Kredyt oddłużeniowy również w SKOKu – kto może otrzymać

Kredyt oddłużeniowy dla osób zadłużonych to przeważnie ostatnia deska ratunku, żeby spłacić posiadane zobowiązania finansowe. Właśnie teraz w czasie pandemii jest odpowiedni czas, by szczególnie zadbać o domowe finanse. Sprawdzamy, który bank i SKOK oferuje kredyt oddłużeniowy, kto może go otrzymać, jakie stawiają wymagania oraz która pożyczka gotówkowa umożliwia konsolidację zobowiązań zaciągniętych wyłącznie w innych instytucjach finansowych. Wskazujemy najlepsze oferty kredytów konsolidacyjnych bankowych oraz najtańszy kredyt konsolidacyjny wg rankingu Getmoney.

Kredyt oddłużeniowy przeznaczony jest wyłącznie na spłatę zobowiązań finansowych zaciągniętych w innych instytucjach finansowych. Po kredyt oddłużeniowy sięgają zwykle osoby, które nie mogą poradzić sobie ze spłatą swoich zobowiązań finansowych.

Pożyczka Fit czy jednak kredyt konsolidacyjny?

Który kredyt na spłatę zadłużenia wybrać? Kredyt oddłużeniowy (mowa o pożyczce konsolidacyjnej Fit — Kasa Stefczyka) dostępny jest również dla osób w złej sytuacji finansowej, które w dniu wnioskowania o kredyt konsolidacyjny Kasy Stefczyka (pożyczka Fit) posiadają zobowiązania nieuregulowane na czas. Nie jest to jednak kredyt oddłużeniowy dostępny dla osób, którym komornik zajmuje część wynagrodzenia.

Kredyt oddłużeniowy od kredytu konsolidacyjnego różni się jednym jakże ważnym parametrem. W przypadku konsolidacji łączymy kilka posiadanych do spłaty kredytów, pożyczek bądź zadłużeń na kartach kredytowych w jeden kredyt konsolidacyjny i dzięki temu zyskujemy jedną niższą ratę miesięczną. Kredyt konsolidacyjny jest przeznaczony dla osób nieposiadających opóźnień w spłacie większych niż 30 dni oraz posiadających pozytywną historię kredytową.

Dla kogo pożyczka gotówkowa konsolidacyjna?

Pożyczka Fit w Kasie Stefczyka dostępna jest dla osób powyżej 30 roku życia, które posiadają zobowiązania finansowe zaciągnięte wyłącznie w innych instytucjach finansowych. Bardzo ważne jest również posiadanie stałego, udokumentowanego źródła dochodu, które umożliwi regularne spłacanie nowo zaciągniętej pożyczki konsolidacyjnej. Zarówno banki, jak i SKOK Stefczyka rozpatrując wnioski o kredyty i pożyczki konsolidacyjne zwracają szczególną uwagę na umowy o pracę, patrząc, czy jest to umowa o pracę, umowa o dzieło czy też umowa zlecenie. Ważna jest również wysokość uzyskiwanych dochodów oraz regularne wpływy na konto.

Pożyczka Fit to propozycja dla wszystkich, którzy wiedzą, że nie są w stanie regulować swoich zobowiązań na czas. Łączysz raty i zyskujesz jedną niską miesięczną ratę pożyczki Fit zamiast wielu.

Przeczytajcie również: Kredyty gotówkowe, szybkie pożyczki przez internet do 50 000 zł na dowolny cel

Jak zapewnia Kasa Stefczyka, rata pożyczki Fit przeważnie jest niższa niż suma dotychczasowych rat. Cała procedura przebiega bardzo sprawnie — wstępną informację (decyzję kredytową) klient wnioskujący o pożyczkę Fit online otrzymuje nawet w 15 minut. Po przyznaniu pożyczki Fit można skorzystać z wakacji kredytowych w dowolnym momencie, np. gdy zechcesz odpocząć od spłaty pożyczki Fit.

  • Wysokość raty dopasowana jest do możliwości finansowych
  • Możliwa spłata wszystkich zaległych kredytów, pożyczek i chwilówek
  • Szybka decyzja kredytowa
  • Niska rata miesięczna
  • 0% prowizji
  • Niskie RRSO pożyczki gotówkowej Fit

Pożyczka Fit to najtańszy kredyt konsolidacyjny wg rankingu Getmoney. Data aktualizacji oferty, pożyczka gotówkowa Fit Kasa Stefczyka - 03.01.2022 r.