Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o zarobkach

O kredyt gotówkowy lub pożyczkę bez zaświadczeń można ubiegać w kilkudziesięciu instytucjach finansowych. Czy rzeczywiście, można otrzymać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o zarobkach w banku? Jeżeli koniecznie chcemy wziąć kredyt „bez zaświadczeń" to pozostaje nam jeszcze jedna opcja do rozważenia - pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń na dobrych warunkach.

kredyt gotówkowy bez zaświadczeń© nanomanpro - Fotolia.comKredyt gotówkowy bez zaświadczeń o zarobkach na podstawie tylko dowodu osobistego w banku, praktycznie jest nie do zdobycia. Znacznie łatwiej i szybciej można otrzymać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o dochodach (pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń) w instytucjach pozabankowych.

Aby uzyskać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o dochodach w banku potrzebne będzie oświadczenia o dochodach lub wyciągu z rachunku bankowego. Proszę zwrócić uwagę, że ostateczna wysokość raty i ewentualne wymagane zabezpieczenia oraz możliwość skorzystania z uproszczonej procedury dokumentowania swoich dochodów, uzależnione są od indywidualnej oceny klienta, w tym jego zdolności i wiarygodności kredytowej.

Pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń w pozabankowych instytucjach finansowych udzielana jest przez Internet, szybko i bez zbędnych formalności. Pożyczka na dowód osobisty dostępna jest w kwocie od 50 zł do 10 000 zł. W PKO BP pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń o zarobkach na dowolny cel, udzielana jest do 24 000 zł na wyciąg z konta, w Alior Banku dostępna jest pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń o dochodach i bez wizyty w oddziale.

Zobacz również: Najlepsze oferty kredytów gotówkowych online do 50 000 zł

Kilka banków oferuje kredyt gotówkowy na oświadczenie z gwarancją szybkiej wypłaty środków, które można przeznaczyć na dowolny cel (kredyt na oświadczenie Alior Bank). Podobnie pożyczka gotówkowa na oświadczenie udzielana jest przez różne instytucje finansowe. Od ręki można otrzymać w Zaplo do 10 000 pożyczki bez zaświadczeń o dochodach, a spłatę rozłożyć nawet na 6 miesięcy. Mając taką gotówkę, można zrealizować zarówno duże, jak i małe plany. Szybka decyzja kredytowa (wstępna informacja) wydawana jest zazwyczaj w 15 minut.

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o zarobkach - oferta