spłaty, gdyż wystarczy jeden przelew. Połączenie zobowiązań często pomaga uniknąć problemów z niewypłacalnością, która może pociągnąć za sobą poważne problemy finansowe.

Wsparcie dla nowych firm – czyli kredyt na start

Większość kredytów udzielana jest firmom, które są na rynku przynajmniej od 12 miesięcy. W niektórych bankach można spotkać się także z wymogiem, by firma działała co najmniej przez dwa lata. Jest to uwarunkowane koniecznością weryfikacji sytuacji finansowej firmy i jej zdolności kredytowej przed udzieleniem pozytywnej odpowiedzi, co do wsparcia finansowego. Istnieje jednak także kredyt dla firm nowo otwartych, a nawet takich, które dopiero mają startować.

Niektóre banki oferują pomoc w otwieraniu firmy i pomagają przyszłemu przedsiębiorcy dopełnić niezbędnych formalności. Podstawą udzielenia kredytu jest pozytywna ocena biznesplanu, który jest kluczowy przy ubieganiu się o kredyt na start.