Kredyt Konsolidacyjny: Najtańszy z Doradcą Finansowym; NOTUS Dom Kredytowy

Notus Dom Kredytowy oferuje: doradztwo finansowe w zakresie: kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, refinansowe oraz pożyczki hipoteczne.

Nadmierne wydatki związane ze zbyt wysokimi ratami kredytowymi to prawdziwy ból dla każdego portfela. Męczące comiesięczne pilnowanie terminów spłat poszczególnych kredytów w różnych bankach jest uciążliwe. Czas przejść do idealnego rozwiązania i pozbyć się tych drogich kredytów.

Ekspert konsolidacyjny: Dom Kredytowy NOTUS

Kredyt konsolidacyjny to niezastąpione narzędzie skonstruowane by przygotować zamianę różnych kredytów z różnych banków na jeden kredyt. Po skumulowaniu wszystkich kredytów, które dotychczas kredytobiorca spłaca, zostanie wybrana najtańsza oferta bankowa pozwalająca na uzyskanie jednej raty miesięcznej ze znacznie niższą kwotą niż suma wszystkich dotychczas posiadanych zobowiązań finansowych.

Czym więcej kredytów gotówkowych, hipotecznych, samochodowych, przeróżnych pożyczek, zadłużeń na kartach kredyt posiadamy w naszym „portfelu długów” tym większe oszczędności z konsolidacji kredytów zyskamy.

Oszczędności z tego tytułu sięgnąć mogą nawet 50% dotychczasowych zobowiązań wobec banków.

Jest to argument by sprawdzić u doradcy finansowego, ile można zaoszczędzić. Najlepiej zwrócić się po bezpłatną ekspertyzę do specjalisty, który posiada duże doświadczenie w dopasowaniu odpowiedniego kredytu konsolidacyjnego z odpowiedniego banku. Sytuacja finansowa każdej osoby zadłużonej w bankach znacznie się różni. Dlatego po przeprowadzeniu dokładnej analizy finansowej, każdemu klientowi osobno dobierany jest na „miarę” oczekiwań i możliwości kredyt konsolidacyjny.

Doradca Finansowy Domu Kredytowego NOTUS dobierze najtańszy:

  • Kredyt mieszkaniowy
  • Kredyt refinansowy
  • Pożyczkę hipoteczną

Najlepsze kredyty konsolidacyjne - oferta

Prosta konsolidacja to brak prowizji za udzielenie kredytu, jedna wygodna rata, dodatkowa gotówka na nowe wydatki, kwota kredytu od 30 do 200 tys. zł i okres kredytowania do 10 lat.