Konto oszczędnościowe BGŻ Optima lepsze niż lokata

M. Pawlikowski - .

Bank BGŻ zabłysnął atrakcyjną ofertą. Promocyjne oprocentowanie 6,5% brutto (5,27% netto) w skali roku na koncie oszczędnościowym BGŻ Optima, oferowane jest dla nowych środków do 40 000 zł. To wyjątkowe konto oszczędnościowe przyniesie więcej zysku inwestorowi, niż większość dostępnych lokat bankowych.

Dla pozostałych środków pieniężnych, już bez ograniczenia kwoty, oprocentowanie jest nieco niższe, lecz równie atrakcyjne. Wynosi 5,8% w skali roku.

Większość ciułaczy konto oszczędnościowe BGŻ Optima ocenia dobrze. Pieniądze można wpłacać i wypłacać w każdej chwili, bez utraty oprocentowania i ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Konto oszczędnościowe jest całkowicie bezpłatne. Bank BGŻ przygotował transparentne warunki. Nie ma tu żadnych ukrytych kosztów.

Konto oszczędnościowe to produkt bardziej elastyczny niż lokat. Docenią je osoby, które każdego miesiąca wolne środki finansowe mogą bezpiecznie ulokować na koncie, a w razie zapotrzebowania wypłacić potrzebną sumę bez utraty odsetek.

BGŻ Optima to internetowy bank specjalizujący się w oszczędnościach. Nie istnieją placówki bankowe, oddziały.

Każdy klient może założyć cztery konta główne i trzy subkonta. Ciekawostką jest fakt, że każdemu z kont BGŻ Optima można nadać własną nazwę. Umowę zawiera się bezpośrednio na stronie internetowej. Umowy nie są dostarczane przez kuriera, nie ma więc wymiany dokumentów pomiędzy bankiem a klientem. By zweryfikować dane, należy symboliczną kwoty wpłacić na nowo założone konto BGŻ Optima. W wykonanym przelewie znajdują się dokładne dane klienta. Jeżeli dane będę zgodne, konto zostaje aktywowane.

Urządzenie "digi-pass" jest wysyłane pocztą. Jest to rodzaj tokena, który służy do zatwierdzania przelewów. Obsługa jest prosta. Należy podać PIN do tokena, a potem wpisać do okienka w komputerze podane przez token hasło, zatwierdzić i przelew zostaje wykonany.

Najlepsze konta bankowe i Internetowe

Najlepsze konta - Ranking kont bankowych

konta bankowe

Warto zmienić konto bankowe na lepsze i bezpłatne. Standardem jest już dostęp do konta przez Internet, możliwość zarabiania na wysokooprocentowanych lokatach bankowych oraz możliwość korzystania z linii kredytowej w koncie. Obsługa w 100% on-line - bankomaty za 0 zł, prowadzenie konta 0 zł, karta 0 zł, przelewy 0 zł. Załóż najlepsze konto osobiste! Wybierz konto bankowe w promocji z premią pieniężną. Sprawdź oferty »

Szybkie pożyczki przez Internet

Pożyczki gotówkowe przez Internet

chwilówki online

Pożyczki przez Internet. Pożyczenie dodatkowej gotówki w dzisiejszych czasach nie jest trudnym zadaniem. Firmy pozabankowe oferują nam wręcz błyskawiczną obsługę. Od momentu wypełnienia wniosku do przelania pieniędzy na konto może minąć jedynie kilkanaście minut. Szybko, wygodnie, korzystnie i bez zbędnych formalności. Gdzie warto wziąć pożyczkę online? Sprawdź oferty »

Pożyczki i kredyty pozabankowe online 24h/7

Szybka pożyczka gotówkowa dla każdego 24/7

szybka pożyczka gotówkowa

Szybkie pożyczki online. Popadając w problemy finansowe, bardzo łatwo stracić głowę. Na szczęście ratunkiem w takich sytuacjach może być szybka pożyczka gotówkowa ratalna lub krótkoterminowa z przelewem na konto. Obie te formy mogą skutecznie podreperować nasz domowy budżet. Gdzie, kiedy i jak wziąć pożyczkę, by cieszyć się najlepszymi efektami? O tym piszemy na stronie. Sprawdź oferty »

Kredyty gotówkowe - porównywarka kredytów gotówkowych

Porównanie kredytów gotówkowych

porównywarka kredytów gotówkowych

Porównaj kredyty gotówkowe i wybierz najlepszy, najkorzystniejszy dla siebie kredyt gotówkowy z niską ratą. Kredyt gotówkowy szybko pomoże załatać dziurę w domowym budżecie. Sprawdź, które banki pożyczą Tobie pieniądze na najlepszych warunkach i ile wyniesie miesięczna rata kredytu. Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy i zamów go przez Internet. Szybka decyzja kredytowa! Sprawdź ofertę »

Kredyty mieszkaniowe - porównywarka kredytów mieszkaniowych

Porównywarka kredytów mieszkaniowych

kredyty mieszkaniowe

Kredyty hipoteczne. Skorzystaj z najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego spośród wielu banków i zyskaj bezpłatne wsparcie eksperta w całym procesie. Porównaj kredyty hipoteczne, oblicz ratę kredytu na zakup mieszkania i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny z prowizją już od 0%, dzięki któremu zrealizujesz swoje plany mieszkaniowe. Kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym lub zmiennym oraz niską marżą. Sprawdź ofertę »