Kredyt na wiosenne wydatki

Redakcja - .

Wiosna to najlepszy moment na wprowadzenie zmian. Wiosną, gdy przyroda budzi się do życia, wstępuje w nas nowa energia - porządkujemy, odnawiamy, malujemy mieszkania, zmieniamy i zrzucamy zimowe, ciężkie ubrania. Wiosna to czas wzmożonych wydatków i licznych szaleństw zakupowych, wszak wszędzie roi się od wiosenny promocji. Chcemy nowości i odświeżenia, ale po chwili namysłu dochodzimy do wniosku, że na wiosenne wydatki nie mamy wystarczającej kwoty pieniędzy.

kredyt na wiosenne wydatkiKredyt na wiosenne wydatki – warunki oferty (Get-Money.pl)

Jeśli chcesz poczuć wyjątkowy, wiosenny klimat, skorzystać z wiosennych promocji, odświeżyć wygląd mieszkania czy też przeprowadzić jego generalny remont, możesz wziąć najtańszy i najbezpieczniejszy kredyt gotówkowy na rynku! Nisko oprocentowany kredyt gotówkowy na wiosenny remont może być dobrym pomysłem, ale musimy oszacować, jaką kwotę możemy na ten cel potrzebować.

Tania pożyczka gotówkowa na wiosenne inspiracje

Na wiosenne wydatki, Alior Bank proponuje tanią pożyczkę gotówkową na dowód osobisty. Odsetki od kredytu naliczane są według jednej z najniższych stóp procentowych na rynku tj. od 4,9% bez względu na kwotę pożyczki, a prowizja przygotowawcza wynosi od 6% do 9% kwoty pożyczki w zależności od oceny zdolności kredytowej Klienta.

Minimalna kwota pożyczki na dowód osobisty w Alior Banku wynosi 500 zł, maksymalna 200 tys. zł - ustalana jest indywidualnie w zależności od zdolności kredytowej klienta. Maksymalna kwota pożyczki na dowód osobisty to 15 000 zł. Do 200 000 zł pożyczka przyznawana jest bez poręczycieli, nie są też wymagane żadne dodatkowe zabezpieczenia.

Jedynym kosztem dla klienta są odsetki od pożyczki gotówkowej w wysokości uzależnionej od okresu kredytowania oraz prowizja przygotowawcza w wysokości od 6% do 9% kwoty kwoty pożyczki i ubezpieczania na życie.

Biorąc pożyczkę gotówkową na dowód osobisty w Alior Banku Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów, tj:

  • ukrytych kosztów ubezpieczenia,
  • kosztów obsługi rachunku kredytowego,
  • kosztów pośrednictwa lub doradztwa kredytowego,
  • innych opłat manipulacyjnych.

Klient może dostosować pożyczkę gotówkową do własnych potrzeb, wybierając jej wysokość oraz okres kredytowania nawet do 60 miesięcy.

Alior Bank akceptuje wiele źródeł dochodów. O pożyczkę gotówkową na dowód osobisty na wiosenne wydatki mogą również się starać klienci, którzy zarabiają w oparciu o m.in. umowę o pracę, umowę zlecenia, umowę o dzieło lub prowadzoną działalność gospodarczą.

Warunkiem udzielenia pożyczki przez Alior Bank, jest posiadanie źródła dochodu w postaci umowy o pracę, renty lub emerytury, umowy zlecenia, umowy o dzieło, kontraktu menadżerskiego, z tytułu mianowania lub powołania, pełnienia funkcji posła oraz wydania przez Bank pozytywnej decyzji kredytowej, uwzględniające m.in. warunki kredytowe określone w Regulaminie Alior Banku.

Pożyczka gotówkowa na dowód osobisty – jak złożyć wniosek?

Złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową standardową jak i na dowód osobisty w Alior Banku można przez formularz online udostępniony tutaj, na podstronie Get-Money.pl. Umowę o pożyczkę będzie można podpisać w wybranym oddziale Alior Banku, umawiając się na konkretną godzinę lub w obecności kuriera, który dostarczy dokumenty.

Źródło: Opracowanie własne Get-Money.pl na podstawie informacji otrzymanych od Banku.