Kredyt mieszkaniowy Crédit Agricole – 3x0 w Rodzina na Swoim = Własne Mieszkanie

Kredyt mieszkaniowy Crédit Agricole: Dwie Promocje Hipoteczne. Klienci mogą sfinansować 100% wartości nieruchomości, zakupu mieszkania, domu, działki, przeprowadzenie remontu czy zrefinansować wcześniejszy kredyt. Długi okres kredytowania do 35 lat oraz atrakcyjne – niskie oprocentowanie i marża (jedna z najniższych na rynku kredytów mieszkaniowych), która w przypadku klientów posiadających konto w Crédit Agricole: Konto Premium, e-Konto PRO lub Konto Wygodne przy kredycie mieszkaniowym, uzyskają „bonus” od Banku w postaci jeszcze bardziej obniżonej marży. Crédit Agricole udziela kredytów mieszkaniowych w PLN.

Co go wyróżnia?

Ponadto, Crédit Agricole w razie kłopotów finansowych zaproponuje Ci roczną karencję w spłacie kapitału, jeśli kupujesz gotowe mieszkanie lub dom oraz dwuletnią karencję, jeśli budujesz. W trakcie karencji nie będzie, więc trzeba spłacać pożyczonego kapitału a tylko odsetki naliczone od aktualnego zadłużenia.

Oczywiście można będzie sobie zrobić tak popularne „wakacje kredytowe” - zawieszenie spłaty 1 raty rocznie. Bank nie pobiera opłat za rozpatrzenie wniosku a Doradcy decyzję o przyznaniu kredytu mieszkaniowego wydają już w ciągu 1 godziny.

Bank wychodzi również z propozycją - 3x0 w programie "Rodzina na swoim". Czyli: 0% prowizji, 0% wkładu, 0 zł wycena.

Chcesz dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z tej oferty?

Istotne korzyści:

  • 0% prowizji za udzielenie kredytu,
  • 0% wkładu własnego,
  • 0 zł za wycenę nieruchomości,
  • przez pierwsze 8 lat płacisz nawet o 50% mniej odsetek,
  • do 100% wartości nieruchomości,
  • kredyt jest udzielany w złotych polskich.

Indywidualne ustalane warunki

  • wybierasz wygodny dla Ciebie okres spłat - nawet do 35 lat,
  • marżę kredytową negocjujesz z Doradcą (warto wcześniej pokusić się o otwarcie konta w Crédit Agricole), biorąc pod uwagę własne możliwości i potrzeby.

Należy pamiętać, że program „Rodzina na Swoim” będzie pomału likwidowany i jego cel – pomoc państwa młodym małżeństwom w nabyciu mieszkania skończy się niebawem. Warto, więc nie odkładać planów na później – pieniędzy może nie wystarczyć dla wszystkich a kolejka po dofinansowanie rośnie!

Tani kredyt Crédit Agricole: Tylko 0,5 procentową marżę; Tańszego kredytu hipotecznego się nie znajdzie! Decyzja o przyznanej kwocie kredytu zostanie podjęta w jeden dzień: Tak obiecuje Crédit Agricole w nowej promocji „Skracamy drogę do własnego mieszkania”.

Jeśli Bank nie dotrzyma jednodniowego terminu: Wynagrodzić to obniżając dodatkowo prowizją; Nawet o 1000 zł. Promocja kredytu hipotecznego : „3x0” dla klientów zainteresowanych kredytem mieszkaniowym z dopłatami Rodzina na Swoim; „Skracamy drogę do własnego mieszkania”.