KREDYT GOTÓWKOWY, EKSPRESOWY – DLA FIRM

FM Bank proponuje elitarny Gotówkowy Kredyt Ekspresowy dla wszystkich prowadzących działalność gospodarczą rozliczania się na zasadzie prowadzenia księgowości i rozliczania się z Urzędem Skarbowym, karta podatkowa, ryczałt ewidencjonowany, KpiR lub pełna księgowość.

FM Bank oferuje swój kredyt na stanowczo najprostszych warunkach – do 60 000 bez konieczności wykazywania dochodów i bez zabezpieczeń!

FM Bank nie wymaga:

  • zaświadczeń z ZUS i US
  • zabezpieczeń ani poręczycieli

Do tego uproszczona procedura - wymogi i formalności ograniczone do minimum.

Jak otrzymać 20 000 PLN Bez Zaświadczeń, czyli - Kredyt Ekspresowy w FM Bank?

  • Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy

Ponadto FM Bank w swoim portfelu depozytów terminowych posiada jedne z najwyżej oprocentowanych lokat standardowych i lokat z dzienną kapitalizacją. To na pewno dobra oferta finansowania dla firm, jednak obecnie polecamy BIZNest Kredyt dla Firm, kredyt do 550 000 zł prosty, jak zwykły kredyt gotówkowy. Wystarczy PIT, KPiR lub wyciąg z konta. Wstępna decyzja kredytowana wydawana jest przez telefon nawet w 5 minut.

Również RCB oferuje dobry kredyt dla firm od 30 000 zł do 600 000 zł dla klientów posiadających indywidualną działalność gospodarczą, spółkę jawną, cywilną lub partnerską, prowadzących ją bez zawieszenia minimum 12 miesięcy. Czas realizacji zamówienia złożonego przez Internet (zapotrzebowania na kredyt dla firm) to nawet w 24 godziny! Dość często klienci szukają w sieci kredytu dla firm bez weryfikacji w BIK i KRD. Podpowiadamy, że mamy w ofercie kredyt dla firm bez weryfikacji w BIK i KRD Ascot Finance to: ekspresowa pożyczka biznesowa od 50 000 zł, finansowanie skierowane do właścicieli firm, spółek oraz osób planujących założyć działalność gospodarczą, możliwość przeznaczenia pozyskanych środków na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością, brak weryfikacji w BIK i KRD.