Kredyt dla frm na start bez ZUS i US. Kredyt na start firmy

Niemal każdy kto myśli o założeniu firmy napotyka na swojej drodze całą masę najróżniejszych problemów. Jednym z poważniejszych jest brak środków finansowych na założenie interesu. Rozwiązaniem może być - Kredyt na Start Firmy.

Kredyt na start + rok bez ZUS. Kwota kredytu nawet do 200 tys. zł. Długi okres kredytowania nawet do 15 lat.

Kredyt dla firmy na start, oferty dla przedsiębiorców na terenie całej Polski. Kredyt dla nowych firmy na start bez zaświadczeń, bez opłat wstępnych oraz bez zbędnych formalności, które w bankach zajmują dużo czasu oferuje m.in. Aasa Bliżej Biznesu.

Większość przedsiębiorców wie, że mało który bank, posiada w ofercie kredyt dla nowych firm, ofertę która skierowana jest głównie do osób prowadzących własną działalność gospodarczą, a właściwie rozpoczynających prowadzenie własnego biznesu. Znalezienie banku bądź instytucji finansowej, która udzieli pożyczki na rozwój nowej firmy nie jest proste. Dlatego też w Getmoney, przygotowaliśmy ofertę pożyczki dla nowych firm w kwocie do 20 000 zł z okresem spłaty do 3 lat - kredyt na start do 20 tys. zł do 36 miesięcy/ oferta Aasa Bliżej Biznesu.

Dzięki niej każdy nowy przedsiębiorca, może liczyć wsparcie finansowe w postaci kredytu na start dla firmy a dokładniej rzecz ujmując pożyczki na start dla firmy - pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w e-bankowości.

Kredyt dla firm na start został stworzony z myślą o początkujących oraz dopiero co powstających firmach. Dzięki niemu nowe firmy mogą uzyskać dofinansowanie, które pozwoli im realizować plany. Środki finansowe uzyskane dzięki kredytowi na start można wykorzystać na wiele sposobów, zależnie od rodzaju prowadzonej działalności! Duży zastrzyk kapitału na start umożliwia rozwój działalności gospodarczej w komfortowych warunkach!

Jeżeli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą teraz aby ułatwić Ci start nie musisz się martwić o stałe zobowiązania na początku istnienia firmy – Idea Bank sfinansuje Twój ZUS przez rok!

Weź najlepszy kredyt dla firm na start!