Kredyt gotówkowy w Pakiecie, czyli promocja pożyczek w ING

Pożyczka 5 000 zł Superkrótka. Ruszyła promocja pożyczek gotówkowych i konsolidacyjnych w ING Banku Śląskim. Wyróżnikiem oferty są niższe marże kredytowe, a dodatkowo, uproszczone formalności. Promocja pożyczka Pakiet 5 000 zł przeznaczona jest na dowolny cel.

Najnowszą propozycją ING Banku jest Pakiet „5 000 zł", w ramach którego Klient może uzyskać szybką pożyczkę gotówkową bez ubezpieczenia z oprocentowaniem 10,9 proc. i prowizją 0,0 proc. Sama pożyczka gotówkowa jest tańsza od standardowej – Rata przez 12 m-cy wynosi 441,68 zł/mc. Pożyczka 5 000 zł Superkrótka RRSO - 11,46%

Specjalnie dostosowana pożyczka gotówkowa, charakteryzuje się niskimi kosztami, a co za tym idzie, niską miesięczną ratą a to z kolei ułatwia jej spłatę. Nie jest wymagane dodatkowe zabezpieczenie pożyczki – nie ma więc konieczności poręczeń ani jakichkolwiek innych zabezpieczeń. Wszystkie rodzaje pożyczek gotówkowych dostępne są zarówno dla nowych Klientów ING Banku Śląskiego, jak i dla osób, które wcześniej korzystały z produktów tej instytucji finansowej.

Pożyczka Gotówkowa w ING - Wyślij formularz i oblicz ratę.

Więcej informacji na temat promocyjnych pożyczek i kredytów gotówkowych można znaleźć na naszej stronie internetowej, w sekcji - porównywarka kredytów gotówkowych.