Kredyt oddłużeniowy

Osoby zadłużone często zagrożone egzekucją komorniczą lub w jej trakcie poszukują jakiekolwiek możliwości pożyczenia gotówki, by spłacić posiadane zadłużenia wobec wierzycieli i pozbyć się dręczącego komornika. Poszukując kredytu oddłużeniowego, osoby w trudnej sytuacji finansowej, nie mają szansy uzyskać pomocy, ponieważ ten kredyt ma inny cel niż spłata długów.

- Kredyt oddłużeniowy to produkt bankowy znany powszechnie jako kredyt konsolidacyjny. To coś zupełnie innego niż usługa oddłużania. To jeden kredyt, który spłaca wszystkie zobowiązania, zabezpieczony zwykle hipoteką domu, mieszkania lub innej nieruchomości. Niektóre z banków umożliwiają skonsolidowania posiadanych kredytów bez zabezpieczenia hipotecznego. Trzeba posiadać odpowiednią zdolność kredytową. Osoby z zajęciem komorniczym mogą z niego skorzystać, jedynie w przypadku, gdy zostanie uregulowana sytuacja prawna (np. zakończony został proces oddłużania) i klient nie figuruje już w BIK. Rejestr został wyczyszczony.

- Kredyt oddłużanie to usługa dotycząca pomocy prawnej w pełnym zakresie, nawet z kilkoma egzekucjami komorniczymi. Przeważnie w ciągu 4 miesięcy pracy prawników, udaje się wyprowadzić klienta (dłużnika) na finansową prostą. Dopiero wówczas można ubiegać się o kredyt oddłużeniowy, czyli konsolidacyjny. Reprezentując zleceniodawcę, specjaliści od oddłużania mają swoje sposoby i znają możliwości prawne, by dogadać się z wierzycielami.

(....) By nie wpaść w pętlę zadłużenia, wszystkim osobom, które w miarę terminowo spłacają kredyty (opóźnienia w spłatach nie mogą przekraczać 30 dni), zaleca się zwrócenie do banku lub jednego z ekspertów, doradców finansowych o dobranie odpowiedniej propozycji bankowej i skonsolidowanie kredytów i to jak najszybciej. Jest dużo dobry ofert bankowych, które oferują konsolidację również dla osób z nie najlepszą historią kredytową.

Wszystkim dłużnikom z wypowiedzianymi przez banki umowami kredytowymi z windykatorami i egzekucjami komorniczymi zaleca się skorzystać z usługi oddłużania zamiast poszukiwania kredytu oddłużeniowego (konsolidacyjny), którego cel jest inny.

Mamy w ofercie kredyt oddłużeniowy oraz 3 pożyczki oddłużeniowe — gwarantowane oferty kredyty oddłużeniowe (bez BIK i bez weryfikacji rejestrów) w ofercie, przeznaczony dla osób mających problemy ze spłatą długów i zobowiązań wobec wierzycieli. Kredyt oddłużeniowy pozabankowe weźmiesz i będziesz mógł zacząć nowy etap życia (kredyt oddłużeniowy = nowe życie). Z naszego doświadczenia wiemy, że kredyt oddłużeniowy bez zabezpieczeń oraz kredyt oddłużeniowy ze złym BIK większości naszym klientom pomógł wyjść na prostą.

Nawet jeśli nie wierzysz, powinieneś złożyć wniosek o kredyt oddłużeniowy online i poznać szczegóły oferty, a potem chwilkę zastanowić się, czy jednak nie lepiej będzie wziąć kredyt pozabankowy oddłużeniowy i iść po linii najmniejszego oporu i jednak spłacić rosnące długi. Z doświadczenia i z naszych statystyk jasno wynika, że osoby, które wzięły kredyt oddłużeniowy w Getmoney, w krótszym lub dłuższym okresie pozbyły się długów. Tutaj masz jedyną okazję wziąć kredyt oddłużeniowy i pozbyć się długów raz na zawsze. Weź pożyczkę oddłużeniową i wróć do życia na 100%.

Kredyt oddłużeniowy — 3 kredyty oddłużeniowe do wyboru

Kredyty oddłużeniowy — trzy pierwsze oferty to pożyczki oddłużeniowe do wyboru — pożyczki bez BIK (akceptowane osoby z negatywną historią kredytową). Oferta pożyczki pozabankowej, dzięki której skonsolidujesz chwilówki w jedną (konsolidacja chwilówek, pożyczka na spłatę chwilówek w firmach pożyczkowych). Kredyty oddłużeniowy to przeważnie jedynie wyjście z pętli zadłużenia.