Kredyt rodzina na swoim utrzymuje pułap wzrostu

Kredyty hipoteczne. Zainteresowane osoby, wyrażając zapotrzebowanie na kredyt, oraz dofinansowanie do zakupu mieszkania, w pierwszej kolejności zwracają uwagę na koszty kredytu hipotecznego, porównując je z konkurencyjnymi ofertami

Pierwsza dekada roku w rządowym programie "Rodzina na swoim” nie wywołała rewolucji wśród kredytobiorców, niemniej jednak zainteresowanie dopłatami, utrzymuje się na wysokim poziomie i swój szczyt osiągnie jesienią. Mimo dużej liczby składanych wniosków do różnych banków, dokonywanych porównań w kalkulatorach kredytowych, zdecydowanie nieodzowny prym wiedzie PKO BP. Przygotowana przez ten bank atrakcyjna oferta „kredyt mieszkaniowy”, który dopasowywany jest indywidualnie do potrzeb kredytobiorców hipotecznych oraz czysta przyjemność podczas wizyty w oddziale PKO BP, na którą można umówić się przez Internet, budzi zaufanie klientów.

Równie dużo klientów zainteresowanych kredytem hipotecznym posiada ING Bank Śląski. Zawdzięcza to oryginalnej ofercie, z możliwością dojazdu do klienta, obniżenia marży, braku prowizji za udzielenie kredytu hipotecznego oraz co szczególnie cenią sobie konsumenci - pomoc w wypełnieniu wszystkich niezbędnych wniosków, deklaracji (PCC-3) oraz innych dokumentów. Pod koniec 2010 roku, w plebiscycie Bankiera, na najlepszy kredyt hipoteczny ING Bank Śląski zajął 1 miejsce!

Ten kredyt hipoteczny, idealnie dopasuje się do Twojego życia

Kredyt hipoteczny Bank Pekao - Przewygodny Kredyt Mieszkaniowy: większość formalności załatwisz bez wychodzenia z domu, atrakcyjne warunki cenowe, do 90% wartości nieruchomości. Pierwsza rata może być płatna nawet po 3 miesiącach. Możliwe są również wakacje kredytowe – zawieszenie spłaty rat nawet na 12 miesięcy. A wszystko to przy kompleksowym wsparciu eksperta banku.