Kredyt gotówkowy mBank, szybko przez internet

M. Brocki - .

Kredyt gotówkowy mBank to kwoty już od 500 nawet do 150 tys. zł. Teraz ten kredyt gotówkowy udzielany jest bardzo wygodnie. Od samego początku aż do końca przez internet, bez wychodzenia z domu.

Atuty kredytu gotówkowe mBanku

 1. Szybko - gotówka nawet w 15 minut na koncie
 2. Łatwo - bez zbędnych formalności
 3. Tanio - w niskich ratach
 4. Bezpiecznie - możliwość zawieszenia spłaty rat kapitałowych na okres od 1-3 miesięcy
 5. Dogodny okres kredytowania: od 3 do 84 miesięcy
 6. Atrakcyjne oprocentowanie kredytu
 7. Automatyczna spłata rat w wybranym przez Ciebie dniu
 8. Atrakcyjne ubezpieczenie spłaty kredytu
 9. Stały dostęp do informacji o kredycie przez internet lub mLinię

Kredyt od początku do końca przez internet - krok po kroku

Aby otrzymać kredyt gotówkowy przez internet, nie musisz wychodzić z domu. Złożenie wniosku, analiza kredytowa, zawarcie umowy oraz wypłata kredytu odbywają się w pełni online.

Łatwy i przyjazny wniosek kredytowy

W trakcie wypełniania wniosku otrzymasz wstępną decyzję kredytową . Jeśli będzie ona pozytywna to mBank poprosi Cię o potwierdzenie uzyskiwanego dochodu. Są dwie możliwości: weryfikacja dochodu online za pośrednictwem aplikacji importer lub plik PDF z historią konta w innym banku, na które wpływa Twoje wynagrodzenie.

I to wszystko nawet w 15 minut

Po pozytywnej weryfikacji uzyskiwanego dochodu kończy się analizą kredytową i u mBank uruchamia kredyt gotówkowy, czyli pieniądze zostaną przelane nawet w 15 minut na Twoje konto w mBanku lub na rachunek w innym banku.

Jak uzyskać kredyt gotówkowy w mBanku?

Składasz prosty wniosek przez internet. Jeśli posiadasz konto w jednym z poniższych banków: PKO BP S.A., ING Bank Śląski S.A., Bank Zachodni WBK S.A., Pekao - Bank Polska Kasa Opieki S.A., Bank Millennium S.A., Alior Bank S.A., Inteligo i wnioskujesz o kredyt nawet do 100 000 PLN. Dochody zadeklarowane we wniosku możesz potwierdzić online bez wychodzenia z domu dzięki aplikacji Importer.

Jeśli nie posiadasz konta w jednym z wymienionych banków, a wnioskujesz o kredyt do 20 000 PLN brutto możesz potwierdzić dochody przesyłając mailem do mBanku skan historii operacji w formacie PDF.

Akceptujesz warunki Umowy

W przypadku wniosków złożonych przez internet aplikacja Importer jest udostępniana bezpośrednio po złożeniu wniosku. W przypadku wniosków złożonych telefonicznie link do aplikacji otrzymasz mailowo po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej.

Po ostatecznej decyzji kredytowej:

 • jeśli nie jesteś Klientem mBanku wykonasz przelew na 1 PLN z konta w innym banku w celu zawarcia umowy kredytowej.
 • jeśli jesteś Klientem mBanku umowę zaakceptujesz w serwisie transakcyjnym, a gotówkę otrzymasz na Twoje eKONTO.

Umowa o kredyt gotówkowy udzielony jednej osobie w mBanku może zostać zawarta w formie elektronicznej (przez internet) od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7:00- 21:00. Przyznanie kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez BRE Bank S.A.