Kredyt Samochodowy w mBanku z obniżonym oprocentowaniem

Kupując samochód na kredyt za pośrednictwem mBanku, nadal można skorzystać z promocyjnych warunków oferty. Czy w najbliższych miesiącach najpopularniejszymi autami wśród klientów mBanku będą wciąż Opel, Ford i Renault?

mBank przedłuża promocję kredytu samochodowego

W pierwszej połowie 2009 r. klienci mBanku przesiadali się do samochodów takich marek, jak Opel, Ford i Renault. Na te auta zaciągnięto ponad 1/4 kredytów samochodowych. Część z nich została sfinansowana w ramach promocyjnego kredytu, oferowanego przez mBank. Dla porównania, w analogicznym okresie ub.r. największym zainteresowaniem cieszyły się fordy i volkswageny. Podpisując umowę o kredyt samochodowy, klienci mBanku nadal mogą skorzystać z promocyjnych warunków oferty. W ramach trwającej promocji mBank kredytów samochodowy obniża oprocentowanie kredytów (w stosunku do standardowej oferty) oraz prowizję w całym okresie kredytowania (wynosi ona 2 proc. bez względu na okres kredytowania i wiek pojazdu). Bank oferuje też promocyjne warunki refinansowania kredytu z innego banku.

Kredyt samochodowy oferowany przez mBank:

  • oprocentowanie składa się ze stałej marży banku, powiększonej o stawkę EURIBOR 3M;
  • może być przeznaczony na zakup nowego lub używanego pojazdu osobowego albo pojazdu ciężarowego o masie do 3,5 tony;
  • minimalna kwota kredytu - tak jak w przypadku innych walut (PLN, CHF, EUR) - wynosi 5 tys. zł, maksymalna nawet 350 tys. zł (130 tys. w przypadku refinansowania), w tym do 100 tys. zł bez wkładu własnego;
  • okres kredytowania może wynieść od 6 miesięcy do 10 lat.

Specjalna oferta kredytu na samochód znajduje się w zakładce - kredyty samochodowe.